Dodaj do ulubionych

Hotele w Polsce super ceny

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.05, 18:11
Ostatnio rezerwowałem pokój który normalnie kosztuje 500 zł a na serwisie
www.hcsbooking.com zapłaciłem 197 zł za nockę bomba. Polecam stronkę, tzreba
tylko płacić kartą bo to są rezerwacje on-line. bugi134@op.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: swiezabazylia Re: Hotele w Polsce super ceny IP: *.cbgnet.pl 04.12.05, 12:23
      Powiedz co to za pokój i w jakim hotelu, bo ciekawość mnie zżera;-)
      • Gość: klon Re: Hotele w Polsce super ceny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.05, 13:42
        hotel sympozjum kraków
        • Gość: rafi Re: Hotele w Polsce super ceny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.05, 08:53
          skąd oni mają tak niskie ceny
          • Gość: confero Re: Hotele w Polsce super ceny IP: *.icpnet.pl 08.01.06, 22:10
            Kochani,
            ludzie którzy kupują noclegi bezpośrednio w hotelu poprostu wyrzucają pieniądze.
            Myślę,że tylko z niewiedzy.Całe szczęście,że jest kilkanście platform
            rezerwacyjnych.
            • Gość: ARKADIUSZ Re: Hotele w Polsce super ceny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.06, 16:54
              masz rację sprawdziłem www.hcsbooking.com i nie mam żadnych zastrzeżeń.
              TO DOBRY I WART POLECENIA SERWIS
        • Gość: swiezabazylia Re: Hotele w Polsce super ceny IP: *.cbgnet.pl 08.12.05, 19:47
          Drogi klonie, ceny rzeczywiscie mają niskie, ale stosują nieładną praktykę
          wprowadzania klientow w błąd.
          Przykład? Proszę bardzo:
          Hotel Pollera ma 2 gwiazdki a nie 3 jak podają. Tak samo Hotel Wawel Tourist.
          Camapanile również jest hotelem dwu a nie trzygwiazdkowym.
          Hotel Ester ma póki co 3 a nie 4 gwiazdki.

Nie jest to uczciwe wobec klienta!
          • Gość: swiezabazylia Re: Hotele w Polsce super ceny IP: *.cbgnet.pl 08.12.05, 20:15
            I dalej:

Lista kolejnych hoteli w rzeczywistosci dwu a wg hcsbooking trzygwiazdkowych:

**Hotel Monopol we Wrocławiu
            **Arkona w Szczecinie
            **Maria w Warszawie
            **Fian w Zakopanem

• Gość: asia Re: Hotele w Polsce super ceny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.06, 16:45
              bazylia chyba też nie do końca wiesz co mówisz
          • Gość: Tom Re: Hotele w Polsce super ceny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.06, 19:34
            Ja rezerwuję na www.hotelowerezerwacje.pl - mają tam hotele nie tylko w
            Polsce-ale na całym świecie ( ostatnio byłem na sylwestra w Mediolanie).
            Co mi się jeszcze podoba-to fakt, że nie muszę płacić kartą !!! Rezerwuję
            online-płatność bezpośrednio w hotelu !!
            • Gość: swiezabazylia Re: Hotele w Polsce super ceny IP: *.atman.pl / *.atman.pl 24.01.06, 18:32
              Rezerwuję
              > online-płatność bezpośrednio w hotelu !!

Heheh i tu sie mylisz;-) Robiąc rezerwacje on-line (przez centra rezerwacji)
              płacisz kartą i do tego na konto biura przez które robisz rezerwacje a nie w
              hotelu;-))
              • Gość: MARTA Re: Hotele w Polsce super ceny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 11:35
                Bazylia czy Ty masz coś przeciwko temu żeby ludzie mniej płacili w hotelu ?
                a jeśli chodzi o ilość gwiazdek to portale zamieszczają tylko takie informacje
                jakie dostają od hotelu, jeżeli na www.hcsbooking.com jest info że dany
                hotel ma trzy gwiazdki to dostał tą informacje z hotelu ba taka jest ich
                polityka. I jest rzeczą normalną że biuro też pobiera prowizję mimo że daje Ci
                niższą ceną niż hotel, w dodatku oszczędzasz swój czas, nie dzwonisz , nie
                szukasz w każdym hotelu oddzielnie masz wszystko na miejscu.
                • Gość: swiezabazylia Re: Hotele w Polsce super ceny IP: *.atman.pl / *.atman.pl 31.01.06, 20:38
                  Nie, nie mam nic przeciwko rezerwacjom przez centra takie jak hcsbooking -
                  bynajmniej. Sama w tej branży pracuję.
                  Natomiast nie podoba mi sie i myślę że słusznie, kiedy pracownik/wlasciciel
                  takiego biura zasypuje spamem fora podpisując sie coraz to innym imieniem.

Co do ilości gwiazdek hotelu to ponieważ jak wyzej napisałam sama tym sie
                  zajmuję to WIEM, że hotele nie mają zwyczaju w tych kwestiach oszukiwać (a
                  przynajmniej żaden z tych które wymieniłam bo po prostu je znam), i
                  przekłamanie powstaje w centrum rezerwacji (patrz hcsbooking) a nie w hotelu
                  czy informacji z niego pochodzącej.

Z zaletami rezerwacji przez centrum rezerwacji hoteli zgadzam się jak
                  najbardziej.
            • Gość: Mediolan Re: Hotele w Polsce super ceny IP: *.crowley.pl 16.03.06, 11:22
              Możesz mi polecić hotel, w którym byłes w Mediolanie. Wybieram sie tam na długi
              weekend i szukam noclegu. Dziękuje
    • Gość: iga Re: Hotele w Polsce super ceny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 08:26
      CZY KAŻDY POTRAFI TYLKO NARZEKAĆ, KTOŚ DAJE MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI HOTELI PO
      FAJNYCH CENACH WIĘC DLACZEGO TEGO NIE WYKORZYSTAĆ?
    • Gość: tomek Re: Hotele w Polsce super ceny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 10:55
      czy to naprawde tak działa?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka