Dodaj do ulubionych

zintegrowane centrum komunikacyjne

30.11.13, 17:10
nie umiem zintegrowac sie ze zintegrowanym centrum komunikacyjnym-nie da sie tam wjechac ani samochodem, ani tramwajem, sa tez problemy z poruszaniem sie pieszo. Schody w jedna strone, brak oznaczen, brak przejscia, wejscia i wyjscia oraz zagubione tlumy ludzi.
To juz nawet w warszawie jest lepiej, nie wspominajac o krakowie.
Obserwuj wątek
    • Gość: profjebiewdenko Re: zintegrowane centrum komunikacyjne IP: *.play-internet.pl 30.11.13, 20:35
      Lepiej to jest w Gdańsku (Trójmiescie), Wrocławiu i w Lublinie. W Krakowie jest dużo lepiej a do Warszawy to Poznania nie porównuj bo to inna liga.
      Poznań się stacza, jeszcze kilka lat temu to było inne miasto, teraz to już upadek jest.
      Smutne ale prawdziwe.
    • renepoznan Re: zintegrowane centrum komunikacyjne 01.12.13, 13:42
      Nie ty jedna. Ale podobno (sam nie stwierdziłem bo nie mam zwyczaju zwiedzania galerii handlowych) jak się raz przejdzie to można się zorientować.
      Tylko nikt nie jest w stanie zrozumieć - po co do tej galerii doczepiono jakiś tam dworzec. Tylko przeszkadza. ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka