IP: *.214.49.119.coditel.net 12.12.05, 12:19
poszukuje prywatnego, dobrego dentysty w centrum Rzeszowa, do którego nie ma
kolejek przychodze i nie czekam i nie musze się wczesniej umawiac.
Obserwuj wątek
    • des4 Re: Dentysta 12.12.05, 13:10
      Po pierwsze, prawie wszystkie gabinety stomatologiczne są prywatne. Po drugie
      do dobrego stomatologa zawsze musisz się umawiać, to nie sklep gdzie możesz
      sobie wejść ot tak z ulicy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka