Dodaj do ulubionych

Foto Saska Kępa <a href="http://saskakepafoto.blog.onet.pl" target

03.08.06, 22:39
Polecam mojego bloga gdzie umieszczam zdjęcia z Saskiej kępy
Obserwuj wątek
    • h17 adres bloga 03.08.06, 22:40
      saskakepafoto.blog.onet.pl
      • shogun_smutku Re: adres bloga 04.08.06, 09:53
        osobiście brakuje mi troche ludzkiego pierwiastka w tym wszystkim ale jak wolYsz
        budynki to o.k., nasze dzieciaki pewnie Ci kEdyś podziękują;>
        ja już żałuje paru zdjęć, których nie zrobiłem, jak choćby wspomniany w innym
        wątku "Blaszak", ile osób będzie pamiętało o "Blaszaku" skoro na jego miejscu
        stawia się właśnie moloch jeden jakiś.
        ale.....
        Powodzenia i natchnienia, choć z tym na Kępie problemu nie ma;>
        Ema!
        • h17 nowe fotki na blogu 05.08.06, 00:27
          a więc jest i ludzki pierwiastek.Uzupełniony o kilkanaście nowych zdjęć.Będzie
          więcej jak tylko coś przyuważe.Na razie chodziło mi o ukazanie mieszaniny
          stylów i klimatów tej dzielnicy.
          • xxara Re: nowe fotki na blogu 06.08.06, 14:49
            Bardzo fajny blog i dowcipne podpisy. A propos jednego podpisu: dlaczego sklep
            Ryś to Ryś a nie Bury kot, bo wlasciciel - przemiły człowiek, który prowadził
            ten sklep od kilkunastu, jeśli nie kilkudziesięciu lat, ma na imię Ryszard a
            nie Bury Kot :)
          • lan.kwai.fong Foto SK - ...podglądactwo 06.08.06, 16:34
            ...dementuję, jakoby drzewo przed moim domem służyło do uprawiania podglądactwa ;-)

            Nie spodziewałem się, że moja ulica może być taka fotogeniczna!

            LKF
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka