Gość: ocochodzi?
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.02.09, 13:23
Stałem sobie na przystanku i słuchałem tych związkowców co krzyczeli pod
urzędem wojewódzkim i okazało się, że wojewoda pojechał gdzieś na urlop i
związkowców przyjmowała wicewojewoda. Ci z HSW się wkurzyli cośtam
powrzeszczeli i w efekcie jakaś komisja dialogu ma być zwołana tak mówił ten
szef protestujących.