Forum   ból szczęki

ból szczęki

(7 wyników)
  • Witam! Jak mnie okropnie bolą wszystkie zęby. Ból jest nie do zniesienia. Pojawia się okresowo, nie wiem co jest tego powodem. Nie mogę nawet ścisnąć zębów ból jest tak wielki, ruszyć szczęką a ból jest tępy i uciskający, ostry kłujący...nie wiem jak bo opisać. nie mam stanu zapalnego. Ból szczęki i zębów pojawia mi się od czasu do czasu strasznie boli..Może ktoś wie co jest tego powodem?????
  • Od jakiś 3 tygodni odczuwam tępy ból w okolicach ucha (to są chyba okolice połączenia dolej szczęki z górną) gdy mocno zaciskam zęby. Na poczatku bolało trochę, więc się tym nie przejmowałem, potem na tydzień przestało boleć. Ale tera boli coraz bardziej :( Czym może być spowodowany taki ból.
  • Boli mnie okropnie dziąsło na samym końcu szczęki :-) koło ósemki. Jest lekko spuchnięte. Od tego zaczyna mnie pobolewać ucho. Panadol nie pomaga, aspiryna pomaga ale wzięłam już dzisiaj dwie. Buzi nie mogę otworzyć, czuję się spuchnięta. A dzieci wariują jak szalone i roznoszą mieszkanie w drzazgi. Co może jeszcze mi pomóc? Mam Sachol ale on też nic nie pomaga. Oj oj boliiii
  • Od kilku dni boli mnie pół szczęki, prawa połowa. Ból promieniuje do ucha i chwilami do oka. W zasadzie nie bolą mnie zęby, chociaż chwilami mam wrażenie, że tak od 5 w górę są wrażliwe. Są momenty kiedy ból jest bardzo dotkliwy, czasem przechodzi po chwili. W nocy zęby i dziąsła są jakby bardziej wrażliwe. Na razie ratuję się aspiryną, zrobiłam zdjęcie panoramiczne szczęki, ale nic nie wykazało. Czy ktoś ma pomysł co to może być i ewentualnie do jakiego lekarza się wybrać?
  • Od jakichś 2 lat "strzyka" mi w miejscu połączenia żuchwy dolnej i górnej po prawej stronie twarzy. I tak jak zaczynało się to od "strzelania" od czasu do czasu, tak teraz dzieje się tak za każdym mocniejszym otwarciem ust, słyszę takie chrzęszczenie przy jedzeniu. Natomiast od kilku dni boli mnie... bez większego powodu. Np. dziś rano obudziłam się już z bólem w tym miejscu, teraz boli dość silnie przy otwarciu ust szerzej niż przy ostrożnym mówieniu... :( Czy to jakis zanik "ch...
  • No właśnie. Boli mnie staw szczękowy - to miejsce gdzie się schodzi górna i dolna szczęka (nie wiem jak to się fachowo nazywa). Myślę, że nie jest to ból od zębów, to jest jakby w środku tego stawu a jak boli to nie mogę zgryźć porządnie. Do jakiego lekarza mam się wybrać z tą przypadłością?
  • od dwóch miesiecy odczuwam ból lewej szczeki, szczególnie przy ziewaniu lub otwieraniu szeroko buzi, odczuwam równiez pieczenie lewego policzka i zawroty głowy .Może ktoś sie orientuje co to może być?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?