Gość: P.B IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 06.03.02, 21:35 Czy mieliście bezpośredni kontakt z piractwem??No wiecie:gry komputerowe, muzyka, filmy w formacie Divx? Spoglądacie na to z przymrużeniem oka, czy tego zjawiska wcale nie tolerujecie?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Szczur Re: Piractwo IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 06.03.02, 21:41 Gość portalu: P.B napisał(a): > Czy mieliście bezpośredni kontakt z piractwem??No wiecie:gry komputerowe, > muzyka, filmy w formacie Divx? Spoglądacie na to z przymrużeniem oka, czy tego > zjawiska wcale nie tolerujecie?? No wiesz, z pewnoscia masz legalną Windoze w kompie, legalnego Ofisa, kupiłeś też pewnie wszystkie gry, w które trzaskasz, a muza, której słuchasz to same sidiki z hologramem ZPAV. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P.B Re: Piractwo IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 06.03.02, 21:48 Gość portalu: Szczur napisał(a): > Gość portalu: P.B napisał(a): > > > Czy mieliście bezpośredni kontakt z piractwem??No wiecie:gry komputerowe, > > muzyka, filmy w formacie Divx? Spoglądacie na to z przymrużeniem oka, czy > tego > > zjawiska wcale nie tolerujecie?? > > > No wiesz, z pewnoscia masz legalną Windoze w kompie, legalnego Ofisa, kupiłeś t > eż > pewnie wszystkie gry, w które trzaskasz, a muza, której słuchasz to same sidiki > z > hologramem ZPAV. > he he, no nie wszystko jest legalne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szczur Re: Piractwo IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 06.03.02, 21:59 Gość portalu: P.B napisał(a): > Gość portalu: Szczur napisał(a): > > > Gość portalu: P.B napisał(a): > > > > > Czy mieliście bezpośredni kontakt z piractwem??No wiecie:gry komputer > owe, > > > muzyka, filmy w formacie Divx? Spoglądacie na to z przymrużeniem oka, > czy > > tego > > > zjawiska wcale nie tolerujecie?? > > > > > > No wiesz, z pewnoscia masz legalną Windoze w kompie, legalnego Ofisa, kupi > łeś t > > eż > > pewnie wszystkie gry, w które trzaskasz, a muza, której słuchasz to same s > idiki > > z > > hologramem ZPAV. > > > > he he, no nie wszystko jest legalne :) no widzisz ja tez nie moge powiedziec, ze wszystko mam w porzo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PiotrB Re: Piractwo IP: *.au.poznan.pl 07.03.02, 14:59 Mam i kupuje pirackie nagrania, ale tylko wykonawcow zagranicznych. Moze i kupowalbym polskich, ale nie mam duzego wyboru. Kupuje piraty, bo legalnych plyt nie wytrzymalaby moja kieszen. Odpowiedz Link Zgłoś
misza01 Re: Piractwo 07.03.02, 16:11 było jest i będzie dopóki tak skandalicznie drogie będą "legalne" nagrania. Nie jest to problem Polski, ale widziałem kiedyś takie porównanie- Niemiec za swoją pensję kupuje 200 oryginalnych płyt CD z muzą , a Polak 30. No to o czym rozmawiamy? Kogo stać,żeby kupowć płyty Cd za 50 zł, a gry za 200 zł, jeśli przeciętna pensja wynosi max 1 500 zł???? Odpowiedz Link Zgłoś