Gość: marti
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.09.05, 21:21
Drogi autorze! Chodnik, jak sama nazwa wskazuje, służy przede wszystkim do
chodzenia, a nie do parkowania aut. Może od czasu do czasu ruszyłbyś swoje
cztery litery z samochodu, i przeszedł się wzdłuż Głogowskiej na piechotę?
Może wtedy przestaniesz się tak dziwić. Szczególnie zapraszam w okolice
skrzyżowanie Bosej i Głogowskiej, gdzie dla pieszych zostaje czasem niecały
metr chodnika, a nowe jasne płytki chodnika są już dawno zaświnione olejem i
innymi syfami, cieknącymi z samochodów. Za mało miejsc do parkowania na
Głogowskiej? To trzeba zacząć jakąś akcję na rzecz budowania parkingów
podziemnych (takowe istnieją w cywilizowanych krajach), a nie oburzać się na
to, że ktoś w końcu pomyślał o pieszych, przeciskających się między
samochodami zastawiającymi chodnik!