Dodaj do ulubionych

Wymiana okien

17.12.15, 08:04
Potrzebuję wymienić okna w domu 1-rodzinnym. Domek znajduje się na dalszych przedmieściach Warszawy. Zależałoby mi na plastikowych oknach, które nie przepuszczą zbyt wiele zimna do środka. Jestem zielony z tego zakresu i liczę na pomoc.
Obserwuj wątek
  • vennio Re: Wymiana okien 18.12.15, 07:41
   Jeśli zależy Ci na tym aby okna zapewniały dobrą izolację to proponuje postawić na okna w technologii pasywnej. Modele takie o wiele lepiej radzą sobie z zatrzymywaniem ciepła w domu niż modele tradycyjne.
   Jakiś czas temu zamawialismy sobie nowy komplet okien do mieszkania oraz zdecydowaliśmy się na zamówienie okien w Ekoplaście. Jest to lokalna firma z Krakowa. Mamy ten model:
   www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/prestige-thermo

   Są to okna w zabudowie wielokomorowej.Bardzo dobrze wykonane. Nie przepuszczają zimna oraz hałasu tak wiec był to bardzo dobry wybór.
  • edytaaaa1 Re: Wymiana okien 15.12.18, 08:53
   Najlepiej pojsc do sklepu zeby pokazali co jak.
  • e-kt Re: Wymiana okien 08.01.19, 14:40
   Jeśli decydujemy się na wymianę okien na energooszczędne czy pasywne, bardzo ważne jest zachowanie zasad ciepłego montażu. W innym wypadku nawet najbardziej energooszczędne okno nie da oczekiwanych efektów, gdyż wokół ramy powstaje mostek termiczny. Nie tylko powoduje on zwiększone straty ciepła, lecz także dyskomfort w postaci odczucia ruchu zimnego powietrza w pobliżu okna. Przed wymianą okien warto dowiedzieć się, na czym polega technologia ciepłego montażu: www.knauf-industries.pl/files/products_files/pl_384_20140218_160859.pdf
  • izkass90 Re: Wymiana okien 28.02.22, 11:31
   Poszukaj na PortalPro.pl fachowca smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka