diogenespies 28.12.07, 19:35 z naszego województwa. Osobiście stawiam na pewna posłankę o głosie dartej zardzewiałej blachy... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 20:19 diogenespies napisał: > z naszego województwa. Osobiście stawiam na pewna posłankę o głosie > dartej zardzewiałej blachy... hymmm?.........hymmm?..........niestety nie kojarzę,ale mam własnego kandydata: cham i znawca muszek cukrówek,na dodatek kabel w czasach komuny,obecnie marszałek:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 20:42 Chciałabym, byś Ty mógł mieć klasę tego chama. Znam osobę, która zna tego chama od wielu, wielu lat i nigdy na nim się nie zawiodła. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 20:48 przyslowie napisała: > Chciałabym, byś Ty mógł mieć klasę tego chama. Niestety jest takim chamem,że nawet ja go nie PObiję;-).........no może ,hymmm(?)Marian,ale też go cienko widzę:-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 20:58 Ten pan i klasa?! Żart jakiś. Niestosowny nader. Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 21:15 To nie żart. Ten cham ma klasę, której brakuje Longecie. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 21:32 Wyobraź sobie, że ja tego pana... też znam. Osobiście. Ma zero klasy. Longeta może być postrzegany tak czy siak. Ale on do niczego nie pretenduje, nikogo nie reprezentuje, ani nawet nie chce za kogoś uchodzić. Niesiołowski ma rozbudowane ambicje, nadmierne ego oraz ciemne, skrzętnie skrywane karty z dalekiej przeszłości, które determinują jego dzisiejszą postawę. W tej sytuacji sto razy wolę forumowego kolegę, który jest przynajmniej szczery w tym co tu pisze. Od profesorka tej podstawowej cechy nie można oczekiwać. Bilans jest prosty. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 21:48 big_news napisał: > Wyobraź sobie, że ja tego pana... też znam. > Osobiście. > Ma zero klasy. > Longeta może być postrzegany tak czy siak. Ale on do niczego nie pretenduje, > nikogo nie reprezentuje, ani nawet nie chce za kogoś uchodzić Z gardła mi to wyjąłeś.............typowy szarak pl.youtube.com/watch?v=sPSlcZGs6dw&feature=related hymm,prawie;-) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 21:54 Lipiński to... nie najlepszy przykład. Delikatnie mówiąc. Nie jest obiektywny (hy hy hy). To typowy (z czym się nawet wprost obnosi) pełowiec. Więc...;) Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 21:56 big_news napisał: > Lipiński to... nie najlepszy przykład. > Delikatnie mówiąc. > Nie jest obiektywny (hy hy hy). > To typowy (z czym się nawet wprost obnosi) pełowiec. > Więc...;) Mam sentyment........a kto ma utwory Anna i na Skrzyżowaniu ulic,poproszę na pocztę..........oczywiście żartowałem,ojciec dyrektor patrzy:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
tome.k Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:02 big_news napisał: > nikogo nie reprezentuje, ani nawet nie chce za kogoś uchodzić. -- O! To zwykły chłopek z Brzezin, który kiedyś niechcący podłączył się do sieci. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:03 Niczym Ty? Ach! Prawda. Ty nie z Brzezin... Odpowiedz Link Zgłoś
tome.k Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:08 Chłopków generalnie charakteryzuje nie to, że są z Brzezin, tylko to że im mniej wiedzą tym bardziej sie mądrzą :] Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:09 Coś w tym jest. Powyższy wpis zdaje się to potwierdzać. Odpowiedz Link Zgłoś
tome.k Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:14 Tylko zdaje. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:16 Jak komu. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:13 tome.k napisał:> O! To zwykły chłopek z Brzezin, który kiedyś niechcący podłączył się > do sieci. no proszę........zgadłeś:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:14 Ale żeby choć podłączał myślenie. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:17 przyslowie napisała: > Ale żeby choć podłączał myślenie. Zapewne masz na myśli..........myślenie w stylu GW:-))),nie dziękuje wole być debilem:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
tome.k Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:29 Widać :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:37 Mam na myśli sam proces myślenia bez jakiegokolwiek stylu. A Ty wolisz na własne życzenie pozostać... debilem. Dziwne? Upodobanie do masochizmu? Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:41 przyslowie napisała: > Mam na myśli sam proces myślenia bez jakiegokolwiek stylu. A Ty > wolisz na własne życzenie pozostać... debilem. Dziwne? Upodobanie do > masochizmu? Owszem,Wole Być,niż zostać kretynem razem z 42%'ami wyborców PO Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:28 Ja pana od muszek nie znam osobiście i nie czuję takiej potrzeby, ale osoba znająca go jest dla mnie wiarygodna. Na tyle już ją poznałam. Nie jest politykiem. A Longeta reprezentuje na forum właśnie siebie i z nie najlepszym skutkiem. Chce uchodzić za nacjonalistę, prawdziwego Polaka i prawdziwego chrześcijanina, a tak naprawdę jest hipokrytą, bo diabła za skórą nosi. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:30 przyslowie napisała: bo diabła > za skórą nosi. To niemożebne.......zamiast oślego mleka do kąpieli używam tylko wody święconej;-) Reszta, to niestety prawda:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:44 Nie masz czego żałować, nie znając tego pana. Raczej się ciesz. Bo mówiąc o hipokryzji kogokolwiek, to akurat pan poseł spełnia wszelkie warunki, aby określać go mianem obłudnika. Wiesz, jak ktoś obnosi się z wprost zwierzęcą nienawiścią do komunistów (określenie made in Michnik), a cichcem z takim choćby Millerem jest w cieplutkich stosunkach, po imieniu i żłopie z takim wódeczkę, to nie można go inaczej postrzegać jak właśnie wzorcowego przykładu na zakłamanie. Muchołap to faryzeusz podręcznikowy. Do tego pamiętliwy i posługujący się mową rynsztokową, nie licującą tytułom jakie mu nadano. Wystarczy nań jedno słowo: żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 21:41 przyslowie napisała: > To nie żart. Ten cham ma klasę, której brakuje Longecie. Ooo(!),wypraszam sobie........może nie napisałem nic o wszach i muchach,nawet nie zakablowałem w czasach komuny,ale codziennie jestem w porządnym przedszkolu, O!;-) Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 21:59 Najwyższa pora wyjść już z tego przedszkola! A ten pan od muszek potrafi mieć klasę, nawet gdy jest chamski, bo nie boi się myśleć. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:05 O tak! Dał wiele przykładów na myślenie. O sobie, zwłaszcza. I szczególnie. W tym podczas pewnego śledztwa... Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: No to, bierzta się, chłopaki, do roboty! 28.12.07, 20:49 Czyli co co(?)......na miasto PO towar;-) Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: No to, bierzta się, chłopaki, do roboty! 28.12.07, 21:12 Już zapomniałeś, co masz robić? Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: No to, bierzta się, chłopaki, do roboty! 28.12.07, 21:13 Nie panikuj, tylko weż się do roboty! Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Stawiałem na dame co to Żydów ganiała 28.12.07, 22:32 a potem w tira Misztala pod gazem wjechala ale niewątpliwie mnie przebiłeś:-) Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Stawiałem na dame co to Żydów ganiała 28.12.07, 22:39 A choć była pod gazem, to i tak wiedziała w czyj samochód najlepiej uderzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies w 68 tez wiedziala kogo ganiac, ciekawe kogo teraz 28.12.07, 22:46 bedzie ganiala... Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Stawiałem na dame co to Żydów ganiała 28.12.07, 22:42 diogenespies napisał: > a potem w tira Misztala pod gazem wjechala ale niewątpliwie mnie > przebiłeś:-) Qu..........poddaję się,nie wiem:-( Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 22:48 nie znasz? Jak ja w TV pokazuja to kot mi pod wanne ucieka! Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 22:51 diogenespies napisał: > nie znasz? Jak ja w TV pokazuja to kot mi pod wanne ucieka! To smutna prawda.......muszę się przyznać że nie znam wszystkich członków ,przedstawicieli narodu:-( Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 22:53 To wywieszaj białą flagę i wracaj do łózia w swoim przedszkolu. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 23:01 Śledzińska-Katarasińska. Iwona. Znana dziennikarka Głosu Robotniczego, prasowego organu wojewódzkiego PZPR. Zaznaczyła się artykułami pochwalającymi piętnowanie Żydów, a także innymi akcjami w gazecie. Co ciekawe, a pewnie mało kto o tym pamięta, pani poseł była pierwszą naczelną łódzkiego dodatku GW. A co jeszcze ciekawsze, pani poseł, która już kolejną kadencję spędza w ławach poselskich, cały czas jest związana umową o pracę... z GW właśnie! Jeżeli ktoś w tej sytuacji myśli, że pani Iwona jest zupełnie niezależną i bezstronną przewodniczącą sejmowej komisji, min. do "załatwienia" sprawy mediów publicznych, to chyba tylko ktoś zupełnie naiwny. hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 23:07 To są znane mi fakty, tak że nie tak mało kto pamięta... Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 23:20 Nie zauważyłem jednak, żebyś się specjalnie tym zbulwersowała. A choćby i zakładając na ten temat wątek albo i w tym coś na ten temat napisała... Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 23:39 A po co mam się odrazu bulwersować? Co mi to może dać? Choć nie powiem, że byłam zaskoczona. Wybrańcy potrafią zaskakiwać. W polityce trudno jest o ludzi kryształowo czystych. Wybrańcy potrafią mnie i zaskakiwać, i rozczarowywać. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 23:48 Mam wrażenie, że masz dla peło co najmniej sympatię. Jeżeli tak, a sama twierdzisz, iż posiadasz o jej członkach sporą wiedzę, to nie rozumiem czemu tak lekko przychodzi Ci rozgrzeszać ich z faktu, że przytulili i panoszą się w najlepsze w tej partii ludzie z tak marną kartą z własnej przeszłości, a i teraźniejszość nie jest ich mocną stroną. Wychodzi na to, że mimo tego, iż potrafią Cię niemile zaskoczyć, wciąż obdarzasz ich carte blanche. Dla mnie to dość zdumiewające... Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies gdzie to znalazłeś? 28.12.07, 23:12 jesli to prawda to w pale mi sie to nie miesci... Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: gdzie to znalazłeś? 28.12.07, 23:22 Prawda prawda. A te fakty są znane. Niestety, nie mogę napisać, że ogólnie czy powszechnie znane, bo się nimi nie epatuje opinii publicznej. Dlaczego, chyba nie trzeba tłumaczyć... Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: o kur... 28.12.07, 23:30 A ja straciłem oddech jak PO pawulonie;-))) I POmyśleć że:ludzie ludziom zgotowali ten los;-) Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: przysni mi sie Adam i Iwona 28.12.07, 23:42 aa,tak apropo,macie już ten bezpośredni POciąg do Zgierza? pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Kwiatkowski_%28polityk%29 Ps.też bym go nie spisywał na straty;-) Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies z nim na obozie w ZSRR bylem 28.12.07, 23:44 sympatyczny byl i tylko tyle moge o nim powiedziec, no moze jeszcze ze piwo razem pilismy Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: z nim na obozie w ZSRR bylem 28.12.07, 23:50 diogenespies napisał: > sympatyczny byl i tylko tyle moge o nim powiedziec, no moze jeszcze > ze piwo razem pilismy hymm..........nie można na wszystko patrzeć,przez pryzmat kufla.......też lubię a jestem przykry(zieeew);-) Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 22:52 Z Longetą masz ochotę pogadać? Świetny partner, bo słabo kuma... Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies nie zgadzam sie z Longeta w sprawach jego 28.12.07, 22:57 uwielbienia dla pis ale ci co sa teraz sa jeszcze gorsi... Skoro Śledzińskiej Katarasinskiej nie zna to mu zazdroszcze, ja i kot ja znamy co nie zmienia faktu, ze Niesiolowski jest i tak debesciak w konkursie! Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: nie zgadzam sie z Longeta w sprawach jego 28.12.07, 23:03 diogenespies napisał: > uwielbienia dla pis ale ci co sa teraz sa jeszcze gorsi... Skoro > Śledzińskiej Katarasinskiej nie zna Eee,coś mi sie obiło o uszy: pl.wikipedia.org/wiki/Iwona_%C5%9Aledzi%C5%84ska-Katarasi%C5%84ska łgała jak Donek na wyborach:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: na zdjęciu prawie miss ziemi łódzkiej! 28.12.07, 23:15 Jaka ziemia..........taka miss;-) Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 23:00 przyslowie napisała: > Z Longetą masz ochotę pogadać? Świetny partner, bo słabo kuma... Te kumate to tylko w PO są,ba... rzekł bym nawet: są cudowni,robiąc laskę to, na wschód,to na zachód.........bez macierzy;-) Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: hej Górale nie bijta sie 28.12.07, 23:08 diogenespies napisał: > ma Goralka.... mojego kandydata i tak nie przebije,on jest: pl.youtube.com/watch?v=xdCrZfTkG1c&feature=related wśród kanciarzy i łgarzy,zapewne śpiewa TERAZ razem z Donkiem;-) Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: a jeszcze senator Grubski jest... 28.12.07, 23:20 pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Grubski Cholera..........taki Pakistan to betka,przy tych personach;-) Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Re: a jeszcze senator Grubski jest... 28.12.07, 23:24 lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/778135.html Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: a jeszcze senator Grubski jest... 28.12.07, 23:24 Longeta poszedł po rozum do głowy i zaczął się dokształcać. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: a jeszcze senator Grubski jest... 28.12.07, 23:26 Tyle, że wikipedia to mało poważne źródło akurat... W każdym razie dobrze jest mieć dystans do wieeelu zawartych tam (dez)informacji. Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: a jeszcze senator Grubski jest... 28.12.07, 23:29 Właśnie, zapomniałam zwrócić na to uwagę, a to jest bardzo istotna sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies wiadomosci z jednego zrodla powinno sie 28.12.07, 23:33 weryfikowac w innych, tego uczyli mnie na studiach co nie zmienia faktu, ze Grubski tez jest mocna kandydatura... Odpowiedz Link Zgłoś