Gość: Przemek
IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl
12.02.03, 20:25
Jestem za! Uważam, że Poznań zasługuje, na to, by był nazywany i
by wyglądał jak miasto europejskie! Mam nadzieję, że również
inne zaniedbane tereny zostaną zagospodarowane! (np. Wolne tory)
Tylko by nie powstały tam markety i wielkie parkingi, ale o to
musze zatroszczyć się nasi kochani radni.