h17 03.08.06, 22:39 Polecam mojego bloga gdzie umieszczam zdjęcia z Saskiej kępy Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
shogun_smutku Re: adres bloga 04.08.06, 09:53 osobiście brakuje mi troche ludzkiego pierwiastka w tym wszystkim ale jak wolYsz budynki to o.k., nasze dzieciaki pewnie Ci kEdyś podziękują;> ja już żałuje paru zdjęć, których nie zrobiłem, jak choćby wspomniany w innym wątku "Blaszak", ile osób będzie pamiętało o "Blaszaku" skoro na jego miejscu stawia się właśnie moloch jeden jakiś. ale..... Powodzenia i natchnienia, choć z tym na Kępie problemu nie ma;> Ema! Odpowiedz Link
h17 nowe fotki na blogu 05.08.06, 00:27 a więc jest i ludzki pierwiastek.Uzupełniony o kilkanaście nowych zdjęć.Będzie więcej jak tylko coś przyuważe.Na razie chodziło mi o ukazanie mieszaniny stylów i klimatów tej dzielnicy. Odpowiedz Link
xxara Re: nowe fotki na blogu 06.08.06, 14:49 Bardzo fajny blog i dowcipne podpisy. A propos jednego podpisu: dlaczego sklep Ryś to Ryś a nie Bury kot, bo wlasciciel - przemiły człowiek, który prowadził ten sklep od kilkunastu, jeśli nie kilkudziesięciu lat, ma na imię Ryszard a nie Bury Kot :) Odpowiedz Link
lan.kwai.fong Foto SK - ...podglądactwo 06.08.06, 16:34 ...dementuję, jakoby drzewo przed moim domem służyło do uprawiania podglądactwa ;-) Nie spodziewałem się, że moja ulica może być taka fotogeniczna! LKF Odpowiedz Link