Forum   fundusze strukturalne

fundusze strukturalne

(3 wyniki)
  • Jak to pięknie wygląda w tym artykule.. ale niestety nie jest to prawda (30%- byłoby miło, ale tak nie jest) Szkoda, że piszący nie zapoznał się z faktami i nie porównał ich z rzeczywistością.. że też ludzie muszą czytać takie głupoty.
  • Pracuje od 6miesiecyi zarabiam 600zł.mam kilkanascie kursów z tematyki funduszy srukturalnych.Pisze projekty w ramach pozyskiwania srodków z Unii Europjskiej,jest to dla mnie tragedia finansowa(wynajem mieszkania 250zl,350szkola).Co dalej ma ktos jakis pomysł lub oferte bo mnie juz krew zalewa..
  • Moj wydzial w OLAF - sledztwa w funduszach strukturalnych - poszukuje osob z panstw ktore wstapily do UE 1/05/04. Chodzi o jedno stanowisko A i jedno B dla osob ktore zdaly egzaminy na funkcjonariuszy. Przydatne doswiadczenie prokuratorskie/NIKowskie/audytowe/ministerstwo finansow - kontrola skarbowa i /lub fundusze strukturalne, ale mysle, ze warto sprobowac i bez tego. Szefowa z Portugalii - bardzo fajna, ekipa sympatyczna, bez stresu, potrzebna gotowosc do jezdzenia na misje do...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się