lahliq
06.02.04, 09:59
Artykuł o Combino. Za gorąco. A ja jeżdżę autobusami i w takim Solarisie czy
MANie też jest stanowczo za ciepło!!! Nie tylko ja to odczuwam. Wszyscy
narzekają i wyskakują z ciuchów prawie do bikini. ;)
Czy autobusy tez mają temperature ustawianą w zajezdnii???