Dodaj do ulubionych

remont dworca pkp

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.05, 13:01
wyglada ze niedlugo bedzie mozliwy...

Koleje chcą sprzedać lub wydzierżawić większość swoich dworców w Polsce.
Część ma trafić do samorządów, w części prywatni inwestorzy mają stworzyć
m.in. centra handlowe

gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,2845190.html
Obserwuj wątek
    • prezu Re: remont dworca pkp 29.07.05, 13:02
      Jak rozumiem, główny rzeszowski dworzec? Jedyny?
      • Gość: .. Re: remont dworca pkp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.05, 13:07
        sa 3 dworce z tego jeden nieuzywany 'osiedle', jeden bardzo ladny ale polozony
        przy trasie ktora rzadko jezdza pociagi 'staroniwa' i jeden ohydny dworzec
        glowny
        • Gość: bestia Re: remont dworca pkp IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.05, 13:21
          za główny czas najwyższy się wziąć ,poczekalnia z prawdziwego zdarzenia
          koniecznie potrzebna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka