l.george.l
02.02.08, 15:10
Kochani, którą knajpę w Browarze lub bezpośredniej okolicy polecacie
na spotkanie we dwoje.
Moje wymagania:
- dobra kawa,
- intymny nastrój i dyskretność,
- cisza lub delikatna muzyczka,
- brak odoru po ludziach chorych na nikotynizm.
Nie bywam w SB, a, niestety, będę musiał, stąd prośba o pomoc.