Forum   bloomberg

bloomberg

(8 wyników)
  • pokażcie iny kraj z wynikami takimi jak my ... po co piszecie takie bzdury? "Inwestorzy boją się napiętego budżetu rządu Tuska" ... hymmmm plan Grecji nie był napięty ;-)
  • Dobrze, że jest ktoś przytomny, kto zauważa, że tragiczna śmierć tych ludzi oznacza szanse dla Polski. To najlepsze podsumowanie. Krokodyle łzy wylewane przez media, histeria i tromtadracja oficjeli to jedna, żenująca strona spektaklu, łajdackie próby ugania sprawy dla siebie ze strony kościoła to druga. Mam nadzieję, że Polacy poprą tę trzecią - spokój, rozsądek i rozwój kraju.
  • Dobrych prognoz sie nie ujawnia, bo mozna je bardzo dobrze sprzedac. Podanie do wiadmosci publicznej solidnie zrobionej prognozy to jak nagranie plyty i umieszczenie jej na YT.
  • Facet ktory jest 81 na liscie najbogatszych ludzi na swiecie. Fachowcy obliczaja go na 8 mld doll. Wzial udzial w wyborach-wygral i od stycznia 2002 bedzie prezydentem NYC. Juz widze ludzi obsliniajacych sie przed telewizorami jak prezydent miasta do tych prostych mas przemawia. Ludziska z calego swiata beda do NYC przyjezdzac zeby go choc dotknac. Czuje ze Lepper nie dalby mu szans gdyby obaj staneli do wyborow w Polsce.
  • Dokładnie - wszyscy poznajmy mechanizmy tej wielkiej ściemy - w ten sposób nauczymy się jak unikać tego rodzaju sytuacji - chyba że służy to całkowicie innemu celowi.
  • Jakie to proste rozwiązanie ! Wszystkie zobowiązania wobec pracowników i emerytów znikną w jednej chwili. Myślę, że ten sposób się upowszechni także w sytuacji niektórych psństw z US i UE na czele...
  • Czy moglibyście podać linki do serwisów ( free) podające notowania w czasie rzeczywistym - bez opóźnienia- ALE W FORMIE samoodświeżającej się - np. aplikacje JAVA. Szukałem w necie i już mi brak cierpliwośći. Albo opóźnione albo odświeżanie co minutę, szukam notowań w aplikacji do śledzenia notowań na bieżąco - . Ewentualnie prosze o podanie prostego (taniego) serwisu płatnego spełniającego moje oczekiwania. Pytanie: czy DMbzwbk ma notowania DJ bez opóźnienia? A bossa? a amerbrokers? ...
  • W niedzielę? Na której giełdzie?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?