IP: *.wroclaw.mm.pl 04.09.05, 23:39
czesc!
poszukuje partnerki do dlugofalowej nauki salsy we Wroclawiu. Jestem totalnym
nowicjuszem, wiec w gre wchodzi nauka od podstaw + deptanie po stopach ;)
Masz nieodparta ochote powyginac sie z fajnym 26-latkiem? - odezwij sie,
pogadamy, moze sie spotkamy i znajdziemy jakas szkole tanca, czy cos...
bedzie fajnie!
Obserwuj wątek
    • Gość: oleńka Re: salsa IP: *.chello.pl 05.09.05, 08:15
      ja mam ogromną ochotę na naukę salsy!
    • mada79 Re: salsa 05.09.05, 08:53
      ja tez bardzo chetnie....
      sama planowalam sie zapisac na salse...
      a tu taka propozycja:)))
      wiec odzywam sie!
      pozdrawiam
    • Gość: oleńka Re: salsa IP: *.chello.pl 05.09.05, 18:53
      jak masz ochotę to napisz -mój nr gg-8530460.pozdrawiam!
    • Gość: losmacios Re: salsa IP: *.wroclaw.mm.pl 05.09.05, 20:18
      hmmm, chyba bede musial zrobic casting.. hehe
      spotkajmy sie na gg: 1760163
      ciao

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka