Dodaj do ulubionych

O pomyłce banku Pekao SA

IP: *.icpnet.pl 27.09.03, 00:45
Przecież Bank po prostu ukradł pieniądze przekazując je osobie
nieuprawnionej (być może będącej w zmowie z bankiem lub jego
pracownikami). W każdym normalnym kraju bank natychmiast
zwróciłby pieniądze właścicielowi i to z przeproszeniem i
stosowną rekompensatą. To co wyprawiają "polskie" banki w Polsce
woła o pomstę do nieba bo na interwencję stosownych polskich
instytucji trudno juz liczyc.
Obserwuj wątek
    • Gość: yyyy Re: O pomyłce banku Pekao SA IP: *.vnburn01.mi.comcast.net 27.09.03, 03:40
      Gość portalu: xxxx napisał(a):

      > Przecież Bank po prostu ukradł pieniądze przekazując je osobie
      > nieuprawnionej (być może będącej w zmowie z bankiem lub jego
      > pracownikami). W każdym normalnym kraju bank natychmiast
      > zwróciłby pieniądze właścicielowi i to z przeproszeniem i
      > stosowną rekompensatą. To co wyprawiają "polskie" banki w
      Polsce
      > woła o pomstę do nieba bo na interwencję stosownych polskich
      > instytucji trudno juz liczyc.
      Masz absolutna racje! Banki w Polsce to czarna rozpacz,a
      le...obsadzona, ta czarna rozpacz, w wiekszosci przez SLD-owcow!
      Kiedy wreszcie zstapi ten Archaniol Gabriel z ognisty mieczem,
      co???
      • Gość: Sebar Re: Pekao SA = IDIOCI? IP: *.reverse.qsc.de 27.09.03, 18:28
        O co tu chodzi????!!!!!
        Co za prostackie tlumacznie Pekao SA ???!!
        Czy w Pekao SA pracuja IDIOCI ?!?!

        Jak cos takiego czytam to NAPEWNO NIGDY swoich pieniedzy nie
        powierze tym IDIOTOM ktorym wciaz sie wydaje ze sa jedynym
        bankiem.

        Dorgie Pekao SA !!!
        Po za tym, ze uwazam ten fakt za zwykla kradziez pieniedzy i
        CHAMSKA probe zatuszowania tego liczac na naiwnosc klientki
        ktora nie jest Polka, to chcialbym zauwazyc drogie Pekao SA, ze
        mamy recesje a wy pojdziecie z torbami dajac takie oswiadczenia
        i traktujac w ten sposob klientow.

        W normalnym kraju pozwani bylibyscie szybko do sadu i
        placilibyscie dodatkowo odszkodowanie za swoje KRETYNSTWO!!!

        Nie mowiac o tym, ze reputacja banku bylaby mowiac delikatnie
        skonczona, bo nikt by nie chcial lokowac swoich pieniedzy w
        banku w ktorym pracuja ludzie z tak ABSURDALNIE NIEPROFESJONALNA
        interpretacja przepisow, i ktorzy nie stosuja sie do pisemnych
        polecen wlasciciela konta, wydanych zgodnie z prawem i
        regulacjami wewnatrzbankowymi.

        Sebar
        sebar_rysiu@yahoo.co.uk








        Gość portalu: yyyy napisał(a):

        > Gość portalu: xxxx napisał(a):
        >
        > > Przecież Bank po prostu ukradł pieniądze przekazując je
        osobie
        > > nieuprawnionej (być może będącej w zmowie z bankiem lub jego
        > > pracownikami). W każdym normalnym kraju bank natychmiast
        > > zwróciłby pieniądze właścicielowi i to z przeproszeniem i
        > > stosowną rekompensatą. To co wyprawiają "polskie" banki w
        > Polsce
        > > woła o pomstę do nieba bo na interwencję stosownych polskich
        > > instytucji trudno juz liczyc.
        > Masz absolutna racje! Banki w Polsce to czarna rozpacz,a
        > le...obsadzona, ta czarna rozpacz, w wiekszosci przez SLD-
        owcow!
        > Kiedy wreszcie zstapi ten Archaniol Gabriel z ognisty mieczem,
        > co???
    • Gość: wampir No jak można było zaufać polskiemu bankowi? IP: 212.126.14.* 27.09.03, 09:38
      Przecież to złodzieje. Wycofałem swoje konto z WBK po tym jak mi
      zniknęło 350zł.
      Żona zrezygnowała z PKO BP po tym jak przez prawie miesiąc nie
      mogła odebrać wypłaty która na konto niby wpłynęła ale... jej nie
      było
    • Gość: gość z teczką KOLEJNA WPADKA Pekao SA IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.03, 13:35
      Od tygodnia nie mogę wypłacić pieniędzy z konta w tym "banku".
      Konto mam w innym mieście, a Poznań po przejściu na inny system
      nie może się z moim oddziałem połączyć!!! OD TYGODNIA!!!
      Oczywiście mój problem jest (?) dla nich problemem do czasu, gdy
      stoję przy okienku. Potem zapominają. Przestają udawać, że się
      łączą z centralą. A gdy przychodzę po raz kolejny, problem jest
      dla nich znów nowością i procedurę ustalania problemów zaczynają
      od zera.
      -szkoda słów-
      Nie polecam nikomu tegoż banku.
      • Gość: Andrew Zbojkotujmy PKO SA IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 28.09.03, 18:27
        To jest przecież skanadal takie postępowanie. Trzeba to nagłośnic i jak stracą
        trochę klientów, to może się opamiętają. A swoją drogą to już nie jest polski
        bank. Właścielami są cwaniaczki z Włoch. Taka sytuacją jak tej kobiety, każdego
        z nas może spotkać. Wię wzywam do olania tego banku i wystawiania mu najgorszej
        opinii.
    • Gość: gero Re: O pomyłce banku Pekao SA IP: *.icpnet.pl 27.09.03, 20:14
      To nie bank, to dziadostwo! Ludzie! wycofujcie pieniądze od tych
      buraków i mataczy nazywających się bankowcami, bo je stracicie!
    • Gość: ww Re: O pomyłce banku Pekao SA IP: *.futuro.pl 28.09.03, 14:13
      Powinna pozwac bank do sadu.Niech placa -jeszcze z dodatkiem za
      uszczerbek w zaufaniu.A wogole co to za bank-to firma pucuj
      dziada.Nie maja wstydu ni honoru.Zycze im likwidacji

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka