IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 06.03.02, 21:35
Czy mieliście bezpośredni kontakt z piractwem??No wiecie:gry komputerowe,
muzyka, filmy w formacie Divx? Spoglądacie na to z przymrużeniem oka, czy tego
zjawiska wcale nie tolerujecie??
Obserwuj wątek
    • Gość: Szczur Re: Piractwo IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 06.03.02, 21:41
      Gość portalu: P.B napisał(a):

      > Czy mieliście bezpośredni kontakt z piractwem??No wiecie:gry komputerowe,
      > muzyka, filmy w formacie Divx? Spoglądacie na to z przymrużeniem oka, czy tego
      > zjawiska wcale nie tolerujecie??


      No wiesz, z pewnoscia masz legalną Windoze w kompie, legalnego Ofisa, kupiłeś też
      pewnie wszystkie gry, w które trzaskasz, a muza, której słuchasz to same sidiki z
      hologramem ZPAV.

      • Gość: P.B Re: Piractwo IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 06.03.02, 21:48
        Gość portalu: Szczur napisał(a):

        > Gość portalu: P.B napisał(a):
        >
        > > Czy mieliście bezpośredni kontakt z piractwem??No wiecie:gry komputerowe,
        > > muzyka, filmy w formacie Divx? Spoglądacie na to z przymrużeniem oka, czy
        > tego
        > > zjawiska wcale nie tolerujecie??
        >
        >
        > No wiesz, z pewnoscia masz legalną Windoze w kompie, legalnego Ofisa, kupiłeś t
        > eż
        > pewnie wszystkie gry, w które trzaskasz, a muza, której słuchasz to same sidiki
        > z
        > hologramem ZPAV.
        >

        he he, no nie wszystko jest legalne
        • Gość: Szczur Re: Piractwo IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 06.03.02, 21:59
          Gość portalu: P.B napisał(a):

          > Gość portalu: Szczur napisał(a):
          >
          > > Gość portalu: P.B napisał(a):
          > >
          > > > Czy mieliście bezpośredni kontakt z piractwem??No wiecie:gry komputer
          > owe,
          > > > muzyka, filmy w formacie Divx? Spoglądacie na to z przymrużeniem oka,
          > czy
          > > tego
          > > > zjawiska wcale nie tolerujecie??
          > >
          > >
          > > No wiesz, z pewnoscia masz legalną Windoze w kompie, legalnego Ofisa, kupi
          > łeś t
          > > eż
          > > pewnie wszystkie gry, w które trzaskasz, a muza, której słuchasz to same s
          > idiki
          > > z
          > > hologramem ZPAV.
          > >
          >
          > he he, no nie wszystko jest legalne

          :)
          no widzisz

          ja tez nie moge powiedziec, ze wszystko mam w porzo

          • Gość: PiotrB Re: Piractwo IP: *.au.poznan.pl 07.03.02, 14:59
            Mam i kupuje pirackie nagrania, ale tylko wykonawcow zagranicznych. Moze i kupowalbym polskich, ale nie mam
            duzego wyboru. Kupuje piraty, bo legalnych plyt nie wytrzymalaby moja kieszen.
            • misza01 Re: Piractwo 07.03.02, 16:11
              było jest i będzie dopóki tak skandalicznie drogie będą "legalne" nagrania. Nie
              jest to problem Polski, ale widziałem kiedyś takie porównanie- Niemiec za swoją
              pensję kupuje 200 oryginalnych płyt CD z muzą , a Polak 30. No to o czym
              rozmawiamy? Kogo stać,żeby kupowć płyty Cd za 50 zł, a gry za 200 zł, jeśli
              przeciętna pensja wynosi max 1 500 zł????
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka