Forum   czasie rzeczywistym

czasie rzeczywistym

(6 wyników)
  • czy znacie Państow serwis, który oferuje wszystkie notowania ciągłe w czasie rzeczywistym, oczywiście płatne. coś konkurencyjnego w stosunku do notowań na www.parkiet.com bo ten ostatnio miewa częste awarie (delikatnie rzecz ujmując ;/) z góry dziękuję
  • WIG-i sporo urosły w ostatnim miesiącu, a bękart Sobola papla się w mule dna. Zastanawiam się, czy to aby nie czas, by właśnie na spółkach NC skupić uwagę - czy nie zbliża się czas tego rynku. Jakie jest Wasze zdanie?
  • Bossa(5)

    Jestem niezadowolonym użytkownikiem DMBZWBK .Zastanawiam się nad przenosinami do Banku Ochrony Środowiska.Czy ktoś korzystający z ich internetowej aplikacji do obsługi rachunku maklerskiego może poradzić mi czy taka zmiana ma sens? Z góry dziękuję za opinie.
  • Witam, proszę o opinię osob, ktore uzywaja powyzsze cudo. Warto sie tym zainteresować? Prowadzenie rachunku inwest. jest niby bezplatne ale w tabeli jest napisane, ze jesli przez pol roku nie ma zadnych zlecen to pobierane jest 30 zl... jesli dobrze zrozumialem za rok. Pozdrawiam, artur
  • CZy jest jakiś portal,strona lub coś innego,gdzie można śledzić notowania GPW-akcje w czasie rzeczywistym?Nie chodzi mi o strony domów maklerskich,gdzie notowania są dla właścicieli rachunków.Może jakiś portal inf.gdzie się tylko loguje?CZekam na adresy stron POZDRAWIAM.
  • jak myslicie , kupować czy poczekać do przyszłego tygodnia
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?