baranek44 17.07.07, 13:45 Chciałam zapytać o Wasze opinie o położnych które mają swój rejon na os.Batorego; z przychodni na Marysieńki lub Batorgo.Mam jeszcze trochę czasu i chciałabym wybrać odpowiednią. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ulala_p Re: Położna z Batorego 17.07.07, 15:04 Mieszkam na Batorego i do mnie przychodziła p. Elżbieta Kędziora. Byłam bardzo zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś
baranek44 Re: Położna z Batorego 17.07.07, 15:43 Dzięki, w której przychodni pracuje? Odpowiedz Link Zgłoś
karmeliza Re: Położna z Batorego 17.07.07, 21:29 Pracuje w przychodni na Batorego koło kościoła, to chyba blok nr 13. Pani Elżbieta jest w dychę kobieta. Mi bardzo pomogła,a do tego dodała otuchy i dobrego humoru. Jest naprawdę pierwsza klasa Odpowiedz Link Zgłoś
ulala_p Re: Położna z Batorego 17.07.07, 21:56 zgadza się:) zawsze jak u nas była Maluch był spokojny i podczas jej badań nie płakał. Odpowiedz Link Zgłoś
baranek44 Re: Położna z Batorego 19.07.07, 21:39 Dzięki, myślę że będziemy zadowoleni! Madzia i Dzidzia (jeszcze nie wiemy chlopiec czy dziewczynka) Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
baranek44 Jeszcze jedno pytanko 19.07.07, 21:41 No to może zapytam od razu o dobrego pediatrę Odpowiedz Link Zgłoś