Dodaj do ulubionych

Polak - Palestyńczyk... bratanki???

IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 13.04.02, 11:51
Czyż nie jest zastanawiajająca ta niesamowita solidarność i miłość polskiego
katolickiego narodu z bratnim muzułmańskim narodem palestyńskim? Te akcje,
manifestacje, protesty, wiece cały ten niesamowity zapał w okazaniu naszych
szczerych propalestyńskomuzułmańskich (ale se fajne słowo wykombinowałem) uczuć?
Na tle tego wszystkiego zadziwia mnie fakt, że niejaki Jan III
Sobieszczak leży sobie jeszcze spokojnie w krypcie? Czyż nie należałoby go i
jemu podobnych wywlec z krypty i spuścić np. z nurtami Wisły? Wszak osłabiając
bratnią potęgę Półksiężyca przyczynili się w znacznym stopniu do wzrostu nacji
żydowskiej niemiłej sercu każdego prawdziwego Polaka!

Apeluję do jedynie słusznych sił naszego ukochanego narodu!
Naród musi przeprowadzić lustrację całego swego istnienia a nie tylko okresu
jednego pokolenia i dokonać samooczyszczenia!
Dla jednostek dwuznacznych i działających na szkodę bratnich wyznań w naszym
narodzie miejsca nie ma!
Nie pozwólmy by niechybni agenci spod znaku gwiazdy Dawida i masoni plugawili
nasze święte narodowe przybytki!

Najniższe ukłony!
Porwany słusznym narodowym oburzeniem... M.J.

PS Uprzejmie informuję, iż są przesłanki, że Kasztanka była żydówką!
Obserwuj wątek
    • Gość: Reformat Re: Polak - Palestyńczyk... bratanki??? IP: 217.153.103.* 13.04.02, 13:29
      Wczoraj około 7 rano oglądam sobie TVN 24 i co widzę. Manifestacja poparcia dla
      izraela. Miała miejsce chyba w Warszawie. Patrzę się na manifestujących. Same
      żydowskie mordy śpiewają cos po hebrajsku. Myślałem, że mnie rozjebie od środka.
      Nawet ich bracia powinni potępić to, co robią w izraelu. Mordują cywili
      pozamykanych w obozach, burza ich prowizoryczne domy. Nawet atakują święte dla
      chrześcijan miejsca. ONZ powinno nałożyć na nich sankcje, a wszystkie państwa
      wstrzymać handel z izraelem. Ciekawe czy wtedy ci mordercy zmieniliby stosunek
      do innych.
      • Gość: dude Re: Polak - Palestyńczyk... bratanki??? IP: *.rsk.pl 13.04.02, 18:28
        Gość portalu: Reformat napisał(a):

> Wczoraj około 7 rano oglądam sobie TVN 24 i co widzę. Manifestacja poparcia dla
        > izraela. Miała miejsce chyba w Warszawie. Patrzę się na manifestujących. Same
        > żydowskie mordy śpiewają cos po hebrajsku. Myślałem, że mnie rozjebie od środka

Hm. gratuluje pomysłu:o)
        > Nawet ich bracia powinni potępić to, co robią w izraelu.
        I potępiają.Szaron jest jednak nieugiety w tym co robi.Cóż,desperacja i emocje-
        jak wiadomo źli doradcy.
        > Mordują cywili pozamykanych w obozach, burza ich prowizoryczne domy. Nawet
        atakują święte dla chrześcijan miejsca.
        Kolejny (!!!)samobójczy atak w Netanji, zginęło 22 cywilów świętujących paschę...

> wstrzymać handel z izraelem. Ciekawe czy wtedy ci mordercy zmieniliby stosunek
        > do innych.

Bez komentarza.Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
        A z drugiej strony-jakie sankcje okazałyby sie wystarczające dla Palestyńczyków,
        aby ci zaprzestali samobójczych ataków na cywili???
        Palestyńczycy coraz częściej uciekają sie do krawawych samobójczych ataków.I nie
        jest to problem jedynie Izraela,jest to również posrednie zagrozenie dla samego
        Arafata.Niejednokrotnie już samowolne ataki Hamasu niweczyły długo ciągnące sie
        rozmowy na temat rozejmu, więczone w takich przypadkach fiaskiem.A jak wiadmo,
        agresja rodzi agresje...
        • Gość: Reformat Re: Polak - Palestyńczyk... bratanki??? IP: 217.153.103.* 14.04.02, 12:16
          Dude zamach samobójcze są spowodowane tym jak żydowski okupant traktuje
          Palestyńczyków. Ciekawe czy gdyby Polaków zamknąć na 40 lat(!!!!) w obozach to
          nie robili by tego samego. Po prostu szaron to morderca i pod
          przykrywką „operacji antyterrorystycznej”. Ja popieram palestyńską walkę o
          wolność. I powiedzcie mi, dlaczego żydowskie ścierwa niszczą szkoły??
          Może boja się tego, ze z wykształconym przeciwnikiem trzeba będzie rozmawiać, a
          nie walczyć. A brak argumentów to dla żydów problem. Więc postanowili mordować
          dzieci(przyszłość każdego narodu). Nie da się tego usprawiedliwić. W żaden
          sposób.
          • Gość: mjot Do Reformata i światłych sił naszego narodu! IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.04.02, 16:41
            Brawo Reformat! Tak trzymaj!
            Wszak w bohaterskiej walce Palestyńczyków nietrudno doszukać się naszej
            fantazji i naszych tradycji narodowych. W końcu nasze dzieci opiewane w
            bohaterskich strofach też rzucały się pod „goliata” z „koktajlem mołotowa”! Co
            innego bandyckie dzieci Berlina z „pnzerfaustem” w germańskich dłoniach!

A co sądzisz o mojej propozycji?
            Czyż nie uważasz, że należałoby zawiązać jakiś patriotyczny ruch np. „Lach i
            Palestyńczyk Razem” i oczyścić nasze krypty z prochów co najmniej dwuznacznych,
            wcinających się klinem w odwieczną przyjaźń pomiędzy naszymi światłymi narodami?

Najniższe ukłony!
            Zgrzewający do jeszcze większej miłości bliźniego M.J.
    • Gość: frais Re: Polak - Palestyńczyk... bratanki??? IP: 217.153.103.* 14.04.02, 18:15
      Mjot, ja nie zauważam owej NIESAMOWITEJ solidarności polskiego narodu z
      Palestyńczykami.Te akcje ,manifestacje to organizują raczej nieliczni z naszgo
      narodu.A przypominasz sobie jak było z Czeczenią?Polacy lubią występować z
      poparciem dla zniewolonych narodów.Często nie zważając na środki jakimi
      posługują się ci zniewoleni.Przecież telewizja daje "jedynie słuszny";))obraz
      wydarzeń, a komu chce się szukać gdzie indziej istoty konfliktu i prawdziwego
      przebiegu?A z tym polskim katolicyzmem to też chyba przesadziłeś:)Obie strony
      konfliktu mają swoje racje .Oczywiście dla mnie wychowanej w kręgu kultury
      europejskiej cenne jest życie każdego człowieka i nie mogę pojąć zamachów
      terrorystycznych, sposobów działania Palestyńczyków. I pewnie nigdy nie pojmę.
      Nie ja jedna. Bliski Wschód nie będzie ,jak sądzę, nigdy miejscem spokoju i
      pojednania. I nie ma się czemu dziwić jeśli na niewielkim obszarze żyją ludzie
      o DIAMETRALNIE różnej mentalności i kulturze.Ale przecież taka odmienność
      sprawdza się w Nowym Jorku,więc może trzeba mieć nadzieję:)
      Pozdrawiam:)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka