patience 25.02.05, 06:10 Puscilam jako notke kod zawierajacy iframes dla chetnych ktorzy by chcieli miec shoutbox w swoim blogu. No i blog zdechl Trzeba usunac ostatnia napisana notke, ale wcielo takze guziki do edytowania. Bez admina ani rusz Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj