Gość: xxxx
IP: *.icpnet.pl
27.09.03, 00:45
Przecież Bank po prostu ukradł pieniądze przekazując je osobie
nieuprawnionej (być może będącej w zmowie z bankiem lub jego
pracownikami). W każdym normalnym kraju bank natychmiast
zwróciłby pieniądze właścicielowi i to z przeproszeniem i
stosowną rekompensatą. To co wyprawiają "polskie" banki w Polsce
woła o pomstę do nieba bo na interwencję stosownych polskich
instytucji trudno juz liczyc.