asuliga 09.11.06, 22:58 Jeśli ja dobrze liczę, to ten biurowiec ma 11 kondygnacji... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kde4 Re: Nowy biurowiec przy hotelu Wrocław IP: *.ikatel.pl 10.11.06, 06:20 ten blaszany barak epi zaczyna wyglądać po prostu makabrycznie. nie rozumiem, dlaczego właściciele nie mogli wykorzystać tych lat sporej popularności epi (teraz pojawiła się konkurencja, ceny niższe i wybór dużo lepszy) i jednak trochę poinwestować. teraz zostanie im tylko wyburzenie... przepraszam, rozkręcenie. pozdrawiaam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pi Re: Nowy biurowiec przy hotelu Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.06, 08:55 Dobrze liczysz, ma 11 nadziemnych + parter + 3 poziomy parkingu podziemnego. Dzienikarz z G.W. nie zadał sobie trudu by chociaż z wizualki policzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
garym Re: Nowy biurowiec przy hotelu Wrocław 10.11.06, 10:03 Bo to chyba stara wizualka jest z tego zarzuconego projektu. Jesli spojrzysz tutaj to naliczysz 9 pieter: www.gtc.com.pl/?nodeid=124&lang=PL www.nieruchomosci.com.pl/fachowe_informacje/nieruchomosci/nieruchomosci_2005_05_kolejka_do_biura.php szkoda ze zrezygnowano z tych 2 pieter skoro okolica zaroi sie od wysokosciowcow: Arkady, CP, ST. Odpowiedz Link Zgłoś
kogut_1 Nowy biurowiec przy hotelu Wrocław 10.11.06, 15:21 Czy to u mnie nie działa, czy SSC znowu padło? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: straszny referent fiu, fiu! ile tam się biur(w) zmieści!! n/t :) IP: *.akron.net.pl 10.11.06, 15:48 :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mac Re: gtc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.06, 16:56 ta wizualka w gazecie jest nowa i dobra. on będzie miał 11 pięter. byłą podobna stara kiedyś z 9 piętrami... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pededro Znowu Edward Lach? IP: *.magma-net.pl 10.11.06, 23:00 Ależ ma szczęśliwą rękę ten pan. Co się nie buduje, to zawsze jego nazwisko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: msnbetterthan Nowy biurowiec przy hotelu Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.06, 11:44 kapitalnie! ________ Poland real estate Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok Jezu, dlaczego ciągle Lach i jego ohydy! 11.11.06, 22:10 Niedługo nawet pod łóżko nie bedzie mozną zaglądnąć, bo tam tez bedzie jakis lachowaty maszkaron. Czy tu nie ma już innych architektow? Przeciez ta buda, to kolejna powtorka z lat 70!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Znowu karłowate Biurowce i wiocha !!! IP: *.crowley.pl 11.11.06, 20:47 Dlaczego w tym wrocławiu ciągle stawia się takie przykurczowate budowle ?? nie szanuje się drogich działek, przecież widok wspaniałych wieżowców tworzą dopiero metropolie i status danego miasta !! A tak mamy ciągle wiochę a może to i lepiej , po co budować dla samych emerytów, przecież większość mądrych ludzi już dawno siedzi na zachodzie i tam tworzy sobie lepszą mądrą ojczyznę wolną od oszołomstwa partii rządzących !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Archie czy ja dobrze widzę IP: *.aster.pl 12.11.06, 00:43 ... że on juz sie wali ? A. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arevedere Nowy biurowiec przy hotelu Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 19:22 Projekt godny Koluszek. Bez obrazy tychże Koluszek. Odpowiedz Link Zgłoś