Dodaj do ulubionych

Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego posła

28.12.07, 19:35
z naszego województwa. Osobiście stawiam na pewna posłankę o głosie
dartej zardzewiałej blachy...
Obserwuj wątek
    • longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 20:19
      diogenespies napisał:

      > z naszego województwa. Osobiście stawiam na pewna posłankę o głosie
      > dartej zardzewiałej blachy...

      hymmm?.........hymmm?..........niestety nie kojarzę,ale mam własnego kandydata:
      cham i znawca muszek cukrówek,na dodatek kabel w czasach komuny,obecnie
      marszałek:-)))
      • przyslowie Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 20:42
        Chciałabym, byś Ty mógł mieć klasę tego chama. Znam osobę, która zna
        tego chama od wielu, wielu lat i nigdy na nim się nie zawiodła.
        • longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 20:48
          przyslowie napisała:

          > Chciałabym, byś Ty mógł mieć klasę tego chama.

          Niestety jest takim chamem,że nawet ja go nie PObiję;-).........no może
          ,hymmm(?)Marian,ale też go cienko widzę:-))))
        • big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 20:58
          Ten pan i klasa?!
          Żart jakiś. Niestosowny nader.
          • przyslowie Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 21:15
            To nie żart. Ten cham ma klasę, której brakuje Longecie.
            • big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 21:32
              Wyobraź sobie, że ja tego pana... też znam.
              Osobiście.
              Ma zero klasy.
              Longeta może być postrzegany tak czy siak. Ale on do niczego nie pretenduje,
              nikogo nie reprezentuje, ani nawet nie chce za kogoś uchodzić.
              Niesiołowski ma rozbudowane ambicje, nadmierne ego oraz ciemne, skrzętnie
              skrywane karty z dalekiej przeszłości, które determinują jego dzisiejszą postawę.
              W tej sytuacji sto razy wolę forumowego kolegę, który jest przynajmniej szczery
              w tym co tu pisze. Od profesorka tej podstawowej cechy nie można oczekiwać.
              Bilans jest prosty.
              • longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 21:48
                big_news napisał:

                > Wyobraź sobie, że ja tego pana... też znam.
                > Osobiście.
                > Ma zero klasy.
                > Longeta może być postrzegany tak czy siak. Ale on do niczego nie pretenduje,
                > nikogo nie reprezentuje, ani nawet nie chce za kogoś uchodzić

                Z gardła mi to wyjąłeś.............typowy szarak
                pl.youtube.com/watch?v=sPSlcZGs6dw&feature=related
                hymm,prawie;-)
                • big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 21:54
                  Lipiński to... nie najlepszy przykład.
                  Delikatnie mówiąc.
                  Nie jest obiektywny (hy hy hy).
                  To typowy (z czym się nawet wprost obnosi) pełowiec.
                  Więc...;)
                  • longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 21:56
                    big_news napisał:

                    > Lipiński to... nie najlepszy przykład.
                    > Delikatnie mówiąc.
                    > Nie jest obiektywny (hy hy hy).
                    > To typowy (z czym się nawet wprost obnosi) pełowiec.
                    > Więc...;)

                    Mam sentyment........a kto ma utwory Anna i na Skrzyżowaniu ulic,poproszę na
                    pocztę..........oczywiście żartowałem,ojciec dyrektor patrzy:-)))
              • tome.k Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:02
                big_news napisał:

                > nikogo nie reprezentuje, ani nawet nie chce za kogoś uchodzić.
                --

                O! To zwykły chłopek z Brzezin, który kiedyś niechcący podłączył się
                do sieci.
                • big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:03
                  Niczym Ty?
                  Ach!
                  Prawda.
                  Ty nie z Brzezin...
                  • tome.k Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:08
                    Chłopków generalnie charakteryzuje nie to, że są z Brzezin, tylko to
                    że im mniej wiedzą tym bardziej sie mądrzą :]
                    • big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:09
                      Coś w tym jest.
                      Powyższy wpis zdaje się to potwierdzać.
                      • tome.k Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:14

                        Tylko zdaje.
                        • big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:16
                          Jak komu.
                • longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:13
                  tome.k napisał:> O! To zwykły chłopek z Brzezin, który kiedyś niechcący
                  podłączył się
                  > do sieci.

                  no proszę........zgadłeś:-)))
                • przyslowie Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:14
                  Ale żeby choć podłączał myślenie.
                  • longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:17
                    przyslowie napisała:

                    > Ale żeby choć podłączał myślenie.

