Gość: ..
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.07.05, 13:01
wyglada ze niedlugo bedzie mozliwy...
Koleje chcą sprzedać lub wydzierżawić większość swoich dworców w Polsce.
Część ma trafić do samorządów, w części prywatni inwestorzy mają stworzyć
m.in. centra handlowe
gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,2845190.html