Dodaj do ulubionych

O kręgach ciąg dalszy

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.11.05, 18:15
Dzisiaj w TVN w programie "Nie do wiary" po 22-iej będzie druga część o
fenomenie kręgów zbożowych powstałych w Wylatowie k/Mogilna.Takie kręgi
powstawały już wcześniej m.in. w Anglii i innych miejscach świata i ja uważam
i wszystko na to wskazuje,że większość ich jest jak najbardziej prawdziwa i
są dziełem pozaziemskiej cywilizacji UFO.
Obserwuj wątek
    • kklement Naiwność ludzka nie zna żadnych granic. 13.11.05, 18:44
      Od lat wiadomo, że owe "tajemnicze" udeptywanki na polach są dziełem
      dowcipnisiów, uzbrojonych w:
      a.) deseczkę
      b.) sznurek
      c.) nieprzepartą chęć zaistnienia, choćby anonimowo, w brukowcach i programach
      dla przygłupich naiwniaków

      Pomyślmy - czy gdyby faktycznie istniała gdzieś zaawansowana cywilizacja, a
      Ziemia była w jej zasięgu, to czy jedydną formą kontaktu z nami byłoby
      odciskanie kółek na polu Jana Kowalskiego pod Pasikurami Dolnymi ?
    • kklement Naiwność ludzka nie zna żadnych granic. 13.11.05, 18:44
      Od lat wiadomo, że owe "tajemnicze" udeptywanki na polach są dziełem
      dowcipnisiów, uzbrojonych w:
      a.) deseczkę
      b.) sznurek
      c.) nieprzepartą chęć zaistnienia, choćby anonimowo, w brukowcach i programach
      dla przygłupich naiwniaków

      Pomyślmy - czy gdyby faktycznie istniała gdzieś zaawansowana cywilizacja, a
      Ziemia była w jej zasięgu, to czy jedydną formą kontaktu z nami byłoby
      odciskanie kółek na polu Jana Kowalskiego pod Pasikurami Dolnymi ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka