anders76 28.11.12, 23:41 A wystarczylby kawalek papieru z napisanym nrem lini przyklejony do szyby i najwiekszy problem z glowy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zonk Re: Na tropie tramwaju widmo, który krążył po Poz IP: *.icpnet.pl 28.11.12, 23:57 Genialny tekst pana dziennikarza obywatelskiego. Jestem wstrząśnięty ale nie zmieszany. Nalać mu setę i niech czeka na Pulitzera! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zonk pan jełop-dziennikarz IP: *.icpnet.pl 29.11.12, 00:08 zamiast dąć aferę tramwajową mógł: - puknąć w kabinę i powiadomić motorniczego, przecież ten mógł nie wiedzieć o awarii, - pomóc motorniczemu, podać kartkę z tymczasowym numerem, przecież motorniczy nie musi mieć papieru, kartonu itp, bo prowadzi najnowocześniejszy tramwaj w Poznaniu ;-) - mógł pomóc motorniczemu też w ten sposób, że dowiedziawszy się, co to za linia tramwajowa, informowałby pasażerów na ochotnika. Byłby z tego większy pożytek, niż z tej całej jego pisaniny do gazety czy do p. rzecznik. No ale widmo wierszówki za ten elaborat skutecznie zablokowało mu zdolność logicznego myślenia. panie dziennikarzu - wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny i przyjaciół Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obrońca Re: pan jełop-dziennikarz IP: *.icpnet.pl 29.11.12, 00:34 Proszę nie obrażać autora artykułu. art. 216 § 1 Kodeksu karnego, zgodnie z którym „kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności”. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filippo Re: pan jełop-dziennikarz IP: *.static.icpnet.pl 29.11.12, 08:05 Pan się nie boi. Skoro to już opublikowali, to wierszówka na pewno będzie :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koziołek_fikołek Re: Na tropie tramwaju widmo, który krążył po Poz IP: *.icpnet.pl 29.11.12, 01:45 Dziennikarz obywatelski??? Co to jest ? Odpowiedz Link Zgłoś
starveling Na tropie tramwaju widmo, który krążył po Poznaniu 29.11.12, 00:15 Ględzenie napalonego, żadnego sławy grafomana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obrońca Re: Na tropie tramwaju widmo, który krążył po Poz IP: *.icpnet.pl 29.11.12, 00:34 Proszę nie obrażać autora artykułu. art. 216 § 1 Kodeksu karnego, zgodnie z którym „kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności”. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zonk buhahaha IP: *.icpnet.pl 29.11.12, 00:49 krytyka dozwolona - wypowiedzi, co do swojego meritum, odnoszą się do sytuacji, zdarzenia a nie osoby. A więc - leć swobodnie w dół rybo słodkowodna :-P Odpowiedz Link Zgłoś
starveling Re: Na tropie tramwaju widmo, który krążył po Poz 29.11.12, 01:13 A gdzie tu obraza? Jest jedynie ocena stworzonej przez niego sytuacji i postępowania. Odpowiedz Link Zgłoś
sumozopa Re: Na tropie tramwaju widmo, który krążył po Poz 29.11.12, 07:43 Coś czuję, że ten Obrońca to pan "dziennikarz". Pomijając zasadność tego artykułu to młody pan dziennikarz musi się jeszcze sporo nauczyć. Takimi tekstami nie zyska dużej klikalności. Powinno być tak: SZOK! Przez tego zwyrodnialca pasażerowie przeżyli prawdziwą GEHENNĘ! Pani Pelagia (88l), mówi: "czegoś takiego nie przeżyłam od czasów wojny kiedy przesłuchiwało mnie NKWD". Zdezorientowani pasażerowie godzinami koczowali na przystankach. Czy tak ma wyglądać komunikacja w mieście Know-How? Odpowiedz Link Zgłoś
mmmmmm000 Z czego wy jeszcze zrobicie problem??? 29.11.12, 00:31 A może miał zjechać na pobocze?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zonk Re: Z czego wy jeszcze zrobicie problem??? IP: *.icpnet.pl 29.11.12, 00:39 tia, porwali tramwaj i udali się w nieznanym kierunku Odpowiedz Link Zgłoś
drifer Na tropie tramwaju widmo, który krążył po Poznaniu 29.11.12, 08:59 Co za 'GŁUPEK' wsiada do tramwaju widmo-nie zapytawszy się wcześniej jaki to numer...motorniczy nie informował bo nikt nie pytał!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarek Re: Na tropie tramwaju widmo, który krążył po Poz IP: 194.114.62.* 29.11.12, 11:34 szkoda, że motorniczy nie zainstalował jakiejś tekturki z opisem linii. Wyglądałoby to bajecznie! Świetna reklama dla solarisa. Cóż, pech! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Spec od przepisów Motorniczy ma zakaz gadania podczas jazdy IP: 91.233.18.* 29.11.12, 14:14 Wszystko w temacie Odpowiedz Link Zgłoś
podchorazyzawszezdazy Ale o cccsssso ccchodzi? 29.11.12, 09:03 My się tu wszyscy na wsi znamy. Jak Władek prowadzi tramwaj, to tylko numer 10. A jak kto nie zna Władka, jakiś warsiawiak albo berliner, to dostanie bilet za jazdę na gapę. A tramwaje dla starych ludzi nie są, bo to jest droga rzecz! I pozamiatane! Odpowiedz Link Zgłoś