hmaciej 11.03.07, 22:37 Co sądzicie o tej inwestycji na Rolnej? Ponoć zaczęły się odbiory mieszkań.Jakieś problemy z wykonaniem lub formalnościami? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Piccolo_Jr Re: Wechta-Pod Platanami IP: *.icpnet.pl 12.03.07, 01:59 Zasadniczo takie same problemy jak u wszystkich innych deweloperów. Cóż taki rynek. Ogólnie nie jest źle. Odpowiedz Link Zgłoś