Dodaj do ulubionych

WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z k...

03.04.10, 09:57
Jako zabezpieczenie kredytu może dodać dom Dutkiewicza, co o tym myślicie?
Grzechem się nie zadłużać.
Obserwuj wątek
    • Gość: Łoś_bimbacz tylko PRowident IP: *.ip.netia.com.pl 03.04.10, 10:02
      kolejny przypadek, gdzie są tłumy oferentów, którzy chcą udzelić
      kredytu na mżonki Dynamistów:))
      Tylko PRowident, gotówke przywiozą jutro na boisko:))
      • Gość: walićłosiawporoże Re: tylko PRowident IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.04.10, 12:09
        Gość portalu: Łoś_bimbacz napisał(a):

        > kolejny przypadek, gdzie są tłumy oferentów, którzy chcą udzelić
        > kredytu na mżonki Dynamistów:))
        > Tylko PRowident, gotówke przywiozą jutro na boisko:))

        Dali Ci robotę, że tak reklamujesz?
      • koniec-basta PR ponad wszystko 03.04.10, 13:48
        Najlepsze się zacznie wkrótce gdy Pan PRezydent będzie musiał się tłumaczyć ze
        swojego autorskiego pomysłu na nowego wykonawcę stadionu.
        Max Boegel zawodzi,na szczęście jest jeszcze Urząd Zamówień Publicznych,który
        wyręczy Pana PRezydenta w tym niewdzięcznym obowiązku.
        Tłumaczenie magistratu będzie mniej więcej takie:
        "My fundamentalnie nie zgadzamy się z decyzją UZP odnośnie trybu wyboru nowego
        wykonawcy stadionu.Przepisy w tej materii są niedoprecyzowane.Jednak musimy się
        podporządkować,rozwiązać umowę z Maxem Boeglem i dokonać wyboru kolejnego
        generalnego wykonawcy".
        • Gość: MM Ale oczywiście IP: *.cdma.centertel.pl 03.04.10, 13:58
          z budową Stadionu zdążymy na czas, nie mamy na chwilę obecną absolutnie żadnych
          opóźnień :) Kto będzie jeździł na to zadupie na zakupy? I po co Śląskowi, na
          który chodzi 3 tysiące ludzi stadion na 43 tysiące miejsc?
          • Gość: HM_ Re: Ale oczywiście IP: *.wroclaw.vectranet.pl 03.04.10, 14:25
            Muszę sprostować. Z informacji policyjnych na meczach bywa teraz 4000-4500 osób w tym ok. 1500 neandertalczyków.
            • koniec-basta Re: Ale oczywiście 03.04.10, 16:13
              Niech już ten Platini ulituje się nad tym biednym PRezydentem i przeniesie te 3
              mecze do Krakowa.
              Dostał pan Michel jedną szansę w styczniu na odebranie Euro (wszystko byłoby na
              Mostostal;) ale złośliwie z niej nie skorzystał (łobuz jeden;) i Pan PRezydent
              dalej musi się zmagać z tym nieszczęsnym paradygmatem piłki nożnej;)
    • tomeu WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z k... 03.04.10, 10:08
      Architektoniczny i urbanistyczny dramat...
    • Gość: tjaaaa Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.10, 10:24
      a wykonawcą będzie Max Boegl?

      Pytając poważnie:

      - czy ja mógłbym też kupić taki kawalek atrakcyjnego gruntu we Wro
      za równie atrakcyjną cenę, jak pan S. panie RD?
      - czy mógłbym na to dostać równie atrakcyjny kredyt (wg poprzednich
      informacji GW - spłata nieomal równa wziętemu kredytowi) jaki
      zażyczył sobie WKS?
      wszak grzechem się jest nie zadłużać. A poniewaz WKS jest nadal
      klubem miejskim (bo dostaje kasę i z miasta) - jego kredyt
      na "galerią" można dopisać do długi miejskiego z definicji
      • Gość: blecharz Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.04.10, 15:58
        jak wywlaszcza krzywde to tak
        cos sprawa ucichla ostatnio
        • Gość: D.R. Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.dip.t-dialin.net 03.04.10, 16:30
          A co z tym futurystycznym przystankiem kolejowym "Stadion" ?
          Też coś ucichło.
    • wellu WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z k... 03.04.10, 12:53
      Jeżeli inwestorzy chcą tam przyciągnąć ludzi jedynym kinem jakie powinni tam wybudować to IMAX. Musi być tam coś co sprawi, że ludziom będzie się chciało tam jechać. Jeżeli powstanie tam tradycyjne multikino to mi na pewno nie będzie się chciało tam jechać. Pamiętajmy o tym, że w centum miasta mamy 4 duże galerie handlowe i 4 duże multikina.
      Tak więc moim zdaniem jedynie taka atrakcja jak IMAX może zapewnić całemu centrum odpowiednią ilość odwiedzających i umożliwi zarobek pozostałym sklepom. Bo przecież jeżeli mamy się już wybrać do kina to przy okazji skoczymy do restauracji na obiad a wychodząc wpadniemy na szybkie zakupy do hipermarketu.
      Pozdrawiam.
    • Gość: Platformers Re:Zdziwiony wielce jestem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.10, 13:04
      Najbogatszy człowiek w Polsce i najlepiej zarządzane metropolia mają kłopot z
      wzięciem kredytu. Oj te paskudne banki. Dlaczego tak utrudniają realizację
      najlepszej w Europie inwestycji? Po prostu nie rozumiem.
    • Gość: gaax 150 milionów Euro? ponad pół miliarda złotych? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.10, 13:31
      Nie za dużo trochę jak na budowę galerii handlowej? Do spłacenia będzie drugie
      tyle, czyli jakieś 300 milionów Euro. Mówi się o kredycie na 30 lat, to jest 10
      mln Euro rocznie. 40 milionów złotych. Coś chyba nie halo w tej inwestycji...
      Śląsk się nigdy z tego długu nie wygrzebie. Chyba, że to co podaje się
      dziennikarzom, to jakaś bujda na resorach, a liczby wyglądają zupełnie inaczej.
    • sagi2007 Powodzenia w meczu 03.04.10, 13:36
      z Ruchem !!
    • Gość: kat Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.10, 14:55
      udział gminy w zawodowym klubie jest nielegalny, co się niedługo ujawni. Pożyczona kasa wsiąknie w spółkach pana zygmunta. Miasto zostanie z podżyrowanym kredytem.
    • Gość: momus Początek końca i wielki bang przed nami? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.04.10, 15:04
      Lotnisko nie może dostać kredytu, teraz Śląsk.
      Wszystkim naiwnym i jeszcze ufającym dynaminicznemu upadającemu Sternikowi pod
      rozwagę przez wyborami.
      • Gość: fratelli Tadeo idźcie jaja święcić IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.04.10, 15:43
        i dajcie spokój klawiaturze choć przez święta frustraci!!!!
        • Gość: furora Re: idźcie jaja święcić IP: *.magma-net.pl 03.04.10, 15:54
          Gość portalu: fratelli Tadeo napisał(a):
          > i dajcie spokój klawiaturze choć przez święta frustraci!!!!

          Przynajmniej jest gdzie święcić. Kościoły, w odróżnieniu od
          wszelkich inwestycyjnych pomysłów Dutkiewicza (wyjątek to fontanna),
          stoją i mają się dobrze.
          • Gość: nawiedzony Re: idźcie jaja święcić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.10, 16:56
            Fontanna przeciekała. Za ile ją naprawili?
    • renifer77 WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z k... 03.04.10, 20:25
      Albo tekst na GW to jakaś bajka albo ten tajemniczy bank o którym
      mowa podchodzi do problemu od d… strony. Ma wątpliwości „czy
      pieniądze z zysków galerii w pierwszej kolejności będą trafiały na
      spłatę zaciągniętego kredytu, a dopiero później na wzmocnienie
      finansowe klubu” tak jakby inwestor pokazał już umowy przedwstępne z
      przyszłymi najemcami, które zapewniałyby, że galeria będzie
      generowała przepływy wystarczające na obsługę kredytu i coś jeszcze
      zostanie. Jeżeli problemem miałaby być kolejność zaliczania wpływów
      z działalności galerii to uzgodnienie ostatecznych warunków
      kredytowania to pikuś. Skoro jednak spółka dopiero co uzyskała
      pozwolenie na budowę jest raczej mało prawdopodobne aby jakiekolwiek
      umowy z przyszłymi najemcami były już zawarte a bank (niezależnie
      który) wyłożył kasę na stół.
      • Gość: Bela Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.wroclaw.mm.pl 03.04.10, 20:34
        czy wy chorzy z nienawiści trolle zawsze się cieszycie, kiedy
        pojawiają się jakies problemy?
        • Gość: 6 Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.10, 21:01
          tek :)
        • Gość: Do Ben Beli Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.adsl.inetia.pl 04.04.10, 00:04
          czy ty umiesz w dyskusji używać argumentów, czy jedynie (jak troll
          pospolity) obrzucać inwektywami ludzi z innym zdaniem.

