Gość: Jurek IP: *.k.komputersat.pl / 82.160.34.* 30.12.04, 23:54 Proszę o wypowiedz na temat pracy w firmie ochroniarskiej Dozorbud jakie warunki pracy i płacy ponieważ mam tam pracować Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj