Dodaj do ulubionych

Pilnie pomocy potrzebuję

02.02.08, 15:10
Kochani, którą knajpę w Browarze lub bezpośredniej okolicy polecacie
na spotkanie we dwoje.
Moje wymagania:
- dobra kawa,
- intymny nastrój i dyskretność,
- cisza lub delikatna muzyczka,
- brak odoru po ludziach chorych na nikotynizm.
Nie bywam w SB, a, niestety, będę musiał, stąd prośba o pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: Friend Re: Pilnie pomocy potrzebuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.08, 15:52
      Poznań ul.Swięcickiego 6. Medycyna Sadowa-poczekalnia.
      • doomsday Re: Pilnie pomocy potrzebuję 02.02.08, 23:31
        MacDonald na 27 Grudnia 15 , tuz kolo Prokuratury Rejonowej .Drugie
        fajne miejsce , to Urzad Wojewodzki przy Al. Niepodleglosci 16 na
        parterze .Najtaniej bedzie na Dworcu PKP , z automatu kawa po
        poltora zlotego . Z kawiarenki po 3 zlote .
        • Gość: Marko Idź do kościoła i pomódl się! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.08, 12:01
          Zabierz swoją partnerkę do kościoła na mszę i pomódl się za swoją
          dusze.
          • kein_engel nie ma jak to polska życzliwość 03.02.08, 14:13
            www.caffeprego.pl/?strona,doc,pol,glowna,1430,0,750,1,1430,ant.html&PHPSESSID=5034d09d3cd7d45a5121ebb109b44424
            • Gość: Zosiaa Re: nie ma jak to polska życzliwość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.08, 17:59
              O czym marzysz? Przy możliwościach Twojego atrybuty to nawet
              sedinafil nic nie da. Pij mnniej i myśl o prostacie!
    • v.i.k.k.a 'deserownia', ul swietolslawska(k.fary) 03.02.08, 19:02
      Nie jest w poblizu, alepolecam.
      Reszte dostaniesz w mejlu za chwile:)
      • l.george.l Re: 'deserownia', ul swietolslawska(k.fary) 04.02.08, 09:50
        Vikkuś, na Tobie zawsze można polegać. Przepis z maila z pewnością wykorzystam,
        gdy już pani da się zaciągnąć na chatę.
        • dobrusia_to_ja Re: 'deserownia', ul swietolslawska(k.fary) 04.02.08, 10:18
          hmmm...??
          • l.george.l Re: 'deserownia', ul swietolslawska(k.fary) 04.02.08, 10:30
            Też mnie to dziwi ;).
            • Gość: a zone porabiasz ? co na to corki? IP: *.eastwest.com.pl 04.02.08, 14:10
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka