Dodaj do ulubionych

Dobry start.

17.07.13, 23:29
Akcja dotyczy dzieci w wieku szkolnym od zerówki do ostatniej klasy gimnazjum.

Po raz kolejny na „Pomocnych emamach” jest organizowana akcja pomocy dzieciom z najbiedniejszych rodzin. Tym razem dotyczyć będzie kompletowania przyborów szkolnych dla najbardziej potrzebujących. Akcję koordynują: [color=green] sion2, sylwia11022000, pitahaya1 , kogosia, mamba30, joa26[/color]

Oficjalny adres mailowy Akcji to: wyprawki2013@gazeta.pl

[b]Poniżej najważniejsze informacje oraz [color=red]zmiany w regulaminie[/color]:[/b]

W tym roku kontynuujemy Akcję „Dobry start”. Zakupione w ramach Akcji przybory mają zapewnić dzieciom z najbiedniejszych rodzin podstawowe przybory szkolne potrzebne do rozpoczęcia roku szkolnego.

Stąd też wymóg dla Potrzebujących, prosimy o wpisanie w zgłoszeniu, jakie przybory dziecko ma już zakupione lub zostały z zeszłego roku. Prosimy także o porównanie tego z listą wymaganą w szkole, może zamiast na przykład zeszytu będzie dziecku potrzebna bibuła. Prosimy pamiętać, że nie będziemy kupować podręczników, ani strojów gimnastycznych.

Prosimy Darczyńców o informowanie koordynatorek o każdorazowej próbie kontaktu Potrzebujących poza Akcją, na prywatny adres mailowy. Osoby takie będą dyskwalifikowane z udziału w Akcji.

Lista Darczyńców oraz wszelkie dodatkowe informacje o wysyłce paczki i dotarciu na miejsce będą zawarte w tabelach, które będziemy starały się aktualizować w miarę na bieżąco. Tabele dostępne pod tym linkiem.

Lista potrzebujących dzieci zakwalifikowanych do akcji z miastem, z jakiego pochodzą i innymi podstawowymi danymi, będzie znajdować się pod tym linkiem.

Pamiętajcie, że jesteśmy po prostu ludźmi i możemy się pomylić, mamy własne życie i nie siedzimy na necie 24 godziny, ale będziemy się starać, żeby zgłoszenia przyjmować na bieżąco, uaktualniać tabelki, odpowiadać na maile najszybciej jak się da.

Każde zgłoszenie potrzebującego dziecka staramy się sprawdzić tyle na ile jest to możliwe, zwykle są to dzieci z rodzin nam znanych z forum, sprawdzonych, zgłaszane przez opiekunów społecznych, osoby zajmujące się pomocą, jeżeli jednak ktoś zauważy jakieś nadużycia, które nie zawsze jesteśmy w stanie wychwycić prosimy o kontakt na maila Akcji.

REGULAMIN DARCZYŃCY

Zgłoszenia Darczyńców będziemy przyjmować do 23 sierpnia.

Aby zgłosić swój udział w akcji jako Darczyńca prosimy o napisanie maila na adres [b][color=blue]wyprawki2013@gazeta.pl[/color][/b] wpisując w tytule „zgłoszenie Darczyńcy” a w treści podanie poniższych informacji:

1. Nick z gazeta.pl, adres mailowy oraz ewentualnie telefon.

2. Liczbę dzieci, którym chcesz zakupić przybory.
Można zgłosić chęć zakupienia tylko części przyborów lub samego tornistra/plecaka.

3. Wiek dzieci, którym chcesz kupić przybory np. podstawówka klasy młodsze albo gimnazjum.

4. Miejscowość lub województwo, jeśli chcesz przybory dostarczyć osobiście.


Utworzyłyśmy LISTY PRZYBORÓW SZKOLNYCH dla poszczególnych etapów nauczania tj.

Zerówka

Klasa 1

Klasy 2 - 3

Klasy 4 – 6

Gimnazjum

Ale w tym roku prosimy rodziców o podanie informacji czy i jakie przybory dziecko już posiada. Darczyńca każdorazowo będzie o tym informowany, może także nastąpić sytuacja, w której zamiast zeszytu będzie potrzebna na przykład bibuła.

Prosimy o maila z informacją, że paczka została wysłana/przybory dostarczone osobiście.

Prosimy Darczyńców o informowanie koordynatorek o każdorazowej próbie kontaktu Potrzebujących poza Akcją, na prywatny adres mailowy! Osoby takie będą dyskwalifikowane z udziału w Akcji.

REGULAMIN POTRZEBUJĄCY

Prosimy o zgłaszanie dzieci w nieprzekraczalnym terminie do 18 sierpnia,

[b][color=red]Nie możemy zagwarantować, że przybory otrzymają wszystkie zgłoszone dzieci!!![/color][/b]

Nie będziemy kupować podręczników, ani strojów.

1. Aby zapisać potrzebujące dziecko na listę należy, wysłać WYŁĄCZNIE na adres Akcji: [b][color=blue]wyprawki2013@gazeta.pl[/color][/b] w tytule należy napisać "zgłoszenie dziecka/dzieci", wpisując w treści według schematu:

- nick zgłaszającego,
- imię i nazwisko zgłaszającego
- adres
- imię dziecka, klasa, do której dziecko pójdzie (np. 3 SP, 2 gimnazjum)
- telefon kontaktowy
- posiadane przybory

2. Proszę napisać czy dziecko potrzebuje tornistra/plecaka (dotyczy klas 1 i 4 podstawówki oraz 1 gimnazjum).

3. [u]Proszę napisać jakie przybory dziecko ma już zakupione lub zostały z zeszłego roku[/]. Prosimy także o porównanie tego z listą wymaganą w szkole, może zamiast, na przykład, zeszytu będzie dziecku potrzebna bibuła.

4. Proszę napisać czy zgłaszane dziecko/dzieci brały udział we wcześniejszych akcjach na Pomocnych emamach, proszę o przesłanie nam mailem skanów bądź zdjęć dokumentów potwierdzających trudną sytuację (AKTUALNYCH!). W razie niejasności będziemy w ramach weryfikacji zadawać dodatkowe pytania, więc proszę sprawdzać pocztę. Osoby, które nie będą odpowiadać na nasze maile nie zostaną przyjęte do Akcji.

5. Proszę przedstawić opis aktualnej sytuacji rodziny.

6. Zgłaszając nie swoje dziecko do Akcji proszę pamiętać, aby uzyskać zgodę jego rodziców. Zgłaszający chciałby zrobić dobry uczynek, ale ktoś może nie życzyć sobie, aby obce osoby dostały jego dane adresowe i poznały sytuację rodziny. Ponadto zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjmowania kolejnych rodzin zgłaszanych przez tę samą potrzebującą (wszystkich koleżanek, siostrzeńców, bratanic itp.).

7. Osoby, które od poprzedniej akcji zmieniły dane [imię, nazwisko, wiek, ilość dzieci, nick] są proszone o zgłaszanie tego w pierwszym mailu. Inaczej nie będą brane pod uwagę [zaznaczam, że listy danych z poprzednich akcji są w naszym posiadaniu]. dla Darczyńcy.

8. [b][color=red]Obowiązkiem zgłaszającego jest poinformowanie nas MAILOWO (nie na forum!!!) o tym, że przesyłka dotarła do dziecka.[/color][/b] Tworzymy „czarną listę” osób, które nie raczą nas informować o otrzymywaniu paczek. Forum to miejsce do wpisania na przykład podziękowań.
Obserwuj wątek
  • justyna198515 Re: Dobry start. 21.07.13, 16:24
   Trzeba odpiąć tabelkę chomiczkami, bo już dawno jej nie prowadzi i podpiąć to.
  • mond33 Re: Dobry start. 22.07.13, 19:18
   Mozna poprosic o przywrocenie tabeli potrzebujacych? W tej chwili pod obydwoma linkami jest ta sama tabela dotyczaca tylko darczyncow:-)
   • trixii Re: Dobry start. 22.07.13, 19:22
    Ja tam widzę wszystko dobrze :)
    • mond33 Re: Dobry start. 22.07.13, 19:50
     Ok, teraz już widzę;) Dzięki.
  • norkamorka Re: Dobry start. 24.07.13, 16:42
   A ja trochę straciłam zapał. Ale jak będą braki darczyńców, to wesprę akcję wspólnej wyprawki.
   • mond33 Re: Dobry start. 24.07.13, 17:01
    Norka, rozumiem:) Każdy z nas pewnie tutaj miewa takie etapy w życiu ale wierz mi, warto. Kto, jak nie my? Zawsze siła tkwi w ludziach i to wiele od nas samych zależy. Człowiek jest w stanie naprawdę dużo zdziałać chcąc, pragnąc, potrafiąc, a już w grupie, nie samemu, te siły się podwajają, potrajają, (chciałam napisać poczwarzają ale mi się z poczwarką skojarzyło:)). Wyprawki są dla dzieciaków, nie dla nas dorosłych. Ja też często mam dość wielu spraw związanych z pomocą ale staram się złapać drugi oddech i znaleźć słuszne pozytywy. Tu ich nie brakuje, wierz mi:) Jak się zdecydujesz, uderz na maila gazetowego. Tylko nie bij mnie;)
    Pozdrawiam serdecznie:)
    • norkamorka Re: Dobry start. 24.07.13, 19:57
     Norka raczej nie podlega wahaniom nastrojów na tym tle :)
     Przez dwa lata robiła paczkę, dla jednej z tutejszych "gwiazd". Ale gwiazda znikła, (by nie powiedzieć, że zgasła), Norka została "sierotą" :D

     • mond33 Re: Dobry start. 25.07.13, 10:47
      Ups, i to najbardziej boli. Rozumiem Cię. Niestety też mi się zdarzały takie sytuacje:(

      Go, wątek do góry:)
  • czarnok7 Podziekowanie dla hugo43 26.07.13, 14:14
   Ogromne podziekowanie dla Pani za plecaczek dla corki.Jest przepiekny.Corka bardzo zadowolona.Jeszcze raz bardzo dziekujemy.
  • czarnok7 Podziekowanie dla mond@społka 26.07.13, 14:17
   Pragne podziekowac mond oraz wszystkim osobom ktore dołozyły sie do wyprawki dla Kamilka.Bardzo dziekujemy.Wyprawka jest wspaniała.Synek przeszczesliwy.
   • mond33 Re: Podziekowanie dla mond@społka 26.07.13, 20:06
    czarnok7, ogromnie się cieszymy, że wyprawka już dotarła i Kamilek jest zadowolony:) Cała grupa tu spisała się dzielnie i wpływy były tak szybkie, że można było szybciutko i solidnie przystąpić do dzieła:) Pozdrowienia dla Was grupowe i powodzenia dla Kamilka w zerówce:)
  • wawrzek0 Podziękowanie dla mamba30 28.07.13, 16:16

   Dziękuję Pani koordynator mamba 30 za nie zakwalifikowanie moich dzieci do wyprawki szkolnej w tym 2 dzieci niepełnosprawnych przesyłając na adres e-mail wszystkie dokumenty. Pozdrawiam wszystkich.

   • mamba30 Re: Podziękowanie dla mamba30 28.07.13, 16:54
    Jako że zostałam wywołana do tablicy, postaram się udzielić wyjaśnień. Szkoda tylko, że w tym miejscu, a nie tam, gdzie była prowadzona korespondencja. Bicie piany w tym wątku niczego nie zmieni, a tylko w pewien sposób "zaśmieca" wątek informacyjny. Ale w porządku, zatem po kolei.

    Nasza akcja ma na celu pomóc rodzinom najbiedniejszym, które w ciężkiej sytuacji znalazły się nie z własnej winy, przejściowo lub z racji różnych uwarunkowań nie są w stanie sytuacji polepszyć. Do rodzin, które swojej sytuacji nie pogarszają. Musi Pan przyznać, że w Waszej sytuacji powołanie na świat kolejnego dziecka tej sytuacji nie zmienia na lepsze a drastycznie pogarsza. Od kilku lat jest Pan bezrobotny, więc tym bardziej należało się nad tym faktem zastanowić. Niepełnosprawność dzieci nie ma tu żadnego związku, więc niepotrzebnie podnosi Pan ten fakt. A podstawowe potrzeby tj. między innymi wyprawka szkolna powinni zaspokajać w pierwszym rzędzie rodzice - Pan zgłasza się do kolejnej akcji. Kolejna sprawa to ilość Darczyńców - nie jest z gumy, nie powiększy się, bo ktoś ma takie widzimisie. Nasza decyzja podyktowana jest powyższymi względami oraz tym, że chcemy dać szansę innym rodzinom.
    • wawrzek0 Re: Podziękowanie dla mamba30 28.07.13, 17:02
     Jak Pani wie jestem osobą również niepełnosprawną i to w stopniu umiarkowanym nie pobieram renty.
     A pani u pakarza innych i to w ten sposób :
     Dnia Czwartek, 25 Lipca 2013 21:01 wyprawki2013 Gazeta.pl <wyprawki2013@gazeta.pl> napisał(a)

     A ja nie rozumiem do końca idei ponownego "rozmnażania się" przy tak mizernych warunkach finansowych. Nie stać Was na zakupienie dzieciom podstawowych przyborów szkolnych, ale powołujecie do życia kolejne dziecko? Przecież ono tylko pogorszy i tak mizerną Waszą sytuację materialną. I co dalej? Za rok zgłosicie się do kolejnej akcji?
     mamba30

     • pitahaya1 Przypominam, że... 28.07.13, 17:51
      Tajemnica korespondencji (w tym również korespondencja przesyłana drogą mailową) jest istotnym elementem prawa do poszanowania życia prywatnego i jest chroniona w szczególności przez:

      Konstytucję RP w art. 49, zgodnie z którym „Zapewnia się wolność i ochronę tajemnicy komunikowania się. Ich ograniczenie może nastąpić jedynie w przypadkach określonych w ustawie i w sposób w niej określony.”

      Co do zasady wystarczy by jedna tylko osoba poza adresatem poznała treść listu, by można było mówić o naruszeniu tajemnicy. Naruszenie tajemnicy korespondencji może również nastąpić, gdy osoba uprawniona do poznania tajemnicy (głównie adresat), przekaże jej treść osobom postronnym czy też ją opublikuje.

      ------------------------------------------------------------------------
      Ja wiem, że wielu z nas ma w nosie prawo ale...przypominam.
      • oregano1 Re: Przypominam, że... 16.08.13, 22:27
       Tajemnica korespondencji,to jedno,a Państwa zachowanie to drugie-karygodne!!.Jestem w stanie zrozumieć,ze macie ograniczone zasoby i jezeli ,ktos juz wcześniej korzystał z pomocy,nie może,albo nie powinien sie o nia starać.Ale taka odpowiedz-to szczyt chamstwa!!-kto upoważnił Panią do ingerowania i pouczanie ludzi w temacie ilosci dzieci?!skandaliczne zachowanie,trochę więcej kultury!!!.
       • pitahaya1 Re: Przypominam, że... 17.08.13, 01:06
        Oregano1, komu tak odpisałam? Podpinasz się pod mój post, więc to do mnie.
        • norkamorka Re: Przypominam, że... 17.08.13, 09:04
         pitahaya1 napisał:

         > Oregano1, komu tak odpisałam? Podpinasz się pod mój post, więc to do mnie.

         To w sumie bez znaczenia komu odpisuje, skoro tekst jest bez sensu.
         Nie ma zakazu pouczania kogoś, tym bardziej jeśli ten ktoś jest niereformowalny, a jednocześnie czegoś od Was oczekuje.
         Natomiast ocenianie kogoś i pisanie o chamstwie, jest już tylko chamstwem w czystej postaci. Komu się forum nie podoba, może po prostu wynieść się na inne. Człowiek, który płodzi następne dzieci, nie potrafiąc zapewnić właściwych warunków bytowych dzieciom już posiadanym, jest nie tylko idiotą, ale wręcz przestępcą. Kodeks wymaga od rodziców zapewnienia dziecku właściwych warunków rozwoju. To, że (na razie!!) władze nie wyciągają z konsekwencji prawnych z tego typu postępowania, jest tylko etapem przejściowym! Takie konsekwencje (prędzej lub później) pojawią się.
         Gdybym to ja stanowił prawo, nakazałbym kastrowanie obojga rozkoszniackich "rodziców".
         A Ty zamiast pytać, do kogo jest ten post, po prostu wykasuj go i koniec.
         Pozdrawiam.
         • pitahaya1 Re: Przypominam, że... 17.08.13, 13:55
          Cóż, może przydałoby się raz czy dwa wrzucić tu kilka ciętych słów ze strony potrzebującej, gdy takiej osoby do akcji nie przyjmujemy. Słowa "ok, rozumiem" należą do rzadkości.

          Nożyczek nie mam, nie wytnę.
        • oregano1 Re: Przypominam, że... 18.08.13, 08:55
         Przepraszam odp.dotyczyła mamba30.
     • fasola08 Re: Podziękowanie dla mamba30 02.08.13, 12:20
      ale prawdę napisała ....:/ przykro mi ze muszę tutaj odpowiadać i to tak negatywnie, ale cóż... jeśli nie mam za co wychowywać jednego dziecka, nie powołuję na świat kolejnego, jak widać niepełnosprawność w TYM akurat Panu nie przeszkadza. Dziś żyjemy w XXI wieku i metod antykoncepcji jest wiele, wystarczy iść do lekarza a nie skazywać kolejne dzieci na biedowanie i szukanie sponsorów - sponsorzy kieszeni z gumy nie mają :/ i nie dają wiecznie.
      • joa261 Podziękowania dla pomilak1 03.08.13, 09:52
       W imieniu pani Karoliny oraz szczęśliwych dzieciaczków Natalii i Szymona bardzo, ale to bardzo dziękuję za wyprawki.
       Radość była przeogromna.
       DZIĘKUJĘ raz jeszcze. Joa
       • pomilak1 Re: Podziękowania dla pomilak1 03.08.13, 19:33
        Baaardzo się cieszę, że dzieciaki zadowolone!
        Pozdrawiam!
    • norkamorka Re: Podziękowanie dla mamba30 28.07.13, 17:03
     Mamba, niepotrzebnie się tłumaczysz. To faktycznie tylko zaśmieca wątek. Podjęłaś taką decyzję jaką podjęłaś, a my ufamy, że postąpiłaś rozsądnie. Zresztą post potrzebującego tylko to potwierdza. Nie potrafi wymyślić niczego konkretnego, aby zmienić niekorzystną (dla siebie) decyzję, tylko pluje jadem na moderatora. Jego post powinien być natychmiast usunięty, forum nie jest instytucją publiczną i nie musi się podporządkowywać zasadom postępowania administracyjnego. Tu nikomu, nic się nie "należy", tu trzeba sobie zasłużyć! A insynuacji i pomówień, nawet tych tylko w domyśle, nie można mu za zasługę policzyć.
     • annika1801 Trixii,Mond i wszelcy darczyńcy 29.07.13, 19:32
      z całego serducha dziękujemy za wyprawkę,Wszystko super,resztę udało nam się wcześniej uzbierać i jest komplet:)serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy bardzo gorąco
      • mond33 Re: Trixii,Mond i wszelcy darczyńcy 01.08.13, 04:34
       annika, to my się cieszymy, że mogliśmy pomóc:)
  • wyprawki2013 Trixii - dziękuję! 30.07.13, 15:48
   Wielkie dzięki za wyprawkę dla Klaudii i Nikoli w tym szczególnie za super kredki :)
   • sion2 To ostatnie napisałam ja, Sion2 :) n/t 30.07.13, 15:48

    • trixii trixii@spółka 30.07.13, 19:07
     A ja dziękuję wszystkim tym którzy złożyli się na te wyprawki :)
  • magdalena.jf Dziękuję mond i spółka :-) 31.07.13, 14:28
   Dziękuję mond i spółka za piękny plecak dla mojego syna Kamila.
   Zobaczywszy go nie może się doczekać pójścia do szkoły ;-)
   dziękuję <3 !
   Magdalena.
   • mond33 Re: Dziękuję mond i spółka :-) 01.08.13, 04:33
    Ogromnie cieszę się, że już dotarł do Kamilka:) Przeogromną wręcz radość czułam zamawiając ten plecak:) Mam nadzieję, że dłuuuuugo Wam posłuży:) Dziękuję zielonejkratce, że mogliśmy ten plecak w tak błyskawicznym tempie zamówić:)

    Co prawda z grupami się już rozliczyłam pokazując zrzuty obrazów przelewów i zamówień ale jak ktoś życzyłby sobie fakturkę zbiorczą, zapraszam na priv.

    Pozdrawiam.
  • mamba30 Prośby na prywatne adresy mailowe 02.08.13, 11:12
   do koordynatorek nie będą brane pod uwagę. Proszę o dokładne czytanie regulaminu akcji!!!
  • karolina198001 majarzeszow 04.08.13, 18:09
   Z całego srace, najładniej jak potrafię pragnę Pni podziękować za przepiękny p,plecak dla syna. Jest śliczny, nawet nie marzyliśmy o tak pięknym plecaku. Dziękujemy :*
   • majarzeszow Re: majarzeszow 05.08.13, 13:03
    Bardzo się ciesze, że sie synkowi podoba ! No i ze moglam pomóc :-)
  • marzenam32 Podziękowania dla anonim1 05.08.13, 17:39
   Serdecznie podziękowania dla anonim1 za wyprawkę dla mojej córki .Córka zadowolona i również serdecznie dziękuję .Pozdrawiam Marzena
  • czarnok7 Podziekowania dla kasiadove 05.08.13, 18:47
   Bardzo dziekuje w imieniu coreczki ze cudowna wyprawke.Coreczka jest bardzo zadowolona .Jeszcze raz bardzo dziekujemy.
   • dlakacperka Podziekowania 06.08.13, 06:55
    Bardzo dziękuję za wyprawkę dla Weroniki Pani Małgorzacie oraz Pani Ewię, któa przygotowała wyprawkę dla Kacperka.
    Dzieci są przeszczęśliwe, a Kacper już nie może doczekać się pójścia do szkoły.
    Bardzo dziękuję.
    • ma_lgosb Re:Bardzo proszę 06.08.13, 10:20
     Cieszę się, że wyprawka do Weroniki dotarła. :)
     • joa261 trixii@spółka - dziękuje w imieniu Kamili i Kamila 07.08.13, 10:10
      Chciałam Wam podziękować za cudowną wyprawkę dla bliźniaków - Kamili i Kamila:)
      Dzwoniła do mnie mama dzieciaków - są bardzo ale to bardzo szczęśliwi.
      Piórniki wywołały taki zachwyt, że nic tylko pytają kiedy będzie już ten wrzesień ;)
      Dzięki trixi, że się tym zajęłaś.
      Joa
    • klara_0204 Re: Podziekowania 07.08.13, 14:27
     Miałam nadzieję, ze wyprawka zachęci Kacperka do pójścia do szkoły.
     Pozdrawiam
     Ewa
   • kasiadove Re: Podziekowania dla kasiadove 07.08.13, 10:31
    Bardzo się cieszę że sprawiłam komuś radość :)
  • gris_gris Re: Dobry start. 07.08.13, 11:35
   Dziewczyny, ja ze wzgledow logistycznych moge tylko pomoc finansowo (nie mam jak sama kupic i wyslac bo bede w Polsce tylko na chwile). Gdybym sie mogla przydac, to dajcie znac.
   • wyprawki2013 Re: Dobry start. 07.08.13, 12:36
    Odpisałam na maila:)

    pitahaya1
    • martysia1984 Dziekuje elizas2:) 07.08.13, 15:35
     Z całego serduszka:) Piórniki przepiekne,amotyw koni super!
     • elizas2 Re: Dziekuje elizas2:) 19.08.13, 11:07
      Staralismy sie znalezc cos, co dziewczynki najbardziej lubia, ciesze sie ze sie udalo :)
    • gris_gris Re: Dobry start. 08.08.13, 22:23
     Odpisalam!
  • 7maryna Wielkie Dziękuje dla Annjab 12.08.13, 14:39
   Serdecznie dziękuje annjab za zakupienie wyprawki dla syna do szkoły.
   Dziękuje wszystkim darczyńcom oraz organizatorkom za pomoc dla wszystkich potrzebujących. Akcja naprawdę wielka uznania.
   Pozdrawiam
  • karolina198001 waforki 13.08.13, 16:01
   Najładniej jak potrafię pragnę Pani podziękować za wyprawkę dla syna. Bardzo długo wszystko oglądał, a po piórnik sięgał kilka razy był tak szczęśliwy jak go zobaczył. Naprawdę jesteśmy Pani bardzo wdzięczni za radość jaką sprawiła Pani naszemu dziecku i pomoc nam okazaną:)
   • waforki Re: waforki 14.08.13, 17:17
    Cieszę się, że wyprawka się spodobała :)
  • karolina198001 waforki 17.08.13, 09:06
   Jeszcze raz muszę złożyć Pani podziękowania ponieważ zapomniałam o czymś co strasznie zaskoczyło mnie nie mówiąc o chłopcach. Obydwoje są zachwyceni, Wiktor bawi się razem z bratem tymi wspaniałymi klockami, bardzo się z nich ucieszyli obydwoje :) DZIĘKUJEMY SERDECZNIE :)
   • quessta Podziękowania dla Pani myszwkropki 19.08.13, 17:33
    Witam .Bardzo,bardzo dziękujemy Pani za wspaniałą wyprawkę.Syn przeszczęśliwy,kazał napisac że Panią kocha:)I nawet podzielił się przyborami z siostrą do przedszkola.Jeszcze raz bardzo dziękujemy i Pozdrawiam.
    • trixii ewa-mamzosi 20.08.13, 10:56
     Serdeczne podziękowania przekazuję w imieniu Pauliny i Roberta oraz innych dzieciaków z tej rodziny. Dzieciaki są bardzo szczęśliwe :)
     • ewa-mamazosi Re: ewa-mamzosi 21.08.13, 17:23
      bardzo się cieszę, że wszystko się podoba i że mogłam pomóc. Pozdrawiam Ewa
    • myszwkropki Re: Podziękowania dla Pani myszwkropki 20.08.13, 13:24
     Bardzo się cieszę, że wszystko się podoba. Pozdrawiam. :-)
  • anngam8388 Re: Dobry start. 21.08.13, 15:49
   Serdeczne podziękowania dla Bi-Scotti oraz anonimowego darczyńcy za wyprawkę dla moich synów :) chłopcy byli zachwyceni, mały szczególnie piórnikiem z spidermena, i tym ,ze na zeszytach są postacie z bajki ;samoloty;. starszy syn zachwycony szczegolnie plecakiem :)

   Dziękujemy także miłym paniom i tym fajnym dzieciaczkom , które nam dostarczyły wyprawki do domu ..
   • bi_scotti Joa26 - dziekuje!!! 26.08.13, 02:09
    anngam8388 napisała:

    > Serdeczne podziękowania dla Bi-Scotti >

    Podziekowania naleza sie przede wszystkim organizatorkom a zwlaszcza Joa26, ktora juz po raz kolejny byla na tyle uprzejma, ze zechciala zajac sie zakupami w moim imieniu i dostarczeniem tego, co sie dzieciom moze przydac. Joa26, bardzo (BARDZO) dziekuje :)
    Przy okazji, wszystkim dzieciom zycze wspanialego roku szkolnego 2013-2014 pelnego nowych przyjazni, dobrych nauczycieli i radosci z poznawania swiata. Cheers :)
    [img]https://1.bp.blogspot.com/_OMHrt41C1Bg/SLy5AK72UtI/AAAAAAAAAJU/4HjKh1GNEak/s320/School%2520Bus%2520-%2520Cartoon%25207.jpg[/img]
    • joa261 bi_scotti - dziękuję:) 27.08.13, 15:39
     W imieniu Oscarka i jego cioci oraz babci dziękuję Ci za wyprawkę.
     Chłopiec był zachwycony. Każdą rzecz oglądał milion razy.
     Miło było zobaczyć uśmiech na twarzy tego chłopca:)
     Dzięki wielkie :)
     • joa261 gris_gris - ogromne podziękowania :) 27.08.13, 15:43
      W imieniu Pani Elżbiety oraz Dawida i Nikolki bardzo dziękuję za wyprawkę dla dzieciaków.
      Ileż było radości, pisków i zachwytu - tego nie da się opisać:)
      Ciągle dzieciaki pytały czy na pewno nie muszą za to płacić - bo nie mają czym.
      Podziwiały każda rzecz. Jestem pewna, że dzięki Tobie radośniej minie im ten nadchodzący rok szkolny :)
      Raz jeszcze dziękuję, że mogłam zobaczyć tę radość :)
      • joa261 nikka31 - dziękuję za plecaki:) 27.08.13, 15:49
       W imieniu szczęśliwych bliźniaków dziękuję za podarowane im plecaczki:)
       Oczywiście trafione w gusta dzieciaków:)
       Dziewczynka dostała swój wymarzony Monster High a chłopiec Samoloty Planes:)
       Dzieciaki uradowane, uśmiech nie schodził im z buzi:)
       Sprawiłaś im naprawdę wiele radości.
       I już nie mogą się doczekać 2 września:)
       Dziękuję za dobre serducho :)
       Joa
       • joa261 martha_sz2, brysia0, soniaa - podziękowania:) 27.08.13, 15:52
        Dzięki Waszej składce udało się kupić wyprawkę dla Dżesiki - która pójdzie od września do 5 klasy :)
        Wszystko oczywiście trafione w gust uczennicy :)
        I radość na twarzy dziecka - bezcenna:)
        Dzięki Wam:)
        Paragony za wszelakie zakupy prześlę na maila:)
      • gris_gris Re: gris_gris - ogromne podziękowania :) 29.08.13, 14:06
       Joa, bardzo sie ciesze i ja Tobie dziekuje za pomoc i posrednicwo!
  • czarnok7 Podziękowanie dla Pana Bertranda Dworaka 21.08.13, 20:31
   Bardzo Panu dziekuje za cudowna wyprawke dla corki.Wszystko jest bardzo ładne i bardzo dobre gatunkowo.Jeszcze raz bardzo dziekuje w swoim imieniu oraz corki.
   • aguti88 Re: Podziękowanie dla mazia_m 23.08.13, 10:04
    Z całego serducha dziękujemy za wyprawkę dla Olafa jest przeszcześliwy całym zestawem, nawet podzielił się z siostrą temperówkami, gumką i ołówkami (córcia pewnie też cos dostanie to się wymienią) :) ale najbardziej zaskoczył go prezent od razu zabrał się za układanie :) Dziękujemy !!!
    • aguti88 Re: Podziękowanie dla beata 23.08.13, 20:34
     A teraz ogromne podziękowania za paczkę dla Alicji mała cały czas się cieszy z akcesorii strasznie jej się podobają
     Pani Beato Dziękujemy z całego serca za pomoc i miłą niespodziankę dla dzieci :)
     Z pozdrowieniami Agata, Mariusz, Alicja, Olaf, Lena :)
  • raae Re: Dobry start. 23.08.13, 20:43
   Podziękowania dla kasia_137.Bardzo dziękuję za wyprawkę dla moich dzieci . Brak słów by opisać to co się dzieło w domu. Jeszcze raz dziękuję.
   • goga1979 Dziekuje kandyzowana30 27.08.13, 20:56
    Chcialam z calego serca podziekowac za paczke.Synek jest bardzo zadowolony ze bedzie mial swietne kredki.
    Bardzo dziekuje w jego imieniu.
    • kandyzowana30 Re: Dziekuje kandyzowana30 27.08.13, 22:17
     Ciesze sie ze wreszcie paczka dotarla. Niestety zalatwialam wszystko przez internet I nie nad wszystkim mialam kontrole.
     Pozdrawiam I milego rozpoczecia roku.
  • myszka307 Re: Dziękujemy z całego serca. 28.08.13, 18:12
   Serdecznie dziękujemy darczyncom za wyprawke szkolna dla moich synów ,którzy są bardzo zadowoleni zwłaszcza starszy bardzo ucieszył sie z plecaka .Dziękuje paszczakowna1 dzięki Pani mój Syn miał ogromny uśmiech na twarzy :)Dziękuje również P. anonimowej bo młodszy Syn takze moze radowac sie,a i ja jestem spokojniejsza bo chłopaki sa wyposazone w piorniki ,zeszyty i inne potrzebne przybory typu cyrkle,ołówki kredki itp.Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy .
   myszka
  • samasamotna831 Claudel6 serdecznie z całego serca Dziękujemy :) 29.08.13, 13:21

   Ogromna radość kiedy dzieci otwierały paczki i oglądały przybory i plecaki, z całego serca dziękuje w imieniu swoim i moich dzieciaczków jest Pani aniołem stąpającym po ziemi.
   DZIĘKUJEMY.
   • gosi78136 Re: prze -tak 29.08.13, 13:43
    serdeczne podziękowania dla prze -tak za wyprawki dla Filipa i Kacpra za plecak piękny radość wielka ,będą chłopcy wspaniale wyposażeni .filip jeszcze wyprawki nie widział bo wraca w sobotę z koloni ale już wyobrażam sobie jego mine jak zobaczy co dostał .wielkie dzięki .Balerinki mam nadzieje że będą na OLE jej też jeszcze niema ale muszą być dobre bo są śliczne dziękuje za wszystko .gosia
  • malgog wyprawka - prośba do sion2 03.09.13, 16:54
   proszę o wpisanie do tabeli, że przygotowana przez mnie wyprawka dotarła do adresata , z wiadomych powodów obdarowany nie potwierdzi

   sionku plis

   • wyprawki2013 Re: wyprawka - prośba do sion2 03.09.13, 17:58
    Wpisane:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka