Dodaj do ulubionych

Położna z Batorego

17.07.07, 13:45
Chciałam zapytać o Wasze opinie o położnych które mają swój rejon na
os.Batorego; z przychodni na Marysieńki lub Batorgo.Mam jeszcze trochę czasu i
chciałabym wybrać odpowiednią.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • ulala_p Re: Położna z Batorego 17.07.07, 15:04
      Mieszkam na Batorego i do mnie przychodziła p. Elżbieta Kędziora. Byłam bardzo
      zadowolona.
      • baranek44 Re: Położna z Batorego 17.07.07, 15:43
        Dzięki, w której przychodni pracuje?
        • karmeliza Re: Położna z Batorego 17.07.07, 21:29
          Pracuje w przychodni na Batorego koło kościoła, to chyba blok nr 13. Pani
          Elżbieta jest w dychę kobieta. Mi bardzo pomogła,a do tego dodała otuchy i
          dobrego humoru. Jest naprawdę pierwsza klasa
          • ulala_p Re: Położna z Batorego 17.07.07, 21:56
            zgadza się:)
            zawsze jak u nas była Maluch był spokojny i podczas jej badań nie płakał.
            • baranek44 Re: Położna z Batorego 19.07.07, 21:39
              Dzięki, myślę że będziemy zadowoleni! Madzia i Dzidzia (jeszcze nie wiemy
              chlopiec czy dziewczynka)
              Pozdrawiam!
      • baranek44 Jeszcze jedno pytanko 19.07.07, 21:41
        No to może zapytam od razu o dobrego pediatrę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka