Dodaj do ulubionych

Wechta-Pod Platanami

11.03.07, 22:37
Co sądzicie o tej inwestycji na Rolnej? Ponoć zaczęły się odbiory mieszkań.Jakieś
problemy z wykonaniem lub formalnościami?
Obserwuj wątek
    • Gość: Piccolo_Jr Re: Wechta-Pod Platanami IP: *.icpnet.pl 12.03.07, 01:59
      Zasadniczo takie same problemy jak u wszystkich innych deweloperów. Cóż taki
      rynek. Ogólnie nie jest źle.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka