Gość: losmacios
IP: *.wroclaw.mm.pl
04.09.05, 23:39
czesc!
poszukuje partnerki do dlugofalowej nauki salsy we Wroclawiu. Jestem totalnym
nowicjuszem, wiec w gre wchodzi nauka od podstaw + deptanie po stopach ;)
Masz nieodparta ochote powyginac sie z fajnym 26-latkiem? - odezwij sie,
pogadamy, moze sie spotkamy i znajdziemy jakas szkole tanca, czy cos...
bedzie fajnie!