25.09.05, 19:00
I jak sie podobala POLAGRA?
Mi bardzo, chocby ze wzgledu na fajne pokazy taneczne.
pozdrawiam PYRY.

PS. HOTEL grodzki the best
Obserwuj wątek
    • Gość: guerra Re: POLAGRA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 21:08
      CRACOVIA tez:)
    • Gość: XXL Re: POLAGRA IP: *.profinet.wlkp.pl 25.09.05, 22:42
      Kiedyś to była większa impreza, masa wystawców i zwiedzających.
      Dziś jakby zdychała, mniej wystawców, imprez, więcej maszyn - bardziej dla
      fachowców.
      • Gość: ewa Re: POLAGRA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.05, 01:48
        Człowieku co Ty opowiadasz? Takiej Polagry jak tegoroczna nie było od dobrych
        kilku lat, serio ogromne targi i mnóstwo wystawców.
        • Gość: XXL Re: POLAGRA IP: *.profinet.wlkp.pl 26.09.05, 08:40
          Chyba nie wiesz jaka była dawniej.
          Owszem po raz pierwszy zahamowano spadek wystawców, ale zwiedzających mniej.
          • Gość: guerra Re: POLAGRA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.05, 08:59
            POLAGARA się podzieliła na dwie komplementarne imprezy FOOD i FARM.

            Do tego pojawiło się AGROSHOW w Bednarach. Olbrzymia impreza w polu.
            Prezentacje maszyn w ich naturalnym środowisku. Tego się nie da osiągnąć w
            centrum miasta.
            • Gość: kolo Re: POLAGRA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.05, 18:37
              w Bednarach ?
              a kto to organizuje?
              • Gość: guerra Re: POLAGRA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.05, 19:15
                jakaś agroizba z...Torunia:)

                www.agroshow.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka