Dodaj do ulubionych

zostań dyrektorem ORIFLAME

22.11.15, 21:07
Witam dzisiaj chciał bym zachecic do pracy z firma Oriflame praca nie jest ciężka wręcz prosta i przyjemna są dwa sposoby zarabiania jednym sposobem jest polecaniu produktów wygląda to tak dana osoba zamawia coś w katalogu i jest tam cena 89,90 za dany produkt my jako konsultanci płacimy 69,90 z nasza zniszką wieć ta różnica pomiedzy cena katalogową a nasza która my płacimy to jest nasz zarobek. a drugi sposób zarabiania jest tworzenie własnej grupy czym więcej masz zaproszonych ludzi tym większe są twoje zarobki im szybciej awansujesz tym szybciej rosną twoje zarobki. resztę informacji udzielę pod emailem emer912@wp.pl GORĄCO POLECAM w wszytkim pomoge
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka