Gość: PERL IP: *.214.49.119.coditel.net 12.12.05, 12:19 poszukuje prywatnego, dobrego dentysty w centrum Rzeszowa, do którego nie ma kolejek przychodze i nie czekam i nie musze się wczesniej umawiac. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
des4 Re: Dentysta 12.12.05, 13:10 Po pierwsze, prawie wszystkie gabinety stomatologiczne są prywatne. Po drugie do dobrego stomatologa zawsze musisz się umawiać, to nie sklep gdzie możesz sobie wejść ot tak z ulicy... Odpowiedz Link Zgłoś