Dodaj do ulubionych

Nowy biurowiec przy hotelu Wrocław

09.11.06, 22:58
Jeśli ja dobrze liczę, to ten biurowiec ma 11 kondygnacji...
Obserwuj wątek
    • Gość: kde4 Re: Nowy biurowiec przy hotelu Wrocław IP: *.ikatel.pl 10.11.06, 06:20
      ten blaszany barak epi zaczyna wyglądać po prostu makabrycznie. nie rozumiem,
      dlaczego właściciele nie mogli wykorzystać tych lat sporej popularności epi
      (teraz pojawiła się konkurencja, ceny niższe i wybór dużo lepszy) i jednak
      trochę poinwestować.
      teraz zostanie im tylko wyburzenie... przepraszam, rozkręcenie.

      pozdrawiaam
    • Gość: Pi Re: Nowy biurowiec przy hotelu Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.06, 08:55
      Dobrze liczysz, ma 11 nadziemnych + parter + 3 poziomy parkingu podziemnego.
      Dzienikarz z G.W. nie zadał sobie trudu by chociaż z wizualki policzyć.
    • garym Re: Nowy biurowiec przy hotelu Wrocław 10.11.06, 10:03
      Bo to chyba stara wizualka jest z tego zarzuconego projektu.
      Jesli spojrzysz tutaj to naliczysz 9 pieter:
      www.gtc.com.pl/?nodeid=124&lang=PL
      www.nieruchomosci.com.pl/fachowe_informacje/nieruchomosci/nieruchomosci_2005_05_kolejka_do_biura.php
      szkoda ze zrezygnowano z tych 2 pieter skoro okolica zaroi sie od
      wysokosciowcow: Arkady, CP, ST.
    • kogut_1 Nowy biurowiec przy hotelu Wrocław 10.11.06, 15:21
      Czy to u mnie nie działa, czy SSC znowu padło?
    • Gość: straszny referent fiu, fiu! ile tam się biur(w) zmieści!! n/t :) IP: *.akron.net.pl 10.11.06, 15:48
      :P
      • Gość: mac Re: gtc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.06, 16:56
        ta wizualka w gazecie jest nowa i dobra. on będzie miał 11 pięter. byłą podobna stara kiedyś z 9 piętrami... :)
    • Gość: pededro Znowu Edward Lach? IP: *.magma-net.pl 10.11.06, 23:00
      Ależ ma szczęśliwą rękę ten pan. Co się nie buduje, to zawsze jego nazwisko.
    • Gość: msnbetterthan Nowy biurowiec przy hotelu Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.06, 11:44
      kapitalnie!
      ________
      Poland real estate
      • 1410_tenrok Jezu, dlaczego ciągle Lach i jego ohydy! 11.11.06, 22:10
        Niedługo nawet pod łóżko nie bedzie mozną zaglądnąć, bo tam tez bedzie jakis
        lachowaty maszkaron. Czy tu nie ma już innych architektow? Przeciez ta buda, to
        kolejna powtorka z lat 70!!!!
    • Gość: Jarek Znowu karłowate Biurowce i wiocha !!! IP: *.crowley.pl 11.11.06, 20:47
      Dlaczego w tym wrocławiu ciągle stawia się takie przykurczowate budowle ?? nie
      szanuje się drogich działek, przecież widok wspaniałych wieżowców tworzą dopiero
      metropolie i status danego miasta !! A tak mamy ciągle wiochę a może to i
      lepiej , po co budować dla samych emerytów, przecież większość mądrych ludzi już
      dawno siedzi na zachodzie i tam tworzy sobie lepszą mądrą ojczyznę wolną od
      oszołomstwa partii rządzących !!!
    • Gość: Archie czy ja dobrze widzę IP: *.aster.pl 12.11.06, 00:43
      ... że on juz sie wali ?
      A.
    • Gość: arevedere Nowy biurowiec przy hotelu Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 19:22
      Projekt godny Koluszek. Bez obrazy tychże Koluszek.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka