Gość: Kasino Rojal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.09, 23:25 Radek wrzuć monetę, znaczy wrzuć na luz. Będzie dobrze, derby dla ŁKS! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rts Re: Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.toya.net.pl 09.08.09, 23:44 Oby tylko wasi juniorzy nie zapchali ubikacji przed meczem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysiek Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.cable.ubr13.sgyl.blueyonder.co.uk 10.08.09, 00:04 Jakos nie widac nigdzie opisu meczu w stalowej woli. Babol znowu szuka sensacji bo sie dupy nie chcialo ruszyc i napisac cos o meczu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewiatan137 Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.toya.net.pl 10.08.09, 00:08 Jezeli to prawda to wychodzi wlasnie slabosc naszej pilki krajowej.To zachowanie pokazuje ze w tym kraju nie mozna na krajowych pilkarzach zbudowac druzyny na wzor europejski.W europie kadry zespolow skladaja sie z 24 rownozednych pilkarzy a w polsce kadry trenerskie ciesza sie jak uda sie zbudowac kadre z 17 pilkarzy.W polsce jak pilkarz troche lepszy siedzi na lawie to dla niego jest afront bo on powinien grac a nie rozumie ze potrzebny bedzie kiedy inndziej bo sezon to 34 mecze a jak doliczyc puchar to i wiecej.Taktyke meczowa ustala sie pod przeciwnika a nie pod indywidualne zachcianki poszczegolnych pilkarzy.W europie nie takie gwiazdy siedza na lawkach i nie slychac zeby po 2 meczach obrazali sie na trenera i uciekali z klubu.Radek ty sie dobze zastanow bo juz raz twoje ambicje zderzyly sie z rzeczywistoscia i ledwo z tego sie otrzasnoles.Znajac Janasa to Widzew na wyjazdach bedzie glownie gral ustawieniem 1-4-5-1 mam tylko nadzieje i dla niej kupilem karnet ze u siebie bedziemy grac 1-4-4-2 to w tym ustawieniu bedzie dla ciebie miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
maz-46 Re: Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa 10.08.09, 15:55 Brawo lewiatan. Opisałeś całe sedno problemu. Nie tylko Matusiaka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: G Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: 193.239.245.* 10.08.09, 00:13 Od kiedy Matusiak jest wychowankiem klubu z al. Pilsudskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwanhoe Re: Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: 193.151.113.* 10.08.09, 12:26 od zawsze: pl.wikipedia.org/wiki/Radosław_Matusiak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaabby Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.toya.net.pl 10.08.09, 00:33 wywiad z radkiem kilka dni przed rozpoczęciem sezonu http://www.mmlodz.pl/5742/2009/7/31/wywiad-z-radoslawem-matusiakiem-wideo?category=video Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KK Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.08.09, 00:47 Redaktorku z niego był taki piłkarz Palermo jak z Dudka Realu Madryt, no ale twoja wiedza dalej nie sięga więc może trzeba było sięgnąć do netu:)matusiak to był zawsze przereklamowany gwiazdorek jednego meczu reprezentacji i kilku sezonów, taki boiskowy mazgaj:)a to że ktoś gra dobrze w sparingach kompletnie nic nie znaczy, choćby pzykład pewnego serba w widzewie po którym już wszelki słuch zaginął:)co niby matusiak pokazał w sparingu z legią?:)niech nie ściemnia że chodzi o grzanie ławybo pewnie znów mu coś tatuś wymyślił i wiadomo co, to co zwykle:)po prostu chodzi nie o granie ale o kasę, a miedziowi mogą ją dać:)idź tam więc radziu i nie truj d... bo będziesz tam pasował ze swoim piłkarskim charakterem do piotra ś.:)przynajmniej na debrach bez tych dwóch będzie lepsze powietrze:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwer Gwiazdor z koziej wólki IP: 195.69.83.* 10.08.09, 00:51 Raduś idź do taty i zapłacz w mankiet ........ a jak nie chcesz płakać to grzej ławę, nadajesz się do podstawowego składu w II-ej no może w II-ej lidze. W woj. łódzkim jesteś SPALONY. Następnym razem jak będziesz wybrzydzał to się kilka razy zastanowisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KK Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.08.09, 00:52 Z innej beczki:))) swoją drogą dzień bez dowalenia widzewowi to w łódzkiej dzień zmarnowany:)))jak walczyk kibol ŁKS nie może to bąbola wyśle:)))i co wy sieroty marne zrobicie jak jeden klub zostanie:)))dlatego trzymam kciuk za ŁKS w środę bo równowaga w przyrodzie musi być a naczelna łódzkiej nie wytrzyma jak kolejny jej redaktor zacznie na umór pić, tym razem z rozpaczy za ukochanym klubem:))) niech najbliższe derby będą derbami przyjaźni, ale bez walczyka:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gentleman Panie Radku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.09, 02:03 Artykuł sprytnie napisany tak by zrobić sensację. Dobrze że ma pan ambicje. Nie dało się nie dostrzec że w sparingach radzi pan sobie dużo lepiej niż w meczach zeszłego sezonu. Pewność w prowadzeniu piłki była naprawdę miła dla oka.Czy można się dostrzegać jakiejś specjalnej niechęci trenera do pana osoby? myślę że na to jeszcze za wcześnie. pan Janas jest profesjonalistą i nie kieruje się sympatiami tak jak na pewno wie że musi panu dać szansę. i to niejedną. Jeśli ja miałbym decydować to pan by grał. a na pewno dostał szansę. głowa do góry!!! chce oglądać pana nadal w naszym klubie. powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: życzliwy Re: Panie Radku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.09, 07:55 dobra, Radek, nie pisz głupot, wyłącz komputer i szybko na trening, bo się Janas zdenerwuje i naprawdę nie zagrasz w derbach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibiCCC Re: Panie Radku IP: 149.226.255.* 10.08.09, 08:21 Radek jak masz dość grzania "ławy", to się dogadaj z tranerem i SIEDŹ na leżaczku. (uważaj na nóżki sarenko) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sebbo Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.08.09, 12:36 Brawo babol! Zaczyna się podkręcanie atmosfery przed derbami. Nieważne, czy informacja jest prawdziwa, ważne, że będzie się o tym mówić. Redaktorzyna słynny z produkowania prasowych "baboli" po raz kolejny zabłysnął. Mam nadzieję, że w końcu ktoś w redakcji przejrzy na oczy i ów pismak zostanie oddelegowany do pisania artykułów o psach robiących kupy na trawniki lub o produkcji wkładów do długopisów. Bo to są tematy w sam raz dla niego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bamshe Dzienniekarze pisza by podgrzac atmosfere IP: *.lodz.dialog.net.pl 10.08.09, 13:33 A ze pisza bzdrury to potem dopiero sie okazuje, cos ktos uslyszal , ale nie do konca. rewelacja tylko smiechu warta. Radek nie odejdzie proste Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: habib Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.delphi.com 10.08.09, 15:05 Wychodzi mentalność polskich piłkarzy. "Ja taki doświadczony i mam gryźć trawę na treningach i walczyć jak równy z równym z kimś kto akurat jest w formie?" W silnych ligach to jest normalne i nawet największe gwiazdy muszą się liczyć z presją ze strony mniej znanych piłkarzy. Potem taki doświadczony gracz wyjeżdża do silnej ligii i następuje zderzenie z rzeczywistością, np. Matusiak. A, że zawodnicy z Polski nie chodzą po 15 mln Euro, tylko po 500tys. to nikt ich nie trzyma w składzie tylko po to żeby część pieniędzy odzyskać i koło się zamyka. Jedynie bramkarze jako tako się spisują za granicą, ale bramkarz nie musi mimo wszytsko być tak przygotowany motorycznie, jak zawodnik z pola, a niestety nasza "polska szkoła trenerska" wypuszcza buble, nie tylko pod względem techniki ale przedewszystkim motoryki i przygotowania fizycznego. Potem jest zawsze ten sam scenariusz, dwa, trzy dobre mecze, jedna kontuzja, druga itd., lub oszczędzanie się na treningach żeby je wytrzymać i teksty typu "trener mnie nie lubi". Dla polskiego piłkarza praca w zachodni klubie to taka zmiana , jak by komus zza biurka kazać nagle w kopalni z kilfoem zapieprzać, nawet jak bardzo chce to i tak nie da rady... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rimbo Nie martw się - odkujesz sie na giełdzie IP: *.mtvk.pl 10.08.09, 15:56 Matusiak to taka gorsza wersja Wichniarka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: narrator Re: Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.subscribers.sferia.net 10.08.09, 17:54 Matusiak leszczu, a co z winem i gra na gieldzie madralo? Jestes przegrany, w szotkach bys sobie nawet nie poradzil. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cezar85 Dzisiejsze "the sun" podaje,że Radek ma się... IP: *.bb.sky.com 10.08.09, 18:49 ...pojawić na testach w Doncaster.GOALS strona ósma,lewy dolny róg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bag Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.adsl.wanadoo.nl 10.08.09, 19:08 Jak dla mnie możesz bujac wora Radziu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fred Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.09, 20:30 Radziu zarobil piekny pieniadz na HTL Strefa. Nie wiadomo ile wtedy wrzucil, ale jezeli to bylo 2mln, to wyjal 6mln. Radziu wtedy(2006) mial swietna parase w Parkiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komisarz Z. UB Ma dość ławki. Chce odejść z Widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.09, 08:06 brawo "trenerze" Janas!!! nazwiska nie grają (co widać na załączonym obrazku)- plac należy się ty, co strzelają bramki :)) Odpowiedz Link Zgłoś