czytałem kiedyś fragmenty jego blogów, niezły hardcore. blogi juz nie istnieją. mekka.blog.pl/ amok.blog.pl/ zdaje się, że medyna.blog.pl/
jak się okazuje w googlach jest wszystko - klikajcie na linki KOPIA www.google.pl/search?hl=pl&lr=lang_pl&q=site:mekka.blog.pl
adres bloga: terra.blox.pl -- Otworzyć archiwa PRL. Całe
jak zmienic adres bloga????? odpowiedzi prosze na adres zuza-xx2@wp.pl dzieki zgory!!!!
osobiście brakuje mi troche ludzkiego pierwiastka w tym wszystkim ale jak wolYsz budynki to o.k., nasze dzieciaki pewnie Ci kEdyś podziękują;> ja już żałuje paru zdjęć, których nie zrobiłem, jak choćby wspomniany w innym wątku "Blaszak", ile osób będzie pamiętało o "Blaszaku" skoro na jego mi
Jaki jest problem z podaniem tego adresu? Przecież to chyba nie tajemnica? www.marjanna.pl/
Bloga znam, podczytuję okazjonalnie od bardzo dawna. Kojarzę też wywiad z autorką w radiowej Trójce. Do głowy mi nie przzyszło, że to akurat ta mama mogła wpaść na tak kretyńską karę. To że autorka nieźle pisze i ma celne puenty, niestety nie powoduje, że każde jej posunięcie jest z automatu mądre.
hmm sorry adres blogu oczywiście bez tego "pozdro" na końcu sueno-americano.blogspot.com/ pozdro! JK ;) -- You're born- you take poo, get out into the world-take more poo, climb a little higher-take less poo, 'til one day
Można go pocztyać na: www.polishclub.be/epso-nowy-w-brukseli.html Postanowiłem przywrócić mu regularność. Ciekawe ile dam radę :) Epsotek
Czy ja też mogłabym poprosić wakaty dla AD na cinzano@neostrada.pl? Pozdrawiam :)
Ludzie, litości!!!!! Wystarczy wejść na google!!! www.talki.blox.pl -- Dzidka
a jaki adres tego bloga ?
Malena, przeslij jeszcze raz swoj adres na bloga. dzieki -- Kiedyś zatrzymam czas i na skrzydłach jak ptak Będę leciec co sił tam, gdzie moje sny I warszawskie kolorowe dni
mam nadzieje, ze moge podac adres bloga: www.malen-a.blog.pl, a tytul oryg. filmu to "Lost in translation" -- A swistak siedzi, bo sreberka byly kradzione...