Dodaj do ulubionych

SZAŁ WORA min. kapusia.

IP: *.net.stream.pl 05.02.12, 15:12
W „Dzienniku. Gazecie Prawnej” (3-5 lutego br.) pojawiła się szokująca wiadomość. Otóż ministerstwo cyfryzacji już w tym roku planuje uruchomić projekt Latarnicy Cyfrowi. W jego ramach przeszkoleni za 15 mln zł „latarnicy” w liczbie 2, 6 tys. - po jednym na gminę - pełniliby funkcję lokalnych nauczycieli korzystania z internetu. Cały projekt ma trwać 18 miesięcy, a każdy z „latarników” co miesiąc będzie otrzymywał 2 tys. zł.
Czytam i oczom nie wierzę, czytam jeszcze raz, szczypię się 3 razy, niestety…Przecież to jest groteska, to są jakieś jaja! W chwili, gdy wskutek niedostatecznego finansowania przez rząd Donalda Tuska zamykane są szkoły, domy kultury i biblioteki, jacyś ludzie za spore pieniądze będą opowiadać jak to dobrze mieć internet i jakie płyną z niego pożytki! Rząd likwiduje ulgę za korzystanie z internetu, brak środków na informatyzację placówek oświatowych, powszechny szerokopasmowy internet pozostaje dla wielu marzeniem, podnoszone są podatki i po zmianach listy refundacyjnej generalnie więcej kosztują leki, więc trudniej wielu ludziom kupić sprzęt komputerowy, a jednocześnie jacyś„latarnicy” będą oświecać lud po gminach jak to fajnie serfować w sieci…Kuzwa CO to jest ??? rząd czy mafia??.
Obserwuj wątek
  • Gość: Yupi Re: SZAŁ WORA min. kapusia. IP: *.rzeszow.vectranet.pl 05.02.12, 17:33
   Sam sobie odpowiedziałeś co to,w każdym razie nie rząd.
   Jeśli system sprawowania rządów obojętnej opcji polega u nas na obsadzaniu lub tworzeniu sztucznych stanowisk biurwowych dla kolesi,znajomków i krewnych królika,no to wiadomo co to jest.Nic tu nie ma do rzeczy merytoryczne przygotowanie,wykształcenie czy fachowość,bo kryteria wyłącznie jak wyżej.Jeśli najpiękniejsza minister od sportu mianuje osobistego fryzjera,na też chyba urzędasa w randze ministra,no to tylko patrzeć jak jej osobista wizażystka,masażysta,kuchta czy ginekolog też ministrami zostaną.A jak braknie miejsc to stworzy się sztucznych LATARNIKOW powiedzmy dla reszty zasłużonych i swoich przydupasów.Tak to trwa i będzie trwało.Przeżrą wszystko takie biurwowe pasożyty,choćby nawet zamiast węgla urobkiem było złoto.Nikogo nie interesuje to,że ponad połowę takich pasożytów można wywalić od zaraz i nic się nie stanie,a będzie lepiej.Chodzi cały czas o to,aby swojaczki się nachapali,kosztem reszty obłupionych podatkami.I tak to się kręci,czas było przywyknąć,a tym bardziej nie ma co się dziwić.
  • Gość: Solidarność 80. Re: SZAŁ WORA min. kapusia. IP: *.net.stream.pl 07.02.12, 21:40
   Tusk i jego KLOAKA będzie reformował emerytury lecz w tym sęk że w Polsce nie ma równouprawnienia emerytalnego są uprzywilowani i są pokrzywdzeni. Wielce uprzywilowani w świadczeniach emerytalnych to mundurówka z czasów komunistycznych i obecna, górnicy, prokuratorzy i sedziowie z czasów komunistycznych i obecnych. Tych grup czy klas uprzywiliowanych obecne i przyszłe przepisy nie dotyczą. Oni muszą mieć na luksusowe życie w tym na kawior i martini. Pozostali są pokrzywdzeni, którym tworzy się przepisy rzekomo po to, że pieniędzy w budżecie brakuje. Już w tej socjalistczej sprawiedliwości społecznej ktorej pozbyliśmy się to nie było takich dysproporcji jak obecnie jest, gdzie prokuratorom, sędzim zaledwie ,którzy co zaledwie skonczyli 50 lat wypłaca się dozgonnie po 14-15 tys zł. Tusk, rzad platformersów myśli, że ludzie nie widzą o tej rażącej niesprawiedliwości to się myli. To że Tusk jest premierem to 100% zasługa PiS i pana starego kawalera Jarosława Kaczyńskiego bo na gó... było prześpiaszać wybory w 2007 roku...
   • Gość: zombi Re: SZAŁ WORA min. kapusia. IP: *.rzeszow.vectranet.pl 08.02.12, 10:24
    Zeby się te mrozy jak najszybciej skończyły ,bo chyba z tego powodu odpie... totalnie tym Popaprańcom Ryżego. Wczoraj deteftyk Rutkowski wskazał nowe roszady i awanse w policji panstwowej.Znany policmajster, znany z tego że skutecznie ganial roznych bandziorów odchodzi w niebyt.Jego fotel zajął jakiś buchalter.Znów awans,jak z tym fryzjerm .Można się spodziewać ,że cieć z budowy niezadługo zostanie szefem BORu.Nie żdziwie się.
  • Gość: Kuba Re: SZAŁ WORA min. kapusia. IP: *.net.stream.pl 09.02.12, 19:58
   A poseł Bury z PSL instaluje byłą dziennikarkę TVP Alicje Wosik jako w-ce Wojewodę. To jest nepotyzm i kumoterstwo bo pani Alicja nawet w wyborach do samorządu rady powiatu sanockiego sie nie załapała .Widać że wyborcy nie akceptują takiej osoby ale pan Bury obstawia medialnie swoją prywatną partię nazywaną dla jaj PSL i to jest SZAŁ WORA.
  • Gość: XYZ. Re: SZAŁ WORA min. kapusia. IP: *.net.stream.pl 10.02.12, 19:41
   Europoseł PiS Tomasz Poręba podsumował połowę kadencji w Parlamencie Europejskim. Dumny jest m. in. z działań promujących Podkarpacie. DNO DNA i 10 m mułu .Młody szpeniu wjechał do europarlamentu dzięki moherowym Babciom nagłaśniany przez Katolicki głos w twoim domu z Torunia obecnie łozy na tą rozgłosnię jakieś tam plewy i robi medialny szoł jak to promuje Podkarpacie.Młdy czlowieczku Podkarpacie to GALICYJSKA BIEDA i Bezrobocie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka