Dodaj do ulubionych

Nasz kochany, drogi ORLEN

29.12.20, 19:42
W mojej okolicy na prywatnej stacji paliw kupiłem dziś E95 po 4,19 zł/l. Mieszcząca się niedaleko stacja Narodowego Benzyniarza oferowała tę sama benzynę o 40 groszy na litrze drożej. Kupiłem 40 litrów więc zaoszczędziłem 16 zł. Tyle wynosi składka na wykup prasy lokalnej z łap niemieckich wydawców, płacona przez frajerów..
Pytania:
1. Kto kupuje na Orlenie?
2. Co jeszcze w Polsce nie jest Narodowe? Nawet kwarantanna i szczepienia są Narodowe.
Obserwuj wątek
    • pyrlander Re: Nasz kochany, drogi ORLEN 30.12.20, 08:16
      Kupuję na Orlenie :), też :) W mojej okolicy brak jak je nazwałeś "prywatnych" stacji. Mam kilka dużych sieciowych. Decyduję się "rynkowo". Na mój rynek składa się: czas, pieniądze, czysta toaleta. Ponieważ jednak zyski Orlenu oprócz tv finansują cały worek, to wolę myśleć że składam się na Twoją Kiksie emeryturę :)))) Jeśli jednak kupię dajmy na to w BP, to co Twoim zdaniem finansuję? :))) Wszystkiego dobrego w nowym roku życzę :)
      • kiks4 Re: Nasz kochany, drogi ORLEN 30.12.20, 11:55
        Trafiłeś Pyrlanderze w samo sedno tarczy- jak mówiono na Studium Wojskowym. Taka jest filozofia obecnej władzy- po cichu zabrać obywatelom ich pieniądze a potem z dużym hukiem medialnym rozdać jałmużnę.
        Jeden z Think Tanków wyliczył aż 19 różnych działań państwa sprowadzających się do rozdawnictwa wcześniej zabranych pieniędzy. Rocznie każdy z nas jest obciążany kwotą 6795 zł z tego tytułu. Od słynnego 500+ po dopłaty do aut elektrycznych. Nie wiem jak ciebie- ale mnie to oburza. I dlatego 40 groszy na litrze drożej w państwowej stacji jest nie do przyjęcia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka