Gość: rowerzystokierowca
IP: *.icpnet.pl
23.04.05, 23:28
TAK CZY NIE ???
O TO JEST PYTANKO
CZY CHCECIE MIEC DROGE ROWEROWĄ W CENTRUM PRAWIE MIASTa na
glogowskiej na odcinku od ulicy gąsiorowskich do ul załęże jesli
chcecie tego to zapraszam was do wypowiedzi w tym temacie pod adresem
ZDM bo ci urzednicy nie maja zamiaru robic jakichkolwiek ulatwien dla
rowerow na tym odcinku!!!!!!!!!
zdm@zdm.poznan.pl
moze wasza obecnosc na ich skrzynce pocztowej (WASZE GLOSY SPRZECIWU
PRZECIW DECYZJI MIASTA) w sporej ilosci pomoze SEKCJI ROWERZYSTOW
MIEJSKICH W walce o ROWEROWY POZNAŃ
ZAPRASZAMY DO WSPOLNEJ WALKI O ULEPSZANIE TEGO MIASTA
www.srm.eco.pl