          Coś kiepsko dynamiści dobierają sobie członków bojwki internetowej ;)
        • gazeciorek Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z 04.04.10, 08:58
          Nie ma się co cieszyć. W końcu kłopoty finansowe miasta przekładają się na
          kłopoty jego mieszkańców (niektórych, bo panowie S. i D. nie mieszkają chyba we
          Wrocławiu).
          A ty, Bela, zamiast ziać złem na forum, napisz co myślisz o tych kłopotach.
          Chętnie poznamy twoje zdanie.
        • Gość: ket Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.04.10, 16:49
          Tak, bo te mściwe ścierwa zaczynają dzień od odpalenia swojego
          zdezelowanego komputerka i plucia na wszystkich. Tak to jest: jest
          brzydki, nie ma dziewczyny, nocami bzyka poduszkę więc chociaż w
          necie pokaże jaki jest mocarz...
          • Gość: mściwy Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.10, 17:07
            i najgorsze, że taki jeden z drugim kredytu nie potrzebuje. Spowiadać się będą
            bo przecież grzechem jest się nie zadłużać.
            • Gość: ścierwo Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.adsl.inetia.pl 06.04.10, 23:05
              nie tylko kredytu taki nie potrzebuje.
              ale stadionu na 42 tysiące i galerii za 150 tys ojro też nie
              potrzebuje.
              po co to takie żyją, nespa?

              jakże miłe byłoby życie dynamistów w coraz mocniej nadmuchiwanej
              bańce, jakby takich nie było.

              odebrać takim malkontentom dostęp do netu, a będzie lepiej

              "Aby Wrocław (ob)rósł w fontanny a ludzie żyli dynamiczniej i
              zadłużeniej"

              (coś mi to przypomina, tylko co... ? :)
          • Gość: Łoś_bimbacz zbierajmy jad na lepsze widowisko:) IP: *.ip.netia.com.pl 06.04.10, 23:31
            > Tak, bo te mściwe ścierwa zaczynają dzień od odpalenia swojego
            > zdezelowanego komputerka i plucia na wszystkich

            Ja się teraz POwstrzymuję od plucia, bo czekam na lepsze widowisko.
            Już widzę ten tłum oferentów kredytu 500 milionów na Mauzoleum
            Sternika, który zaciągnie Spółka Nażelowanego, a POdżyruje miasto:))
            Grzechem jest się nie zadłużać!
    • siaputka Żaden normalny człowie ani bank... 04.04.10, 07:27
      ...nie włoży w ten sarkofag ani złotówki.
    • kingusia711 Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z 04.04.10, 10:08
      Jak tak się patrzy na tą budowę,to jest jedna prawidłowość - z biegiem czasu koszty rosną i rosną i rosną....ale liczba miejsc na stadionie nie ulega powiększeniu,więc?
    • Gość: aya Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.54.18.251.static.telsat.wroc.pl 04.04.10, 12:20
      Po co dom? Wystarczy poprosic Jego Ekscelencje Rafala a on SAM zbuduje nawet bez
      kredytu! TAK JAK JUZ ZAPOWIEDZIAL ZE STADION TO ON SAM ZBUDUJE! Taka galeryjka
      dla naszego Pana to pikus:)))
      • Gość: gazownik Re: WKS Śląsk ma pozwolenie na budowę i kłopoty z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.10, 09:22
        grać na Orliku !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka