m_b1
28.06.05, 13:37
Chcę nawiązać kontakt z osobą z ostatniego roku dietetyki lub taką, która już
skończyła studia. Potrzebuję wsparcia przy przygotowaniu materiału o
odżywianiu, diecie itd...
To taka dodatkowa praca.
Jeżeli jestaś zainteresowana/-ny napisz do mnie m_b1@gazeta.pl
pzdr