IP: *.icpnet.pl 10.09.05, 19:58
Szukam kursu komputerowego dla mojego 7 letniego syna. CZy ktoś wie o
istnieniu takich w Poznaniu?
Obserwuj wątek
    • pan.nikt Re: komputery 10.09.05, 20:00
      O Bosze!!!

      Po co????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka