Dodaj do ulubionych

szukam noclegu w górach

IP: *.retsat1.com.pl 01.10.10, 19:41
szukam noclegu w górach 2 os.dorosłe i 2 dzieci w wieku 6 lat i 16 miesięcy,może ktoś poleci mi miejscowość i jakiś fajny pensjonat lub kwaterę ze byle nie zakopane(byłam już).Chcieliśmy wyjechać w styczeń-luty.
Obserwuj wątek
    • Gość: Marika Re: szukam noclegu w górach IP: 78.141.102.* 26.10.10, 19:52
      Do zaoferowania Panstwu mamy pokoje 2-3osobowe z podwojnym lozkiem, 2pokoje z balkonem.,max. 11miejsc,2pokoj s Tv. Do dyspozycji jest aneks kuchenny - gaz, czajnik elektryczny i lodowka z zamrazalnikiem, na 4pokoje jest wspulna lazienka,WC,parking.-bez vyziwienia.-.

Wo Vrbove jest termalne bazeny,otwarte caly rok-50m od priwatu.

Kezmarok -7km-historiczne miasto - zamek, kosciol ewangelicki albo drewnianyewanglicky
      Levoca-20km-budynky gotyckie i renesansowe, historyczne centrum mieasta, kosciol ewanglicky
      Slovacky Raj - wycieczka na Klasztorysko ze Spiskich Tomaszowic
      Pieniny - splyw Przelomem Dunajca z Vrbove w kierunku na Spiska Stara Wies, cel-Czerwieny Klasztor
      Zamek -Spiski - zalicza sie do najwikszych kompleksov zamkovych w Europie.
      Tatranská Lomnica - 12km-narty
      Tatrzanska Bukowina - 50km

Kontakt:
      Marika Hanigovská
      Vrbov 342
      059 72

tel: 00421 908 268 851
      mail: maria342@centrum.sk
    • Gość: lejla Re: szukam noclegu w górach IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.11.10, 15:01
      Ja polecam gospodarstwo agroturystyczne www.farma69.pl wpięknej miejscowości Kopaniec ( takie urocze miejsce niedaleko Szklarskiej Poręby).

Miejsce jest o tyle fajne, że w sumie jest wszedzie blisko ( np do szklarskiej, w góry itd) ale zakwaterowani jestesmy zdala od turystycznego zgielku. Ja co prawda byłam tylko z córeczką ( 13 miesiecy) ale naprawde przyjemnie spedzilam ten wyjazd. Moim celem bylo odpoczac poza domem, w ciszy.

Podobalo mi sie ze wlasciciele sami ( i to bez zadnych dodatkowych oplat itd) zaproponowali mi lozeczko dla mojej Klaudii :-)

A .. na miejscu mozna wykupic sobie wyzywienie u wlascicieli, co przyznam jest wygodne, a jedzenie naprawde smaczne ( mozna sie z gospodynia dogadac na co sie ma zyczenie itd).

Z tego co wiem to wlasciciele maja tez wiele atrakcji dla rodzin czy rodzin z dziecmi ( wioska sredniowieczna, paintball, narty, malpi gaj, rowery jeep itd) no ale ze ja bylam sama z mala coreczka, nie korzystalam z tego. jedyne na co sie skusilam to sauna.

• Gość: vvv Re: szukam noclegu w górach IP: 212.244.210.* 26.11.10, 00:09
      Zapraszam wszystkich fascynatów białego szaleństwa do nas w Tatry
      nasz Dom Wypoczynkowy mieści się nieopodal Zakopanego
      od nas blisko jest do Term Bukowiańskich a w okolicy mamy kilkanascie wyciągów narciarskich

zreszta co bede się rozpisywał zerknijcie na nasza strone sprawdźcie cennik i rezerwujcie mamy jeszcze wolne terminy w okresie sylwestra!!!!

www.skalnica.pl
    • Gość: MZ Re: szukam noclegu w górach IP: 138.124.195.* 04.12.10, 17:05
      Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego, usytuowanego u podnóża naszych pięknych Gorców, 200 metrów od lasu, 100 metrów od rzeki, 1,5 km od wyciągu krzesełkowego na Tobołów.

Do dyspozycji turystów mamy 2 i 4 osobowe pokoje, w sumie 19 miejsc noclegowych.

Serwujemy również domowe posiłki (śniadania, obiady, kolacje).

Istnieje możliwość organizacji dodatkowych atrakcji takich jak kulig, pieczenie barana.

Poręba Wielka 182
      34-735 Niedźwiedź
      Koninki

tel. (018) 331-72-28
      tel. kom. 694 004 391
      email: u-zapaly@wp.pl
      www.u-zapaly.prv.pl
      Pozdrawiam i zapraszam
    • Gość: vvv Re: szukam noclegu w górach IP: 212.244.210.* 05.12.10, 23:28

http://www.napodhale.com.pl/FHPU-Pensjonat-Skalny-brzeg,8,911

link prowadzi na strone w serwisie a tam mozna zobaczyc nasz nowo wybudowany pensjonat
      wszystko nowe czyściutkie piękne i pachnące
      zapraszamy na sylwestra i ferie
      chętnie negocjujemy ceny
      kontaktujcie sie telefonicznie lub emailem
      wszystko znajdziecie na stronei internetowej
    • joarciu Re: szukam noclegu w górach 08.12.10, 12:47
      Witam, chciałam się wybrać z mężem na Święta gdzieś w góry, naturalnym wydaje się być Zakopane:) W zeszłym roku byliśmy w Rabce Zdroju w pensjonacie Pod Dobrym Aniołem i było cudownie, pyszne swojskie jedzenie, tradycyjna Wigilia, ubieranie choinki i cenowo na naszą kieszeń. W tym roku chcielibyśmy pojechać w inne miejsce, może Zakopane...wiecie gdzie warto się wybrać na Wigilię?
      Z tego co wiem w pensjonacie pod Dobrym Aniołem mają czynne cały rok, więc można zadzwonić do nich, a ten pensjonat szczerze mogę polecić.
      • Gość: malgorzata ofetra noclegu IP: *.146.111.88.nat.umts.dynamic.eranet.pl 17.12.10, 17:14
        Korbielów to jedno z najatrakcyjniejszych wypadowych zimą, który dzięki doskonałemu zapleczu narciarskiemu w postaci orczykowych wyciągów narciarskich, wyciągu krzesełkowego, tras zjazdowych jest obecnie jednym z głównych ośrodków sportów zimowych w Polsce.

ZAPRASZAMY do centrum Korbielowa,u stóp gory Pilsko w Beskidzie Żywieckim. Mamy do dyspozycji pokoje wyposazone w tv, czajnik elektr.itp mozliwosc korzystania z kuchni, lodówek.oferujemy kuligi wraz z ogniskiem jak rowniez mamy instruktorów jazdy na nartach i snowbordzie, wypozyczamy rowniez sprzet narciarski w niskich cenach:)) TANIO!!BLISKO WYCIĄGU! Możliwośc wyżywienia..Serdecznie Zapraszamy kontakt pod nr tel 603-473-900 nasza stronka to www.nocowanie.pl/noclegi/korbielow/kwatery_i_pokoje/67710/
    • karlowice1 Re: szukam noclegu w górach 19.12.10, 11:13
      Witam mam pieknie polozony domek caloroczny z kominkiem okolice Swieradowa Zdroj nad zamarznietym jeziorem niedaleko zamek Czocha 3 pokoje kuchnia lazienka tv sat wlasny parking teren ogrodzony wysylam zdjecia zapraszam caly rok latem kajak i rower wodny do dyspozycji Krzysztof Zwierzyk 607585293
    • Gość: ewelina ofetra noclegu IP: *.182.83.9.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.01.11, 18:25
      Korbielów to jedno z najatrakcyjniejszych wypadowych zimą, który dzięki doskonałemu zapleczu narciarskiemu w postaci orczykowych wyciągów narciarskich, wyciągu krzesełkowego, tras zjazdowych jest obecnie jednym z głównych ośrodków sportów zimowych w Polsce.

ZAPRASZAMY do centrum Korbielowa,u stóp gory Pilsko w Beskidzie Żywieckim. Mamy do dyspozycji pokoje wyposazone w TV, czajnik elektr.itp mozliwosc korzystania z kuchni, lodówek.oferujemy kuligi wraz z ogniskiem jak rowniez mamy instruktorów jazdy na nartach i snowbordzie, wypozyczamy rowniez sprzet narciarski w niskich cenach:)) TANIO!!BLISKO WYCIĄGU! Możliwośc wyżywienia..Serdecznie Zapraszamy kontakt pod nr tel 603-473-900 nasza stronka to www.nocowanie.pl/noclegi/korbielow/kwatery_i_pokoje/67710/
    • wildwhiskey Re: szukam noclegu w górach 25.01.11, 10:07
      Jeźdźcie w Góry Izerskie. Ja w sierpniu byłam w Kopańcu z rodziną. Mają tam fajne trasy, dużo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Spaliśmy w Willi pod Zegarem (www.willapodzegarem.pl) i było fantastycznie! To miejsce ma swój urok i nie jest drogie.
      • grazka2plus2 Zielone Wzgórze Piechowice k. Szklarskiej 17.05.11, 10:22

Byłam z dziećmi w gospodarstwie agroturystycznym Zielone Wzgórze w Szklarskiej, Piechowice, ul. Kolonijna. Odradzam!
        Stan faktyczny zupełnie inny niż na stronie internetowej gdzie pokazano parę najlepszych pokoi.
        Stan faktyczny był taki, że pokój 4 osobowy był tak mały że nie dało się przejść pomiędzy łózkami. Poniszczone meble, cieknący zlew, urwana deska od toalety.
        Menu inne niż przesłane wcześniej mailem.
        Obsługa w kuchni niemiła. Pani właścicielka i jej mama niemiłe.
        Atmosfera fatalna, ośrodek zimny, niedogrzany, na korytarzach mokro od śniegu.
        Jedzenie kiepskie.
        Jechaliśmy tam z dziećmi i taki stres naprawdę nie jest potrzebny na urlopie.
        Odradzam!
    • Gość: kazek Re: szukam noclegu w górach IP: *.inet.rev.km-net.pl 02.12.13, 08:51
      Jeśli cenisz sobie spokój spacery na świeżym powietrzu to zapraszam do Rudy Kameralnej, woj. Małopolskie, pow. Tarnowski, gm. Zakliczyn.

W pobliżu obiektu znajdują się szlak turystyczny, trasy rowerowe oraz wiele miejsc mogących zainteresować niejednego turystę.

Do dyspozycji pokoje 2, 3, 5 wraz z łazienkami, aneksami kuchennymi, lodówka, TV, internet oraz 2 studia (2 pokoje łazienka, kuchnia, lodówka po 5 os. każde), parking, altana, grill, plac zabaw, boisko do siatkówki oraz 2 sale wraz z kuchnią, gdzie można organizować różne spotkania, wieczorki, imprezy.

(7 dniowy pobyt wraz z wyżywieniem już od 350 zł)

Mile widziane większe grupy zorganizowane i rodziny.

• Gość: Pokoje w górach Re: szukam noclegu w górach IP: 93.159.188.* 29.01.14, 16:39
      Zapraszamy Państwa na wypoczynek w góry do położonego w Kościelisku ośrodka wypoczynkowego Solaris.
      Kameralna atmosfera, gustownie urządzone pokoje gościnne z łazienkami, widok na Giewont i Czerwone Wierchy, wspólne biesiady przy kominku, w regionalnie zaprojektowanym barku z muzyką i tańcami  pozostawią miłe i niezapomniane wspomnienia.
      Do Państwa dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia, bezpłatny dostęp do internetu.
      Bliskość szlaków górskich i dolin umożliwia piesze wędrówki bez konieczności dodatkowego dojazdu.
      Nieopodal obiektu w odległości 30m znajduje się serwująca regionalne dania "Karczma Polany" oraz plac zabaw dla dzieci. Ponadto bezpłatny parking oraz miejsce na grilla.
      Istnieje możliwość zorganizowania przejazdu do Aqua Parku na Słowacji (Orawice) oraz wycieczki na "Spływ Przełomem Dunajca".
      Na amatorów białego szaleństwa czekają położone w sąsiedztwie trasy biegowe oraz stoki narciarskie: Witów-Ski, Szymaszkowa, Na Białym Potoku.
      • Gość: pokoje w górach Re: oferujemy nocleg w górach IP: 93.159.188.* 29.01.14, 16:41
        Zapraszamy Państwa na wypoczynek w góry do położonego w Kościelisku ośrodka wypoczynkowego Solaris.
        Kameralna atmosfera, gustownie urządzone pokoje gościnne z łazienkami, widok na Giewont i Czerwone Wierchy, wspólne biesiady przy kominku, w regionalnie zaprojektowanym barku z muzyką i tańcami  pozostawią miłe i niezapomniane wspomnienia.
        Do Państwa dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia, bezpłatny dostęp do internetu.
        Bliskość szlaków górskich i dolin umożliwia piesze wędrówki bez konieczności dodatkowego dojazdu.
        Nieopodal obiektu w odległości 30m znajduje się serwująca regionalne dania "Karczma Polany" oraz plac zabaw dla dzieci. Ponadto bezpłatny parking oraz miejsce na grilla.
        Istnieje możliwość zorganizowania przejazdu do Aqua Parku na Słowacji (Orawice) oraz wycieczki na "Spływ Przełomem Dunajca".
        Na amatorów białego szaleństwa czekają położone w sąsiedztwie trasy biegowe oraz stoki narciarskie: Witów-Ski, Szymaszkowa, Na Białym Potoku.

Rezerwacje oraz dodatkowe pytania prosimy kierować drogą telefoniczną: (18) 20 70 728 lub 887-976-199
        www.zakopane-solaris.pl
    • piotrv1 Re: szukam noclegu w górach 24.08.16, 07:15
      Tanie pokoje z łazienkami w górach AVANTI w Krynicy Zdrój

Pokoje z łazienkami w górach Krynica Zdrój

Willa AVANTI Zielony Zakątek to kameralny, nowy i komfortowy budynek w Krynicy Zdrój.

Oferujemy miłą obsługę, przytulne pokoje z łazienkami oraz apartamenty.

Dla naszych gości:
      bezpłatny parking, free wifi, kuchnia-jadalnia, miejsce grillowe, plac zabaw,
      trampolina, basenik letni, taras wypoczynkowy, duży zielony teren, zniżki na posiłki, obiady od 14 zł,

aktualności z regionu na: fb.me/pokojeiapartamenty

więcej na: www.naszakrynica.pl
      informacja i rezerwacja
      693 733 137
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka