Gość: jacek IP: *.tulce.pl / 80.50.254.* 04.07.05, 08:33 Czy nikt z dziennikarzy nie zauważył koncertu Ścierańskiego??? Żadnej recenzji, relacji, wspominki chociażby ??? OBCIACH! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj