Forum   urzeczony

urzeczony

(61 wyników)
 • I chcecie je mieć :) Mogą to być staniki biuściaste, nowości lub stare kolekcje, których już dawno nie możecie kupić. Albo staniki firm nieuświadomionych, o których marzycie, żeby pojawiły się w Waszym rozmiarze. A może na coś długo polowałyście i w końcu się Wam udało? Pochwalcie się, może istnieje coś, co "muszę" mieć, a nie mam o tym pojęcia ;)
 • Taki wątek pojawił się już na LB Jakie staniki urzekły małobiuściaste? :) Udało Wam się upolować wymarzony model, czy może nie szyją go już albo nie ma go w Waszym rozmiarze?
 • wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/418675,zyciowe-madrosci-adama-hofmana-norma-jest-to-co-uwaza-ogol.html Ciekawe co Ci jego koledzy uważają na temat jego partyjnego towarzystwa. No chyba, że to koledzy w koloratkach - wtedy nie ma tematu.
 • [img]https://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/kg/ne/crxu/USeLrsdCtlGMDAYEdX.jpg[/img] Jadacie? Lubicie? Bo ja osobiście uwielbiam, zarówno pod tą postacią jak i smażone na masełku z czosnkiem:-)
 • Mnie też urzekła Łódź a ścislej-Łodzianka.Już w styczniu przeprowadzam się do Łodzi. Zostawiam morskie klimaty. Desperat? Nie!!! Zakochany:)
 • No dobra, to jedziemy z tym koksem. Wydaje mi się, że przeczytałam wszystko co mogłam. Teraz jestem bardzo ciekawa Waszej opinii. obajwy niedoczynności prawie wszystkie (nadwaga, włosy, skóra, wypryski, depresyjność, brak energii, senność, bóle głowy, kłopoty z koncentracją i z doborem słów, kłopoty z pamięcią, zimne stopy, ciągłe przeziębienia, itd) od kilku lat jestem zresztą na bardzo małej dawce antydepresantów (wcześniej dwa trzy ataki depresji). tarczyca sprawdzana dość regular...
 • Taa, to jest rzeczywiście wydarzenie...
 • www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,10467321,Aptekarze_zadaja_klauzuli_sumienia___nie_chca_sprzedawac.html Zastanawiam się, czy bycie aptekarzem jest obowiązkowe? Może trzeba się przekwalifikować na szewca i, identyfikując po medalikach na szyi, naprawiać buty tylko katolikom? Zresztą - ok. Zyczę sobie tylko, żeby takie "śwęto....iwe" apteki były wyraźnie oznakowane, bo chcę wiedzieć, które mam omijać szerokim łukiem i które mam próbować doprowadzić do ekonomicznego bankructwa.
 • Rzadko tak mam, że piosenka, którą grają na okrągło w radio, mi się podoba. Właściwie nie mam tak prawie wcale. Ale jest jedna piosenka i jeden głos, który po prostu mnie urzekł: When I See You - Macy Grey. Szaleję za tym utworem! I chciałem się tym z Wami podzielić.
 • (Nie, ja chyba naprawdę dzisiaj nie popracuję.) Widzieliście opisy Jeżycjady na Wikipedii? Bo mnie rozczuliły. "Musierowicz nawiązuje do rzeczywistych miejsc (np. ul. Roosevelta), a także zdarzeń (robotnicze demonstracje w czerwcu 1956). Trzon Jeżycjady stanowią losy rodziny Borejków, zamieszkującej stuletnią kamienicę przy ulicy Roosevelta. Każdy tom poświęcony jest jednej osobie, choć zwykle jest sporo nawiązań do innych postaci." "Gabriela jest pełna humoru, energiczna i silna psych...
 • [img]https://vader.joemonster.org/upload/zmq/57374319e2eb821.jpg[/img]
 • Nie wiem jak do tych pięknych planów ma się ten pomysł: Od strony Starego Miasta piękne bulwary i gry światła, a od strony Zaodrza parking dla urzędników biurowca przy Piastowskiej 14? Na takie działanie zgody być nie może i nie będzie. Jeżeli ktoś chciałby nam pomóc to prosimy o kontakt: hydroxy@o2.pl
 • Czy był to wygląd fizyczny, czy moze cecha charakteru?? Za co ich cenicie najbarzdiej? Taka mała sonda.... Pozdrawiam wszykie Panny Mode...
 • Gorąco popieram propozycję pana Rafała Bendkowskiego powstania olsztyńskiego muzeum techniki. Taki pomysł na tym forum zgłosiłem w trakcie poprzedniej dyskusji. W budynku tartaku warto by otworzyć muzeum przemysłu drzewnego, a nawet niewielki czynny zakład wytwarzający detale drewniane, pamiątki z drewna. Przecież nasz region od wieków przemysłem drzewnym stoi, a dziedzictwo postindustrialne jest coraz chętniej oglądane przez turystów.
 • O tym, "jak terapeuci doświadczają swoich ciał w odniesieniu do swoich pacjentów i w jaki sposób staje się to ważną drogą odnajdowania sensu spotkań terapeutycznych." www.psychiatriapsychoterapia.pl/?a=articles_show&id=664 Arcydzieło literatury postmodernistycznej?
 • : ))))) - to by Hardy nie zapomniał i napisał, dopóki fascynacja mnie trzyma :)
 • www.allegro.pl/item150315590_apart_vivien_caron_wieczorowa_nowa_dla_wysokiej.html#photo www.allegro.pl/item151369929_super_sexowna_sukienka_z_golfem_36_38.html#photo www.allegro.pl/item150273185_leg_avenue_sex_wieczorowa_suknia_z_golymi_plecami.html#photo piękne

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się