                    Zapewne masz na myśli..........myślenie w stylu GW:-))),nie dziękuje wole być
                    debilem:-)))
                    • tome.k Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:29

                      Widać :-)))
                    • przyslowie Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:37
                      Mam na myśli sam proces myślenia bez jakiegokolwiek stylu. A Ty
                      wolisz na własne życzenie pozostać... debilem. Dziwne? Upodobanie do
                      masochizmu?
                      • longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:41
                        przyslowie napisała:

                        > Mam na myśli sam proces myślenia bez jakiegokolwiek stylu. A Ty
                        > wolisz na własne życzenie pozostać... debilem. Dziwne? Upodobanie do
                        > masochizmu?

                        Owszem,Wole Być,niż zostać kretynem razem z 42%'ami wyborców PO
              • przyslowie Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:28
                Ja pana od muszek nie znam osobiście i nie czuję takiej potrzeby,
                ale osoba znająca go jest dla mnie wiarygodna. Na tyle już ją
                poznałam. Nie jest politykiem.
                A Longeta reprezentuje na forum właśnie siebie i z nie najlepszym
                skutkiem. Chce uchodzić za nacjonalistę, prawdziwego Polaka i
                prawdziwego chrześcijanina, a tak naprawdę jest hipokrytą, bo diabła
                za skórą nosi.
                • longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:30
                  przyslowie napisała: bo diabła
                  > za skórą nosi.

                  To niemożebne.......zamiast oślego mleka do kąpieli używam tylko wody święconej;-)
                  Reszta, to niestety prawda:-)))
                • big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:44
                  Nie masz czego żałować, nie znając tego pana.
                  Raczej się ciesz.
                  Bo mówiąc o hipokryzji kogokolwiek, to akurat pan poseł spełnia wszelkie
                  warunki, aby określać go mianem obłudnika.
                  Wiesz, jak ktoś obnosi się z wprost zwierzęcą nienawiścią do komunistów
                  (określenie made in Michnik), a cichcem z takim choćby Millerem jest w
                  cieplutkich stosunkach, po imieniu i żłopie z takim wódeczkę, to nie można go
                  inaczej postrzegać jak właśnie wzorcowego przykładu na zakłamanie.
                  Muchołap to faryzeusz podręcznikowy. Do tego pamiętliwy i posługujący się mową
                  rynsztokową, nie licującą tytułom jakie mu nadano.
                  Wystarczy nań jedno słowo:
                  żenada.
            • longeta Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 21:41
              przyslowie napisała:

              > To nie żart. Ten cham ma klasę, której brakuje Longecie.

              Ooo(!),wypraszam sobie........może nie napisałem nic o wszach i muchach,nawet
              nie zakablowałem w czasach komuny,ale codziennie jestem w porządnym przedszkolu,
              O!;-)
              • przyslowie Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 21:59
                Najwyższa pora wyjść już z tego przedszkola!
                A ten pan od muszek potrafi mieć klasę, nawet gdy jest chamski, bo
                nie boi się myśleć.
                • big_news Re: Longeto zróbmy plebiscyt na najohydniejszego 28.12.07, 22:05
                  O tak!
                  Dał wiele przykładów na myślenie.
                  O sobie, zwłaszcza. I szczególnie.
                  W tym podczas pewnego śledztwa...
    • przyslowie No to, bierzta się, chłopaki, do roboty! 28.12.07, 20:44
      • longeta Re: No to, bierzta się, chłopaki, do roboty! 28.12.07, 20:49
        Czyli co co(?)......na miasto PO towar;-)
        • przyslowie Re: No to, bierzta się, chłopaki, do roboty! 28.12.07, 21:12
          Już zapomniałeś, co masz robić?
        • przyslowie Re: No to, bierzta się, chłopaki, do roboty! 28.12.07, 21:13
          Nie panikuj, tylko weż się do roboty!
    • diogenespies Stawiałem na dame co to Żydów ganiała 28.12.07, 22:32
      a potem w tira Misztala pod gazem wjechala ale niewątpliwie mnie
      przebiłeś:-)
      • przyslowie Re: Stawiałem na dame co to Żydów ganiała 28.12.07, 22:39
        A choć była pod gazem, to i tak wiedziała w czyj samochód najlepiej
        uderzyć.
        • diogenespies w 68 tez wiedziala kogo ganiac, ciekawe kogo teraz 28.12.07, 22:46
          bedzie ganiala...
      • longeta Re: Stawiałem na dame co to Żydów ganiała 28.12.07, 22:42
        diogenespies napisał:

        > a potem w tira Misztala pod gazem wjechala ale niewątpliwie mnie
        > przebiłeś:-)

        Qu..........poddaję się,nie wiem:-(
        • diogenespies jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 22:48
          nie znasz? Jak ja w TV pokazuja to kot mi pod wanne ucieka!
          • longeta Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 22:51
            diogenespies napisał:

            > nie znasz? Jak ja w TV pokazuja to kot mi pod wanne ucieka!

            To smutna prawda.......muszę się przyznać że nie znam wszystkich członków
            ,przedstawicieli narodu:-(
            • przyslowie Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 22:53
              To wywieszaj białą flagę i wracaj do łózia w swoim przedszkolu.
            • big_news Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 23:01
              Śledzińska-Katarasińska. Iwona.
              Znana dziennikarka Głosu Robotniczego, prasowego organu wojewódzkiego PZPR.
              Zaznaczyła się artykułami pochwalającymi piętnowanie Żydów, a także innymi
              akcjami w gazecie.
              Co ciekawe, a pewnie mało kto o tym pamięta, pani poseł była pierwszą naczelną
              łódzkiego dodatku GW.
              A co jeszcze ciekawsze, pani poseł, która już kolejną kadencję spędza w ławach
              poselskich, cały czas jest związana umową o pracę... z GW właśnie!
              Jeżeli ktoś w tej sytuacji myśli, że pani Iwona jest zupełnie niezależną i
              bezstronną przewodniczącą sejmowej komisji, min. do "załatwienia" sprawy mediów
              publicznych, to chyba tylko ktoś zupełnie naiwny.
              hehehehe
              • przyslowie Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 23:07
                To są znane mi fakty, tak że nie tak mało kto pamięta...
                • big_news Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 23:20
                  Nie zauważyłem jednak, żebyś się specjalnie tym zbulwersowała. A choćby i
                  zakładając na ten temat wątek albo i w tym coś na ten temat napisała...
                  • przyslowie Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 23:39
                    A po co mam się odrazu bulwersować? Co mi to może dać? Choć nie
                    powiem, że byłam zaskoczona. Wybrańcy potrafią zaskakiwać. W
                    polityce trudno jest o ludzi kryształowo czystych. Wybrańcy potrafią
                    mnie i zaskakiwać, i rozczarowywać.
                    • big_news Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 23:48
                      Mam wrażenie, że masz dla peło co najmniej sympatię.
                      Jeżeli tak, a sama twierdzisz, iż posiadasz o jej członkach sporą wiedzę, to nie
                      rozumiem czemu tak lekko przychodzi Ci rozgrzeszać ich z faktu, że przytulili i
                      panoszą się w najlepsze w tej partii ludzie z tak marną kartą z własnej
                      przeszłości, a i teraźniejszość nie jest ich mocną stroną.
                      Wychodzi na to, że mimo tego, iż potrafią Cię niemile zaskoczyć, wciąż obdarzasz
                      ich carte blanche.
                      Dla mnie to dość zdumiewające...
              • diogenespies gdzie to znalazłeś? 28.12.07, 23:12
                jesli to prawda to w pale mi sie to nie miesci...
                • big_news Re: gdzie to znalazłeś? 28.12.07, 23:22
                  Prawda prawda.
                  A te fakty są znane.
                  Niestety, nie mogę napisać, że ogólnie czy powszechnie znane, bo się nimi nie
                  epatuje opinii publicznej.
                  Dlaczego, chyba nie trzeba tłumaczyć...
                  • diogenespies o kur... 28.12.07, 23:24
                    zatkało mnie.........
                    • longeta Re: o kur... 28.12.07, 23:30
                      A ja straciłem oddech jak PO pawulonie;-)))

                      I POmyśleć że:ludzie ludziom zgotowali ten los;-)
                      • diogenespies przysni mi sie Adam i Iwona 28.12.07, 23:34
                        ciezka noc bedzie...
                        • longeta Re: przysni mi sie Adam i Iwona 28.12.07, 23:42
                          aa,tak apropo,macie już ten bezpośredni POciąg do Zgierza?
                          pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Kwiatkowski_%28polityk%29
                          Ps.też bym go nie spisywał na straty;-)
                          • diogenespies z nim na obozie w ZSRR bylem 28.12.07, 23:44
                            sympatyczny byl i tylko tyle moge o nim powiedziec, no moze jeszcze
                            ze piwo razem pilismy
                            • longeta Re: z nim na obozie w ZSRR bylem 28.12.07, 23:50
                              diogenespies napisał:

                              > sympatyczny byl i tylko tyle moge o nim powiedziec, no moze jeszcze
                              > ze piwo razem pilismy

                              hymm..........nie można na wszystko patrzeć,przez pryzmat kufla.......też lubię
                              a jestem przykry(zieeew);-)
          • przyslowie Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 22:52
            Z Longetą masz ochotę pogadać? Świetny partner, bo słabo kuma...
            • diogenespies nie zgadzam sie z Longeta w sprawach jego 28.12.07, 22:57
              uwielbienia dla pis ale ci co sa teraz sa jeszcze gorsi... Skoro
              Śledzińskiej Katarasinskiej nie zna to mu zazdroszcze, ja i kot ja
              znamy co nie zmienia faktu, ze Niesiolowski jest i tak debesciak w
              konkursie!
              • longeta Re: nie zgadzam sie z Longeta w sprawach jego 28.12.07, 23:03
                diogenespies napisał:

                > uwielbienia dla pis ale ci co sa teraz sa jeszcze gorsi... Skoro
                > Śledzińskiej Katarasinskiej nie zna

                Eee,coś mi sie obiło o uszy:
                pl.wikipedia.org/wiki/Iwona_%C5%9Aledzi%C5%84ska-Katarasi%C5%84ska
                łgała jak Donek na wyborach:-)))
                • diogenespies na zdjęciu prawie miss ziemi łódzkiej! 28.12.07, 23:07

                  • longeta Re: na zdjęciu prawie miss ziemi łódzkiej! 28.12.07, 23:15
                    Jaka ziemia..........taka miss;-)
            • longeta Re: jaja sobie robisz, poslanki dwojga nazwisk 28.12.07, 23:00
              przyslowie napisała:

              > Z Longetą masz ochotę pogadać? Świetny partner, bo słabo kuma...

              Te kumate to tylko w PO są,ba... rzekł bym nawet: są cudowni,robiąc laskę to, na
              wschód,to na zachód.........bez macierzy;-)
              • diogenespies hej Górale nie bijta sie 28.12.07, 23:02
                ma Goralka....
                • longeta Re: hej Górale nie bijta sie 28.12.07, 23:08
                  diogenespies napisał:

                  > ma Goralka....

                  mojego kandydata i tak nie przebije,on jest:
                  pl.youtube.com/watch?v=xdCrZfTkG1c&feature=related
                  wśród kanciarzy i łgarzy,zapewne śpiewa TERAZ razem z Donkiem;-)
                  • diogenespies a jeszcze senator Grubski jest... 28.12.07, 23:16
                    tez ciekawy...
                    • longeta Re: a jeszcze senator Grubski jest... 28.12.07, 23:20
                      pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Grubski
                      Cholera..........taki Pakistan to betka,przy tych personach;-)
                      • diogenespies Re: a jeszcze senator Grubski jest... 28.12.07, 23:24
                        lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/778135.html
                      • przyslowie Re: a jeszcze senator Grubski jest... 28.12.07, 23:24
                        Longeta poszedł po rozum do głowy i zaczął się dokształcać.
                        • diogenespies nauka nie jest niczym złym 28.12.07, 23:25

                        • big_news Re: a jeszcze senator Grubski jest... 28.12.07, 23:26
                          Tyle, że wikipedia to mało poważne źródło akurat...
                          W każdym razie dobrze jest mieć dystans do wieeelu zawartych tam (dez)informacji.
                          • przyslowie Re: a jeszcze senator Grubski jest... 28.12.07, 23:29
                            Właśnie, zapomniałam zwrócić na to uwagę, a to jest bardzo istotna
                            sprawa.
                            • diogenespies wiadomosci z jednego zrodla powinno sie 28.12.07, 23:33
                              weryfikowac w innych, tego uczyli mnie na studiach co nie zmienia
                              faktu, ze Grubski tez jest mocna kandydatura...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka