Dodaj do ulubionych

Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.09, 23:25
Radek wrzuć monetę, znaczy wrzuć na luz. Będzie dobrze, derby dla ŁKS!
Obserwuj wątek
    • Gość: rts Re: Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.toya.net.pl 09.08.09, 23:44
      Oby tylko wasi juniorzy nie zapchali ubikacji przed meczem.
    • Gość: krzysiek Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.cable.ubr13.sgyl.blueyonder.co.uk 10.08.09, 00:04
      Jakos nie widac nigdzie opisu meczu w stalowej woli. Babol znowu szuka sensacji bo sie dupy nie chcialo ruszyc i napisac cos o meczu?
    • Gość: lewiatan137 Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.toya.net.pl 10.08.09, 00:08
      Jezeli to prawda to wychodzi wlasnie slabosc naszej pilki
      krajowej.To zachowanie pokazuje ze w tym kraju nie mozna na
      krajowych pilkarzach zbudowac druzyny na wzor europejski.W europie
      kadry zespolow skladaja sie z 24 rownozednych pilkarzy a w polsce
      kadry trenerskie ciesza sie jak uda sie zbudowac kadre z 17
      pilkarzy.W polsce jak pilkarz troche lepszy siedzi na lawie to dla
      niego jest afront bo on powinien grac a nie rozumie ze potrzebny
      bedzie kiedy inndziej bo sezon to 34 mecze a jak doliczyc puchar to
      i wiecej.Taktyke meczowa ustala sie pod przeciwnika a nie pod
      indywidualne zachcianki poszczegolnych pilkarzy.W europie nie takie
      gwiazdy siedza na lawkach i nie slychac zeby po 2 meczach obrazali
      sie na trenera i uciekali z klubu.Radek ty sie dobze zastanow bo juz
      raz twoje ambicje zderzyly sie z rzeczywistoscia i ledwo z tego sie
      otrzasnoles.Znajac Janasa to Widzew na wyjazdach bedzie glownie gral
      ustawieniem 1-4-5-1 mam tylko nadzieje i dla niej kupilem karnet ze
      u siebie bedziemy grac 1-4-4-2 to w tym ustawieniu bedzie dla ciebie
      miejsce.
      • maz-46 Re: Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa 10.08.09, 15:55
        Brawo lewiatan. Opisałeś całe sedno problemu.
        Nie tylko Matusiaka...
      • wirone Polejcie mu.. 10.08.09, 16:12
        ..bo dobrze gada ;) Zgadzam się w pełni.
    • Gość: G Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: 193.239.245.* 10.08.09, 00:13
      Od kiedy Matusiak jest wychowankiem klubu z al. Pilsudskiego?
      • Gość: iwanhoe Re: Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: 193.151.113.* 10.08.09, 12:26
        od zawsze: pl.wikipedia.org/wiki/Radosław_Matusiak
    • Gość: aaabby Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.toya.net.pl 10.08.09, 00:33
      wywiad z radkiem kilka dni przed rozpoczęciem sezonu

      http://www.mmlodz.pl/5742/2009/7/31/wywiad-z-radoslawem-matusiakiem-wideo?category=video
    • Gość: KK Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.08.09, 00:47
      Redaktorku z niego był taki piłkarz Palermo jak z Dudka Realu
      Madryt, no ale twoja wiedza dalej nie sięga więc może trzeba było
      sięgnąć do netu:)matusiak to był zawsze przereklamowany gwiazdorek
      jednego meczu reprezentacji i kilku sezonów, taki boiskowy mazgaj:)a
      to że ktoś gra dobrze w sparingach kompletnie nic nie znaczy, choćby
      pzykład pewnego serba w widzewie po którym już wszelki słuch
      zaginął:)co niby matusiak pokazał w sparingu z legią?:)niech nie
      ściemnia że chodzi o grzanie ławybo pewnie znów mu coś tatuś
      wymyślił i wiadomo co, to co zwykle:)po prostu chodzi nie o granie
      ale o kasę, a miedziowi mogą ją dać:)idź tam więc radziu i nie truj
      d... bo będziesz tam pasował ze swoim piłkarskim charakterem do
      piotra ś.:)przynajmniej na debrach bez tych dwóch będzie lepsze
      powietrze:)
    • Gość: obserwer Gwiazdor z koziej wólki IP: 195.69.83.* 10.08.09, 00:51
      Raduś idź do taty i zapłacz w mankiet ........
      a jak nie chcesz płakać to grzej ławę, nadajesz się do podstawowego składu w
      II-ej no może w II-ej lidze.
      W woj. łódzkim jesteś SPALONY.
      Następnym razem jak będziesz wybrzydzał to się kilka razy zastanowisz.
    • Gość: KK Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.08.09, 00:52
      Z innej beczki:))) swoją drogą dzień bez dowalenia widzewowi to w
      łódzkiej dzień zmarnowany:)))jak walczyk kibol ŁKS nie może to
      bąbola wyśle:)))i co wy sieroty marne zrobicie jak jeden klub
      zostanie:)))dlatego trzymam kciuk za ŁKS w środę bo równowaga w
      przyrodzie musi być a naczelna łódzkiej nie wytrzyma jak kolejny jej
      redaktor zacznie na umór pić, tym razem z rozpaczy za ukochanym
      klubem:))) niech najbliższe derby będą derbami przyjaźni, ale bez
      walczyka:)))))
    • Gość: Gentleman Panie Radku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.09, 02:03
      Artykuł sprytnie napisany tak by zrobić sensację. Dobrze że ma pan ambicje.
      Nie dało się nie dostrzec że w sparingach radzi pan sobie dużo lepiej niż w
      meczach zeszłego sezonu. Pewność w prowadzeniu piłki była naprawdę miła dla
      oka.Czy można się dostrzegać jakiejś specjalnej niechęci trenera do pana
      osoby? myślę że na to jeszcze za wcześnie. pan Janas jest profesjonalistą i
      nie kieruje się sympatiami tak jak na pewno wie że musi panu dać szansę. i to
      niejedną. Jeśli ja miałbym decydować to pan by grał. a na pewno dostał szansę.
      głowa do góry!!! chce oglądać pana nadal w naszym klubie. powodzenia
      • Gość: życzliwy Re: Panie Radku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.09, 07:55
        dobra, Radek, nie pisz głupot, wyłącz komputer i szybko na trening, bo się Janas
        zdenerwuje i naprawdę nie zagrasz w derbach.
        • Gość: kibiCCC Re: Panie Radku IP: 149.226.255.* 10.08.09, 08:21
          Radek jak masz dość grzania "ławy", to się dogadaj z tranerem i
          SIEDŹ na leżaczku.
          (uważaj na nóżki sarenko)
    • Gość: sebbo Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.08.09, 12:36
      Brawo babol!
      Zaczyna się podkręcanie atmosfery przed derbami. Nieważne, czy informacja jest
      prawdziwa, ważne, że będzie się o tym mówić. Redaktorzyna słynny z
      produkowania prasowych "baboli" po raz kolejny zabłysnął.
      Mam nadzieję, że w końcu ktoś w redakcji przejrzy na oczy i ów pismak zostanie
      oddelegowany do pisania artykułów o psach robiących kupy na trawniki lub o
      produkcji wkładów do długopisów. Bo to są tematy w sam raz dla niego.
    • Gość: Bamshe Dzienniekarze pisza by podgrzac atmosfere IP: *.lodz.dialog.net.pl 10.08.09, 13:33
      A ze pisza bzdrury to potem dopiero sie okazuje, cos ktos uslyszal , ale nie
      do konca. rewelacja tylko smiechu warta. Radek nie odejdzie proste
    • Gość: habib Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.delphi.com 10.08.09, 15:05
      Wychodzi mentalność polskich piłkarzy. "Ja taki doświadczony i mam gryźć trawę
      na treningach i walczyć jak równy z równym z kimś kto akurat jest w formie?"
      W silnych ligach to jest normalne i nawet największe gwiazdy muszą się liczyć
      z presją ze strony mniej znanych piłkarzy.
      Potem taki doświadczony gracz wyjeżdża do silnej ligii i następuje zderzenie z
      rzeczywistością, np. Matusiak.
      A, że zawodnicy z Polski nie chodzą po 15 mln Euro, tylko po 500tys. to nikt
      ich nie trzyma w składzie tylko po to żeby część pieniędzy odzyskać i koło się
      zamyka.
      Jedynie bramkarze jako tako się spisują za granicą, ale bramkarz nie musi mimo
      wszytsko być tak przygotowany motorycznie, jak zawodnik z pola, a niestety
      nasza "polska szkoła trenerska" wypuszcza buble, nie tylko pod względem
      techniki ale przedewszystkim motoryki i przygotowania fizycznego.
      Potem jest zawsze ten sam scenariusz, dwa, trzy dobre mecze, jedna kontuzja,
      druga itd., lub oszczędzanie się na treningach żeby je wytrzymać i teksty typu
      "trener mnie nie lubi".
      Dla polskiego piłkarza praca w zachodni klubie to taka zmiana , jak by komus
      zza biurka kazać nagle w kopalni z kilfoem zapieprzać, nawet jak bardzo chce
      to i tak nie da rady...
    • Gość: Zibi Lalusiak i tyle ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.09, 15:35
    • Gość: rimbo Nie martw się - odkujesz sie na giełdzie IP: *.mtvk.pl 10.08.09, 15:56
      Matusiak to taka gorsza wersja Wichniarka.
    • Gość: narrator Re: Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.subscribers.sferia.net 10.08.09, 17:54
      Matusiak leszczu, a co z winem i gra na gieldzie madralo?
      Jestes przegrany, w szotkach bys sobie nawet nie poradzil.
    • Gość: cezar85 Dzisiejsze "the sun" podaje,że Radek ma się... IP: *.bb.sky.com 10.08.09, 18:49
      ...pojawić na testach w Doncaster.GOALS strona ósma,lewy dolny róg
    • Gość: cezar85 Aleś Damian Bąbola wykręcił IP: *.bb.sky.com 10.08.09, 18:54
      ...
    • Gość: Bag Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.adsl.wanadoo.nl 10.08.09, 19:08
      Jak dla mnie możesz bujac wora Radziu...
    • Gość: fred Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.09, 20:30
      Radziu zarobil piekny pieniadz na HTL Strefa. Nie wiadomo ile wtedy wrzucil,
      ale jezeli to bylo 2mln, to wyjal 6mln. Radziu wtedy(2006) mial swietna parase
      w Parkiecie.
    • Gość: komisarz Z. UB Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.09, 08:06
      brawo "trenerze" Janas!!!
      nazwiska nie grają (co widać na załączonym obrazku)- plac należy się
      ty, co strzelają bramki :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka