czechofil
25.05.12, 07:24
Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie podczas EURO pakował się do Rynku, żeby napić się tam piwa. Są na szczęście lokale z dobrym piwem na Bogusławskiego, każdy ma plazmę i, mam nadzieję, cen na czas mistrzostw nie podniosą. Piwo i tak już jest we wrocławskich knajpach stosunkowo drogie...