Dodaj do ulubionych

Za gorąco w MPK

06.02.04, 09:59
Artykuł o Combino. Za gorąco. A ja jeżdżę autobusami i w takim Solarisie czy
MANie też jest stanowczo za ciepło!!! Nie tylko ja to odczuwam. Wszyscy
narzekają i wyskakują z ciuchów prawie do bikini. ;)
Czy autobusy tez mają temperature ustawianą w zajezdnii???
Obserwuj wątek
    • lahliq Re: Za gorąco w MPK 06.02.04, 21:01
      up
    • peter.steele Re: Za gorąco w MPK 06.02.04, 21:31
      to co mozna mówic, że bikiniarze jezdza MPK-ami???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka