gw_wroclaw 03.04.10, 09:57 Jako zabezpieczenie kredytu może dodać dom Dutkiewicza, co o tym myślicie? Grzechem się nie zadłużać. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Łoś_bimbacz tylko PRowident IP: *.ip.netia.com.pl 03.04.10, 10:02 kolejny przypadek, gdzie są tłumy oferentów, którzy chcą udzelić kredytu na mżonki Dynamistów:)) Tylko PRowident, gotówke przywiozą jutro na boisko:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: walićłosiawporoże Re: tylko PRowident IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.04.10, 12:09 Gość portalu: Łoś_bimbacz napisał(a): > kolejny przypadek, gdzie są tłumy oferentów, którzy chcą udzelić > kredytu na mżonki Dynamistów:)) > Tylko PRowident, gotówke przywiozą jutro na boisko:)) Dali Ci robotę, że tak reklamujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
koniec-basta PR ponad wszystko 03.04.10, 13:48 Najlepsze się zacznie wkrótce gdy Pan PRezydent będzie musiał się tłumaczyć ze swojego autorskiego pomysłu na nowego wykonawcę stadionu. Max Boegel zawodzi,na szczęście jest jeszcze Urząd Zamówień Publicznych,który wyręczy Pana PRezydenta w tym niewdzięcznym obowiązku. Tłumaczenie magistratu będzie mniej więcej takie: "My fundamentalnie nie zgadzamy się z decyzją UZP odnośnie trybu wyboru nowego wykonawcy stadionu.Przepisy w tej materii są niedoprecyzowane.Jednak musimy się podporządkować,rozwiązać umowę z Maxem Boeglem i dokonać wyboru kolejnego generalnego wykonawcy". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM Ale oczywiście IP: *.cdma.centertel.pl 03.04.10, 13:58 z budową Stadionu zdążymy na czas, nie mamy na chwilę obecną absolutnie żadnych opóźnień :) Kto będzie jeździł na to zadupie na zakupy? I po co Śląskowi, na który chodzi 3 tysiące ludzi stadion na 43 tysiące miejsc? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HM_ Re: Ale oczywiście IP: *.wroclaw.vectranet.pl 03.04.10, 14:25 Muszę sprostować. Z informacji policyjnych na meczach bywa teraz 4000-4500 osób w tym ok. 1500 neandertalczyków. Odpowiedz Link Zgłoś
koniec-basta Re: Ale oczywiście 03.04.10, 16:13 Niech już ten Platini ulituje się nad tym biednym PRezydentem i przeniesie te 3 mecze do Krakowa. Dostał pan Michel jedną szansę w styczniu na odebranie Euro (wszystko byłoby na Mostostal;) ale złośliwie z niej nie skorzystał (łobuz jeden;) i Pan PRezydent dalej musi się zmagać z tym nieszczęsnym paradygmatem piłki nożnej;) Odpowiedz Link Zgłoś
tomeu WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z k... 03.04.10, 10:08 Architektoniczny i urbanistyczny dramat... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tjaaaa Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.10, 10:24 a wykonawcą będzie Max Boegl? Pytając poważnie: - czy ja mógłbym też kupić taki kawalek atrakcyjnego gruntu we Wro za równie atrakcyjną cenę, jak pan S. panie RD? - czy mógłbym na to dostać równie atrakcyjny kredyt (wg poprzednich informacji GW - spłata nieomal równa wziętemu kredytowi) jaki zażyczył sobie WKS? wszak grzechem się jest nie zadłużać. A poniewaz WKS jest nadal klubem miejskim (bo dostaje kasę i z miasta) - jego kredyt na "galerią" można dopisać do długi miejskiego z definicji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blecharz Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.04.10, 15:58 jak wywlaszcza krzywde to tak cos sprawa ucichla ostatnio Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: D.R. Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.dip.t-dialin.net 03.04.10, 16:30 A co z tym futurystycznym przystankiem kolejowym "Stadion" ? Też coś ucichło. Odpowiedz Link Zgłoś
wellu WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z k... 03.04.10, 12:53 Jeżeli inwestorzy chcą tam przyciągnąć ludzi jedynym kinem jakie powinni tam wybudować to IMAX. Musi być tam coś co sprawi, że ludziom będzie się chciało tam jechać. Jeżeli powstanie tam tradycyjne multikino to mi na pewno nie będzie się chciało tam jechać. Pamiętajmy o tym, że w centum miasta mamy 4 duże galerie handlowe i 4 duże multikina. Tak więc moim zdaniem jedynie taka atrakcja jak IMAX może zapewnić całemu centrum odpowiednią ilość odwiedzających i umożliwi zarobek pozostałym sklepom. Bo przecież jeżeli mamy się już wybrać do kina to przy okazji skoczymy do restauracji na obiad a wychodząc wpadniemy na szybkie zakupy do hipermarketu. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Platformers Re:Zdziwiony wielce jestem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.10, 13:04 Najbogatszy człowiek w Polsce i najlepiej zarządzane metropolia mają kłopot z wzięciem kredytu. Oj te paskudne banki. Dlaczego tak utrudniają realizację najlepszej w Europie inwestycji? Po prostu nie rozumiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaax 150 milionów Euro? ponad pół miliarda złotych? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.10, 13:31 Nie za dużo trochę jak na budowę galerii handlowej? Do spłacenia będzie drugie tyle, czyli jakieś 300 milionów Euro. Mówi się o kredycie na 30 lat, to jest 10 mln Euro rocznie. 40 milionów złotych. Coś chyba nie halo w tej inwestycji... Śląsk się nigdy z tego długu nie wygrzebie. Chyba, że to co podaje się dziennikarzom, to jakaś bujda na resorach, a liczby wyglądają zupełnie inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kat Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.10, 14:55 udział gminy w zawodowym klubie jest nielegalny, co się niedługo ujawni. Pożyczona kasa wsiąknie w spółkach pana zygmunta. Miasto zostanie z podżyrowanym kredytem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: momus Początek końca i wielki bang przed nami? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.04.10, 15:04 Lotnisko nie może dostać kredytu, teraz Śląsk. Wszystkim naiwnym i jeszcze ufającym dynaminicznemu upadającemu Sternikowi pod rozwagę przez wyborami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fratelli Tadeo idźcie jaja święcić IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.04.10, 15:43 i dajcie spokój klawiaturze choć przez święta frustraci!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: furora Re: idźcie jaja święcić IP: *.magma-net.pl 03.04.10, 15:54 Gość portalu: fratelli Tadeo napisał(a): > i dajcie spokój klawiaturze choć przez święta frustraci!!!! Przynajmniej jest gdzie święcić. Kościoły, w odróżnieniu od wszelkich inwestycyjnych pomysłów Dutkiewicza (wyjątek to fontanna), stoją i mają się dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nawiedzony Re: idźcie jaja święcić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.10, 16:56 Fontanna przeciekała. Za ile ją naprawili? Odpowiedz Link Zgłoś
renifer77 WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z k... 03.04.10, 20:25 Albo tekst na GW to jakaś bajka albo ten tajemniczy bank o którym mowa podchodzi do problemu od d… strony. Ma wątpliwości „czy pieniądze z zysków galerii w pierwszej kolejności będą trafiały na spłatę zaciągniętego kredytu, a dopiero później na wzmocnienie finansowe klubu” tak jakby inwestor pokazał już umowy przedwstępne z przyszłymi najemcami, które zapewniałyby, że galeria będzie generowała przepływy wystarczające na obsługę kredytu i coś jeszcze zostanie. Jeżeli problemem miałaby być kolejność zaliczania wpływów z działalności galerii to uzgodnienie ostatecznych warunków kredytowania to pikuś. Skoro jednak spółka dopiero co uzyskała pozwolenie na budowę jest raczej mało prawdopodobne aby jakiekolwiek umowy z przyszłymi najemcami były już zawarte a bank (niezależnie który) wyłożył kasę na stół. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bela Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.wroclaw.mm.pl 03.04.10, 20:34 czy wy chorzy z nienawiści trolle zawsze się cieszycie, kiedy pojawiają się jakies problemy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 6 Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.10, 21:01 tek :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do Ben Beli Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.adsl.inetia.pl 04.04.10, 00:04 czy ty umiesz w dyskusji używać argumentów, czy jedynie (jak troll pospolity) obrzucać inwektywami ludzi z innym zdaniem. Coś kiepsko dynamiści dobierają sobie członków bojwki internetowej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
gazeciorek Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z 04.04.10, 08:58 Nie ma się co cieszyć. W końcu kłopoty finansowe miasta przekładają się na kłopoty jego mieszkańców (niektórych, bo panowie S. i D. nie mieszkają chyba we Wrocławiu). A ty, Bela, zamiast ziać złem na forum, napisz co myślisz o tych kłopotach. Chętnie poznamy twoje zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ket Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.04.10, 16:49 Tak, bo te mściwe ścierwa zaczynają dzień od odpalenia swojego zdezelowanego komputerka i plucia na wszystkich. Tak to jest: jest brzydki, nie ma dziewczyny, nocami bzyka poduszkę więc chociaż w necie pokaże jaki jest mocarz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mściwy Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.10, 17:07 i najgorsze, że taki jeden z drugim kredytu nie potrzebuje. Spowiadać się będą bo przecież grzechem jest się nie zadłużać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ścierwo Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.adsl.inetia.pl 06.04.10, 23:05 nie tylko kredytu taki nie potrzebuje. ale stadionu na 42 tysiące i galerii za 150 tys ojro też nie potrzebuje. po co to takie żyją, nespa? jakże miłe byłoby życie dynamistów w coraz mocniej nadmuchiwanej bańce, jakby takich nie było. odebrać takim malkontentom dostęp do netu, a będzie lepiej "Aby Wrocław (ob)rósł w fontanny a ludzie żyli dynamiczniej i zadłużeniej" (coś mi to przypomina, tylko co... ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łoś_bimbacz zbierajmy jad na lepsze widowisko:) IP: *.ip.netia.com.pl 06.04.10, 23:31 > Tak, bo te mściwe ścierwa zaczynają dzień od odpalenia swojego > zdezelowanego komputerka i plucia na wszystkich Ja się teraz POwstrzymuję od plucia, bo czekam na lepsze widowisko. Już widzę ten tłum oferentów kredytu 500 milionów na Mauzoleum Sternika, który zaciągnie Spółka Nażelowanego, a POdżyruje miasto:)) Grzechem jest się nie zadłużać! Odpowiedz Link Zgłoś
siaputka Żaden normalny człowie ani bank... 04.04.10, 07:27 ...nie włoży w ten sarkofag ani złotówki. Odpowiedz Link Zgłoś
kingusia711 Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z 04.04.10, 10:08 Jak tak się patrzy na tą budowę,to jest jedna prawidłowość - z biegiem czasu koszty rosną i rosną i rosną....ale liczba miejsc na stadionie nie ulega powiększeniu,więc? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aya Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.54.18.251.static.telsat.wroc.pl 04.04.10, 12:20 Po co dom? Wystarczy poprosic Jego Ekscelencje Rafala a on SAM zbuduje nawet bez kredytu! TAK JAK JUZ ZAPOWIEDZIAL ZE STADION TO ON SAM ZBUDUJE! Taka galeryjka dla naszego Pana to pikus:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gazownik Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.10, 09:22 grać na Orliku ! Odpowiedz Link Zgłoś