Dodaj do ulubionych

Praca przez internet

23.07.13, 11:33
Cierpisz na brak pieniędzy,nie stać cie na pożyczki?a więc mam dla ciebie rozwiązanie przyłącz się do programu,który polega na wzajemnej i dowolnej pomocy finansowej a zaczniesz otrzymywać pieniądze prosto na swoje konto bankowe,jednorazowy koszt to 65zł,wystarczy że zaprosisz 6 osób a one kolejne 6 osób itd.
Obserwuj wątek
    • kat-kuz Re: Praca przez internet 23.07.13, 11:36
      kat-kuz napisała:

> Cierpisz na brak pieniędzy,nie stać cie na pożyczki?a więc mam dla ciebie rozwi
      > ązanie przyłącz się do programu,który polega na wzajemnej i dowolnej pomocy fin
      > ansowej a zaczniesz otrzymywać pieniądze prosto na swoje konto bankowe,jednoraz
      > owy koszt to 65zł,wystarczy że zaprosisz 6 osób a one kolejne 6 osób itd.
      Zainteresowanych proszę o zostawienie maila.
      • ryszard_ga Re: Praca przez internet 01.08.13, 11:35
        Nikt z Was nie próbował założyć własnego e-biznesu? Wydaje się Wam to
        nieosiągalne bez odpowiedniego wykształcenia? Czy żeby założyć i redagować
        bloga albo utworzyć konto na portalu społecznościowym wymagane jest
        wykształcenie informatyczne? Obecnie utworzenie strony internetowej jest
        nieomalże tak proste jak obsługa jakiegokolwiek edytora. Twoja inwestycja to
        przede wszystkim czas. Jak utworzyć taki biznes można znaleźć w internecie na
        wielu darmowych kursach. Jeden z nich możesz znaleźć na stronie:
        podstawybiznesu.pl/pierwsze-kroki/
        • ludmia Re: Praca przez internet 28.09.13, 12:03
          Witam,
          pracuję w internecie. Tak naprawdę to mam swój biznes internetowy o który uważam, że należy dbać.
          Mam na myśli to, że trzeba popracować kilka godzin dziennie aby biznes się kręcił. |
          Za darmo nie mam nic.
          Proponuję pracę:
          - bez wychodzenia z domu,
          - bez zakładania działalności gospodarczej,
          - a co ważne, bez wielkich inwestycji,
          - wiele darmowych szkoleń.
          Stworzyłam stronę internetową, gdzie umieściłam wszystkie Firmy z którymi współpracuję na zasadzie Programu Partnerskiego.
          Uważam, ze jeden biznes to za mało aby stworzyć sobie bezpieczny dochód pasywny, dlatego mam ich kilka.

Zapraszam do współpracy osoby, które chcą przeznaczyć niewielkie środki do prowadzenie własnego biznesu.

Zarobki znajdziecie w złotówkach ale też i w dolarach.

Dla osób początkujących w pracy w internecie polecam biznes, który można natychmiast uruchomić.
          Warto zacząć zarabiać np: w branży aplikacji multimedialnych.

Więcej o tej niebywałej ofercie, znajdziecie się na stronie 2o3.eu/ila.html

Na stronie www.2o3.eu można wybrać coś dla siebie, a na pewno będzie was cieszyć
          współpraca z tymi firmami.

Zapraszam
          Ludmiła
    • ka.karolcia Re: Praca przez internet 28.10.13, 09:58
      Witam.
      Oferuję pracę bez wychodzenia z domu i bez żadnych nakładów finansowych z Państwa strony.
      Praca polega na ocenianiu stron w języku angielskim, wystarczy znać kilka prostych słówek, płatne w dolarach!
      www.AWSurveys.com?R=702730
      Pozdrawiam i zapraszam!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka