wielebny_krak 25.09.05, 19:00 I jak sie podobala POLAGRA? Mi bardzo, chocby ze wzgledu na fajne pokazy taneczne. pozdrawiam PYRY. PS. HOTEL grodzki the best Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: guerra Re: POLAGRA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 21:08 CRACOVIA tez:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Re: POLAGRA IP: *.profinet.wlkp.pl 25.09.05, 22:42 Kiedyś to była większa impreza, masa wystawców i zwiedzających. Dziś jakby zdychała, mniej wystawców, imprez, więcej maszyn - bardziej dla fachowców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: POLAGRA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.05, 01:48 Człowieku co Ty opowiadasz? Takiej Polagry jak tegoroczna nie było od dobrych kilku lat, serio ogromne targi i mnóstwo wystawców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Re: POLAGRA IP: *.profinet.wlkp.pl 26.09.05, 08:40 Chyba nie wiesz jaka była dawniej. Owszem po raz pierwszy zahamowano spadek wystawców, ale zwiedzających mniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guerra Re: POLAGRA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.05, 08:59 POLAGARA się podzieliła na dwie komplementarne imprezy FOOD i FARM. Do tego pojawiło się AGROSHOW w Bednarach. Olbrzymia impreza w polu. Prezentacje maszyn w ich naturalnym środowisku. Tego się nie da osiągnąć w centrum miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: POLAGRA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.05, 18:37 w Bednarach ? a kto to organizuje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guerra Re: POLAGRA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.05, 19:15 jakaś agroizba z...Torunia:) www.agroshow.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś