Forum   fedak

fedak

(27 wyników)
 • Widziałem konferencję prasową Pawlaka i Fedak. Płakać się chciało. Pawlak opowiadał banały o bezrobociu wspierając się o wykresy, których nikt nie objaśnił - w tym kontekście jego wypowiedź była pozbawiona sensu. Później ona prawiła komunały o bezrobociu no i że właśnie DAJE te 500mln. To jest ich elementarnym obowiązkiem a nie darem dla bezrobotnych... Co za czasy. Z tegorocznych absolwentów SGH skompletowałby lepszy rząd...
 • Bezczelna złodziejka!
 • Ten cały rząd i jego "ministrowie" zrujnował już całą gospodarke a teraz rujnuje emerytury i tak biednych Polaków .Oby tak dalej.Wyborów już napewno nie wygracie .
 • Dlaczego Fedak w żaden sposób nie odnosi się do propozycji Boniego, który podejmuje realne próby zreformowania systemu, a nie jego likwidacji. Dlaczego skoro tak narzeka na to, że OFE nie funkcjonują efektywnie, nie zabiegają o klienta, nie podejmie działań aby tak się stało. Boni wychodzi z propozycjami jak temu zaradzić. Fedak wogule nie podejmuje tematu. Dla niej jest to tylko pretekst aby system wogule rozmontować. Nie interesuje jej podejmowanie prób reformy systemu gdyż nie to jest jej ...
 • Pani Fedak chce ekspresowo zrobić następujące rzeczy: 1. Dać wszystkim możliwość wypisania się z OFE i przeniesienia środków do ZUS-u 2. Obniżyć wysokość składki do OFE (dla tych którzy tam pozostaną) z 7,3% do 3% składki emerytalnej, przy jednoczesnym zwiększeniu możliwości zaangażowania OFE w akcje do 90% (teraz jest 40%) 3. Umożliwić jednorazową wypłatę środków zgromadzonych w OFE (po osiągnięciu wieku emerytalnego) - ale tylko dla tych osób, które w I filarze czyli ZUS-ie zgr...
 • Może niech Fedak nic nie zmienia?Bo Fedak jak i to całe ZSL: jak co zmieni to tylko na gorsze
 • Coś dla zwolenników parytetu - ile tych bab jest w rządzie? chyba z 5 , a jedna głupsza od drugiej - ale przebijają dno Pitera, Fedak i Hall,
 • Pani minister czyta moje poprzednie komentarze komentarze i mój raport. Normalnie jestem w szoku! ------------------------------------------------- Mój raport na temat
 • o kurtka na wacie no to poszalejemy z tak ''relatywnie'' wysoką- najniższą pensją!!!
 • Jeżeli dla tej pani rodzice zastępczy są z definicji biedakami, którzy nie mają od czego odliczyć, to ja się pytam: co ona jeszcze robi na tak odpowiedzialnym stanowisku?
 • Reforma KRUS i innych przywilejów emerytalnych to największy problem rządu. Dopłaty do tych przywilejów : rolniczych, góniczych, mundurowych to ponad 100% naszego deficytu. Oczywisćie częśc rolników będzie musiała dostawać w zamian pomoc społeczną ALE na pewno nie każdy cwaniak który sie tam umieścił.
 • A niech 5 lat przed emeryturą powtórzy się rok 2008 i ze składek zostanie g... W subfunduszu C to nie odzyskamy nawet tego co przez tyle lat wpłaciliśmy.
 • Wszyscy robią nas w konia. Przez 21 lat doprowadzili do największych różnic płacowych w Europie, ale i to było im mało więc namnożyli sobie różnych przywilejów. Kiedy jest krucho zamiast je zlikwidować a biednym zastąpić dodatkami to robią wszystko byle nic nie stracić. Tak było z dziurą Bałca tak jest i teraz.
 • Oczywiście, ale rentę niech jej wypłacają bezpośrednio jej dorosłe dzieci. Większośc tych dzieci i tak pracuje poza granicami kraju i tam płaci podatki. Dlaczego polski podatnik ma ich sponsorować "alimenty" należne jej od dzieci?
 • a resztę życia spędzą w biedzie mówi zatroskany Boni.A obecni biedacy już się nie liczą?30% poniżej minimum,niespotykane wcześniej żebractwo.postępująca pauperyzacja w co raz szerszych dziedzinach życia p.Boniego już nie interesują.Wniosek nasuwa się oczywisty-jak nas znowu wybierzecie to Irlandia będzie pikuś.A może trochę zażenowania w głoszonych tezach czy na wydrę, bo plebs i tak łyknie wszystko.50% poparcia mówi samo za siebie
 • Według Fedak sytuacja na rynku pracy nadal nie jest zła. Cała jej rodzina ma dobrą pracę. zapewnienia pani Fedak są tej samej jakości to zapewnienia innej osoby z rządu która kilka dni temu uspakajała że "szpitale są przygotowane na świńską grypę i mają wystarczajace zapasy leków". Wprawdzie antybiotyki nie działają, szczepionka będzie za 3 miechy najszybciej, nikt na świecie nie ma żadnego leku. jeno ekipa Tuska ma. gratulacje.
 • Mam nadzieję, że nie zobaczę już cyborga Pawlaka i jego równie udanych ministrów w przyszłym sejmie i rzadzie. Pytanie do cyborga: jak tam negocjacje gazowe? Opłaciło się?
 • trybunal europejski nie bedzie bronil Polakow zyjacych na koszt podatnika holenderskiego.Fedak puszcza baki
 • Polska elita to dramat, po 11 latach funkcjonowania OFE dopiero się zorientowali, że ten skok na kasę kosztował ca 230 mld zł budżet państwa i że trzeba by coś z tym zrobić, bo inaczej ten kraj szlag trafi szybciej niz pozniej.
 • A co za rok zeby zmiejszyc zadluzenie , zamkniemy szkoly ? Jestemy juz w drodze bez powrotu , bo kryzys nie minie , niekonczacy sie wzrost konsumpcji i produkcji to jest utopia kapitalistow.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się