Dodaj do ulubionych

Koniec rewolucji w Warcie? Pani prezes miała pecha

30.11.12, 08:14
Prawda, że poznaniacy to zamknięty klan i ludziom z zewnątrz jest ciężko. Lepiej położyć sport niż pomóc "obcym". Wladzom Poznania można pogratulować upadku obiektów na Golęcinie
( jeden z piękniejszych stadionów lekkoatletycznych), położenia Warty, stworzenia klimatu w którym tylko Lech i... nic więcej. Kiszenie się we własnym sosie to cecha "prawdziwych" poznaniaków. Tylko, że ta kiszonka zaczyna śmierdzieć.
Obserwuj wątek
    • Gość: maskopatol Re: Koniec rewolucji w Warcie? Pani prezes miała IP: *.icpnet.pl 30.11.12, 08:21
      Tyle tylko że pomoc dla gangstera i jego lalki może się okazać biletem prosto na salę sądową. Nie dziwię się, że urzędnicy nie chcą mieć nic wspólnego z człowiekiem, który kradł miliony ze skarbu państwa i strzelał do ludzi. Nie pomogą Warcie bo się boją.
      • Gość: dyfly Re: Koniec rewolucji w Warcie? Pani prezes miała IP: 194.145.229.* 30.11.12, 09:46
        O to to.
      • bimota Re: Koniec rewolucji w Warcie? Pani prezes miała 30.11.12, 11:53
        Z kolei Lechowi i ich Wierze boja sie nie pomagac...
    • baseballfan Koniec rewolucji w Warcie? Pani prezes miała pecha 30.11.12, 08:49
      Dawno nie czytałem tak trafnej diagnozy. Brawo ! Nie udało się, a miało byc tak pięknie.
      Pani Prezes na stołku radnego lub prezydenta i w każdej lodówce każdego mieszkania w Poznaniu. Uff, jak dobrze, że się nie udało.
    • zawilec1 Koniec rewolucji w Warcie? Pani prezes miała pecha 30.11.12, 09:07
      Co nie zmienia faktu, ze rozwydrzeni piłkarze w węekszości klubów chcą dużych pieniędzy za brak nie tylko talentu, ale zwykłego zaangazowania.
    • Gość: zenek Pecha to miał kiedyś jeden kierowca IP: 95.108.81.* 30.11.12, 09:40
      przewożąc papierosy na pace...
      • tomekdp trafna autodiagnoza portalu gazeta.pl 30.11.12, 09:47
        Trafiliście w 10-tkę :)
        "współczesnych mediów: spauperyzowanych, goniących szaleńczo za kolejnymi kliknięciami, potrzebujących celebrytów, by zaspokoić swoich odbiorców z ich niewyczerpanym apetytem na kolejne sensacje i plotki o zerowej wartości informacyjnej".

        A co do Warty - początek upadku można by wskazać z dokładnością jednego dnia, a nawet godziny: przegrany w podejrzanych okolicznościach mecz z Kolejarzem Stróże w ub.r. i dymisja Baniaka, któremu państwo prezesostwo nie chciało przedłużyć kontraktu na konkretnych warunkach tudzież zapewnić profesjonalnych warunków pracy. I zaczęła się jazda w dół.

    • Gość: miki Koniec prób zrobienia wała na gruntach Warty IP: *.icpnet.pl 30.11.12, 10:20
      Prawda jest taka, że Warta była tylko pretekstem. Pyżalscy liczyli, że uda się zabudować grunty Warty swoimi paskudnymi blokami - próbowali, lobbowali, udawali zaangażowanych działaczy sportowych... Już całkiem niedawno pani Pyżalska pokazała jakim jest działaczem piłkarskim - strzelając focha po tym, jak nie udało się jej wcisnąć do zarządu PZPN. Jej miłość do piłki okazała się mniejsza niż wcześniej deklarowała - skoro po tym fakcie stwierdziła, że będzie w piłce jeszcze jakiś tylko czas - dopóki będzie się jej kalkulować. Dziś jest jasne, że bloczyska na Warcie nie staną - i Pyżalscy szybkim krokiem się ewakuują. Spróbują gdzie indziej. Nie wiem, czy dziennikarze Gazety są tacy głupi, czy tylko mają takich głupich udawać - bo ilośc ogłoszeń Family House, zamieszczana na tym portalu zobowiązuje?
      • Gość: jack Re: Koniec prób zrobienia wała na gruntach Warty IP: *.icpnet.pl 30.11.12, 19:22
        100% RACJA !
    • archfil Pani prezes miała pecha? Nie już zrobiła swoje! 30.11.12, 11:05
      Pyżalska nie miała pecha, tylko zrobiła co chciała - wypromowała siebie i swoją firmę, na "Warcie" wjechała na pierwsze strony gazet i na salony. Nie udało jej się tylko postawić bloków na gruntach klubu, więc zwija interes. Dla "Warty" to może i lepiej, bo na razie ma jeszcze gdzie grać, nie straciła majątku, a Pyżalscy nie takie przekręty robili i uszło im na sucho!
      Ciekawe, czy prezesowa nadal będzie jeździć samochodem "inwalidzkim" po deptaku na ul. Półwiejskiej?
    • zderzacz-hadronow Re: Koniec rewolucji w Warcie? Pani prezes miała 30.11.12, 11:32
      I bardzo dobrze, nareszcie ktoś zarządzający klubem piłkarskim w tym kraju ma odwagę zakręcić rozkapryszonym, pozbawionym talentu kopaczom kurek z kasą. Nie ma wyników nie ma kasy. Prawidłowo.
      To oczywiste, że Pyżalscy weszli w futbol dla własnej korzyści i nie rozumiem co w tym dziwnego? Który sponsor nie robi tego w celu osiągnięcia jakiejś korzyści? Panowie od kuchenek siedzą w Lechu z miłości do piłki? Chyba nie, po ich ruchach widać gołym okiem, że bardziej niż na piłce noznej znają się na sprzęcie AGD.
      Prawda jest taka, że dzięki Pyżalskim najbardziej zasłużony poznański klub został na jakiś czas wyprowadzony ze stanu wegetatywnego do względnej normalności i chwała im za to natomiast postawa miasta wzgędem Warty to skandal! Szkoda, że Family House nie udało się zrealizować planów budowalnych na terenach klubowych; zyskaliby wszyscy, zarówno klub jak i mieszkańcy. A tak za jakiś czas legendarny klub upadnie a w okolicy Bema będzie straszyć krajobraz rodem z miasta na dalekim wschodzie Rosji. Szkoda. Amen
    • Gość: RAUBER przegrana była już dużo wcześniej IP: *.ip.netia.com.pl 30.11.12, 11:50
      Początkowo cieszyłem się z wejścia Family House do Warty, ale potem na mieście doszły mnie słuchy o poczynaniach właścicieli firmy. Mój entuzjazm wobec klubu mocno opadł.

      Może i Warta podniosła się dzięki obecności pani Pyżalskiej, ale wizerunkowo mocno straciła. Nie ze względu na niezłe merytorycznie działania nowych władz, ale ze względu na to co publikowano w mediach i to co na mieście się mówi. Wolę Wartę biedniejszą ale prowadzoną przez ludzi o nieposzlakowanej opinii. A opinię rujnuje się nawet poprzez takie "błahostki" jak cwaniackie wykorzystywanie karty parkingowej dla inwalidów. Kiedyś jako inwalida II gr dostałem mandat za parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnego mimo ważnej legitymacji ZUS tylko za to że poruszam się sam o własnych siłach bez wózków, kul, czy balkoników. Co zatem sprawni ludzie robią na deptaku z kartami dla niepełnosprawnych? To jest tanie cwaniactwo, a tego nie chcę widzieć ani w klubie ani nigdzie.
      • forumowiecgwna Re: przegrana była już dużo wcześniej 30.11.12, 14:04
        Tja, troche to "typowe"...

        Bo jakos przekrety na Bulgarskiej nikogo nie dotykaja, nie? Warta to smieszny, biedny klub. W 700k miescie klub Warta praktycznie nie istnieje, nie ma zadnego wsparcia.
        Bylem kiedys na meczu Warty - bylo naprawde jak w niemczech na przecietnym ligowym meczu. Pelno dzieci z balonikami, rodziny ktore z checia kupowaly klubowe szaliki i czapki. Powiem szczerze - bylo normalnie.

        I oczywiscie wszystko to odbywalo sie bez jakiekolwiek wsparcia wladz miasta - za to lech ma swoja wiare lecha, ma swoje trocadero, ma swoje zarzady i spolki w ktorych non-stop pojawiaja sie te same nazwiska albo ludzie powiazani z takimi charakterkami ze normalny czlowiek po prostu sie odwraca i wychodzi. W stadion dla kiboli inwestowane sa gigantyczne pieniadze z kasy podatnika, ale po kazdym wystepku chuliganstwa wladze miasta, stadionu i klubu bronia bezzebnych "madrych".
        Normalny zdrowy czlowiek nie zaprowadzi swojego syna w takie miejsca- bo jak wytlumaczyc czemu kupuje sie parowke w takiej cenie od takiego "charakterku", czemu jakis bezzebny "wladca" wchodzi osobnym wejsciem bez pokazywania nawet namiastki biletu, czemu stoi sie w kolejce po bilet ale przychodzi kilku "fajnych" i przy calkowitym braku zainteresowania obslugi stadionu oglaszaja wszem i wobec ze oni kupuja wszystkie bilety i kolejka moze sobie isc domu (tak - bylem w tej kolejce dawno temu)
        To jest lepsze?

        To juz wole jak jakis podejrzany biznesmen z jakas dziwaczna kobieta, ktora najlepiej prezentuje sie w photoshopie, probowali cokolwiek zbudowac, nawet kosztem jakichs swoich interesow budowlanych - niz tolerowac ze wladze miasta nie widza niczego zlego we wspolpracy z kibolstwem i placenia im za rozne uslugi.

        Szkoda tez ze nikt nie zauwaza ze w Poznaniu praktycznie nie istnieje w mediach zaden inny sport - wszystko jest utrzymywane "sila woli". Przecietny poznaniak nie slyszy o swoich klubach siatkowki, koszykowki, zawody lekkoatletyczne ogladaja tylko rodziny zawodnikow, zuzel odjezdza z miasta przy zerowym zainteresowaniu kogokolwiek z wladz miasta.
        Ale widocznie mieszkancy poznania tego wlasnie chca - tak jak radowali sie z powrotu reissa do lecha. Jakiz to wspanialy przyklad dla mlodych i jaki sportowy duch! Na tym na pewno zbuduje sie prawdziwy klub, taki z ktorym moga sie identyfikowac zwykli ludzie...
        • Gość: RAUBER Re: przegrana była już dużo wcześniej IP: *.ip.netia.com.pl 30.11.12, 15:24
          Ciężko mi zinterpretować intencje Twojego wpisu ale:
          - jestem przeciw temu że miasto wchodzi w układy kibolstwem
          - jestem przeciw temu że miasto funduje stadion dla tylko jednego klubu
          - jestem przeciw nietykalności kibolstwa i traktowaniu ich jak świętych krów a Kolejorza jak obiekt religijny

          Gdyby mi się nagle byk ocielił i mógłbym inwestować w sport grubą forsę to w Warcie zrobiłbym koszykówkę i hokej na lodzie. Może nawet boks i MMA. Kto pamięta jeszcze przedwojenne mistrzostwa Polski które Warta zdobyła w boksie pod wodzą Stamma? Przedwojenna Warta w boksie była tym czym jest dzisiejszy Bayern Monachium w piłce nożnej, to był klub ścisłej czołówki europejskiej.
          Od piłki nożnej trzymałbym się z daleka bo piłkarze to w większej części niedojrzała emocjonalnie dzicz, koszą kasę na poziomie niezłego managera który się musi narobić i musiał się nagimnastykować na trudnych studiach żeby swoją pozycję wypracować. A tu na boiska wybiega stado 22 ludków spośród których zaledwie kilku ma maturę a absolwentów studiów magisterskich zliczy się kilkunastu na całą ligę. Jeżeli się w tej ocenie mylę to proszę mnie poprawić, mi bez problemu przechodzi przez palce lub przez gardło słowo przepraszam.
        • Gość: gość portalu Wprawdzie nicka masz gó...anego... IP: *.icpnet.pl 30.11.12, 22:49
          ...ale w tej sprawie piszesz z sensem.
    • 2random Pyżalski sam się załatwił 30.11.12, 11:59
      Komentatorzy są zgodni, że wyskok Pyżalskiego na zjeździe PZPN, gdy pokazał swój charakterek, odebrał prezes Łukomskiej miejsce we władzach. Sam sobie podstawił nogę - ustawił żonę i klub w dużo gorszej pozycji. No ale natury nie zmienisz ...
      • Gość: zenek Re: Pyżalski sam się załatwił IP: 95.108.81.* 30.11.12, 13:42
        Ojtam, ojtam.
        Gumy tylko nie wypluł... ;)
    • Gość: kil Re: Koniec rewolucji w Warcie? Pani prezes miała IP: *.play-internet.pl 30.11.12, 18:30
      Czy już redaktorzyna naprawdę nie kuma kim są Pyrzalscy
    • Gość: zezem Jacy wy głupi jesteście ludzie IP: *.adsl.inetia.pl 01.12.12, 10:05
      Na te tereny już dawno chrapkę mają developerzy, którzy są kumplami Rycha. Ci sami od Andersji i innych wałków - tylko teraz nazwy spółek pozmieniali. Nie na darmo wożą Rycha na zagraniczne wojaże, fundują wczasy na Kanarach i innych Majorkach.
      A tu w interes wchrzanił się Pyza, któremu pomysł wkręcenia się w interes z terenami Warty bardzo się spodobał. Tylko, że zaczął kombinować z innej strony psując interes kumplom Grobelnego. Dofinansował klub przez co Warta nie upadła, nie zbankrutowała i terenów nie można było Warcie odebrać albo wykupić. No a to bardzo nie spodobało się Rychowi i jego świcie - stąd te kwasy między Pyżalskimi i nimi. Bo w to, że Rychowi i innym przeszkadza przeszłość Pyzy jakoś nie wierzę - bo przy innych "biznesach" jakoś powiązania z szemranymi postaciami nikomu z dworu Ryszarda nie przeszkadzają.
      • Gość: gość Re:wchrzanił się psując interes kumplom Grobelnego IP: *.icpnet.pl 13.02.13, 18:35
        ;)
    • satyron Ta "pani" winna byc prezesem 13.02.13, 12:38
      Polskiego Zwiazku Pornografii.....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka