Dodaj do ulubionych

AWSP wygra wybory !!! To pewne !

IP: *.chello.pl 24.07.01, 20:28
Prawdziwe sądaże robione przez Prawdziwych Polaków wykazują jasno że prawica
skupiona wokół naszej Akcji Wyborczej SOLIDARNOŚĆ ma poparcie 91,5 % z tendęcją
wzrostu !!!
Precz z komunom !!! sld przefra sromątnie Wybory ! Zjednoczmy sie wokół Radia
Ojca Rydzyka !
Nie oddajmy naszej kfitnącej Polski w zbrodnicze łaby komunstów z pnia zdrady
Narodowej !
Obserwuj wątek
    • Gość: Ces Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.stok.bial.pl 24.07.01, 20:40
      Kfitnącej ? :)
    • Gość: :(((((( Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.luban.sdi.tpnet.pl 24.07.01, 20:54
      Naucz się pisać,matole!!!!!!!
    • Gość: tur Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 24.07.01, 20:57
      Bazyli, kolejny nawiedzony co utracił poczucie rzeczywistości.
    • Gość: ethanol Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.coh.org 24.07.01, 21:46
      loj Bazyli, to wy w szpitalu gnieznienskim macie dostep do internetu ???. No,
      moze to wam w terapii pomaga ???
      • Gość: Bazyli Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.chello.pl 24.07.01, 21:58
        My zrobimy wreszcie z wami porzondek ! I odechce sie wam wyśmiewać nas ludzi
        SOLIDRANOŚCI. A do szpitala w Gnieźnie to ty komuchu pierdolony trafisz !!!
        SOLIDARNOŚĆ ! SOLIDARNOŚĆ ! SOLDARNOŚĆ!
        Dobrem zywcienżaj zło !
        • couleur3 Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! 25.07.01, 00:57
          To jakaś podpucha, ten Bazyli czy jak mu tam...wygłupia się ktoś po prostu.
          • Gość: ethanol Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.coh.org 25.07.01, 02:19
            dokladnie, chlopczyk dostal komputer i sie wyzywa
            • Gość: Bazyli Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.chello.pl 25.07.01, 07:41
              Powtarzam wam ! Narodowa-katolicka-prawica wygra wybory bo Polacy som z nami !
              I nie pomogom komuchom tacy szydercy z wiary jak "methanol" i jemu podobni
              bolszewicy. Tych sie wyrznie.
              DOBREM ZWYCIENŻAJ ZŁO !!!!!!!!
              NSZZ SOLIDARNOŚĆ ZAPANUJE !
              • Gość: Andre Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.dialup.medianet.pl 25.07.01, 13:59
                Koleś zacznij się leczyć. Solidaruchy to najbardziej znienawidzona banda w
                Polsce.
                P.S.
                Zrób kupę ! Może Ci przejdzie !
                • Gość: ethanol Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.coh.org 25.07.01, 21:36
                  Bazylku !!!
                  Solidarnosc moze i jest narodowo-katolicka (ale katolicka "inaczej"), ale
                  prawica to oni nie smierdza bracie. Toz to komuchi, tyle ze narodowe.
                  No ale jak oni wygraja to co sie tak goraczkujesz...mozesz spac spokojnie
                  • Gość: Bazyli Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.chello.pl 25.07.01, 23:29
                    Andre ty pierdolony komuchu już ja cie bolszewickie ścierwo namierze ! Zatlukę
                    cie bydlaku za twoje bluznierstwa ! Gdyby nie SOLIDARNOŚĆ to byś hamie dalej w
                    kołchozie pracował.
                    Dobrem zwycienżaj zło !
                    AWS AWS AWS AWSP !!!
                    Precz z komunom !!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    • Gość: ethanol Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.coh.org 25.07.01, 23:36
                      zdaje sie ze mamy na naszym poznanskim forum forumowege glupka. Tak trzymac
                      Bazyli !!! Komuchy i socjaly to piachu. Tylko wiesz co Bazyli Zwiazki Zawodowe
                      z natury sa socjalistyczne. Wiec musi swoich kumpli z Solidarnosci doprowadzic
                      do piachu.
                      Hip Hip Hura dla naszego forumowego glupka.

                      PS.
                      A moze Bazyli to jest program puszczony przez admina ???...Bo on cos tak ciagle
                      to samo gada.
                      • Gość: Kosa Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: 150.254.98.* 26.07.01, 11:14
                        AWSP wygra wybory, "to jest pewne jak 3 razy 3 jest 6".
                        Zagadka: kto to powiedzial i kiedy ?
                        • Gość: Andre Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.dialup.medianet.pl 26.07.01, 11:48
                          Bazyli to klasyczna egzemplifikacja prawicowca-superkatolika.
                          Proponuję - olać go ciepłym moczem !
                          • Gość: bubel Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.pde.philips.com 27.07.01, 12:08
                            gościu ma racje ..... sam ostatnio widziałem ( w najnowszych sondażach ) , że
                            mają poparcie 197% społeczeństwa , a planuja nawet 517% pod koniec września .
                            Kurde , po prostu chłopaki idą jak burza , inni nie maja szans .
                • Gość: JR Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.ce.put.poznan.pl 02.08.01, 14:28
                  Gość portalu: Andre napisał(a):

                  > Koleś zacznij się leczyć. Solidaruchy to najbardziej
                  znienawidzona banda w
                  > Polsce.
                  > P.S.
                  > Zrób kupę ! Może Ci przejdzie !
                  Znam bardziej: mafia Puszkowska czy Wolomiska, a takze
                  SLD. Ale Bazylemu przydalby sie kontakt z
                  rzeczywistoscia
    • Gość: bubel Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.pde.philips.com 27.07.01, 12:17
      gościu ma racje ..... sam ostatnio widziałem ( w najnowszych sondażach ) , że
      mają poparcie 197% społeczeństwa , a planuja nawet 517% pod koniec września .
      Kurde , po prostu chłopaki idą jak burza , inni nie maja szans .
    • Gość: posen Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.01, 01:22
      niedlugo poparcie dla awsp bedzie wyrazane w procentach ujemnych
    • tolo123 Re: AWSP wygra wybory !!! To pewne ! 01.08.01, 15:10
      Człowieku, w jakim świecie ty żyjesz? Ja nie idę do wyborów ponieważ wszystkie
      partie prawicy jak i lewicy to złodzieje. Tworzą ciągle jakieś nowe partie,
      stowarzyszenia i inne bzdury po to tylko żeby więcej nakraść dla siebie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka