Holandii wyrobic mu polski akt urodzenia, paszport?, - w jaki sposob uda sie z rodzicami do Polski, jesli nie bedzie mial paszportu, - jaki akt urodzenia otrzyma od razu po urodzeniu? Ja juz przeszlam to wszystko podczas urodzenia mojej coreczki w Holandii. Natomiast nie wiem, czy procedura nie
Dziecko otrzyma nazwisko matki. W czasie zglaszania narodzin dziecka w gminie nalezaloby poprosic o wydanie miedzynarodowego aktu urodzenia, ktory bedzie potrzebny przy skladaniu wniosku o wydanie paszportu w polskim konsulacie. W czerwcu tego roku informowano mnie w konsulacie, ze czas
Zginął nam w domu akt urodzenia córki.Ponieważ córka urodziła się w Poznaniu,a teraz mieszkamy i jesteśmy zameldowani w innym mieście,do jakiego urzędu i gdzie powinnam się udać,żeby ponownie wydano nam ten dokument.Czy wydadzą nam oryginał czy tylko odpis?Orientuje się ktoś w tym? -- http
A to prawda, są ustawowe zwolnienia z opłaty. Dlatego podaje się w jakim celu odpis jest potrzebny. -- Nie zatrudniaj fachowca - bądź bohaterem w swoim domu.
Witam, Proszę o informacje gdzie w okolicach Burlington (Ontario) mogę otrzymać akt wystąpić o akt urodzenia mojej córki w Kanadzie 7 lat temu. Akt urodzenia zawierający moje nazwisko panieńskie. Z góry dziękuje. Sylwia
gdzie przetlumaczyc w londynie polski akt urodzenia na angielski?
Myślę, że można w polskim konsulacie, ale tam na pewno dużo za to wezmą !!!!
witam! moje pytanie być może niektórym wyda się banalne ale ja nie umiem znaleźć odpowiedzi.dlatego pytam.dobra,przechodzę do sedna.czy przed ustaleniem alimentów dla dziecka, które nie pochodzi ze związku małżeńskiego, wystarczy jako dowód na ojcostwo przedstawić w sądzie akt urodz.dziecka
Czy ojciec uznał dziecko w USC? -- --- Samodzielni rodzice
Moja kuzynka tydzień temu urodziła córeczkę i jak ją pytam jakie imię wybrali dla dziecka powiedziała że jeszcze nie zdecydowali czym mnie zdziwiła bo myślałam że w szpitalu do aktu urodzenia podaje się imię dziecka????Jak to wygląda czy można do aktu urodzenia w szpitalu podac inne imię a
dokładnie w książeczce i zaświadczeniach masz napisane nazwisko i "S" lub "C" w zależności od tego czy syn czy córka, przynajmniej u mnie tak było. -- Alicja 15.03.2006 Czekamy na Wrześniaka.....
Mam pytanie-w akcie urodzenia jest wpisany imiennie ojciec dziecka bez potwierdzenia ojcostwa czyli z moim nazwiskiem, czy po dwoch latach kiedy nasze drogi sie zeszły przypadkowo i ojciec che potwierdzic i byc wpisany to jest jakis problem?A co jesli wtedy podałam inne imie ojca(wtedy mi sie
Witam :) Chcialabym sie poradzic jak to jest z zarejestrowaniem dziecka po poronieniu. Chcialabym wyrobic akt urodzenia ale nie chcialabym dokonywac pochowku. Czy istnieje taka mozliwosc?? W szpitalu powiedziano mi, ze aby wyrobic akt urodzenia dziecka trzeba osobiscie pochowac dziecko. Doszlam do
Witaj.Przykro mi że straciłaś swoje maleństwo.Ja moją pierwszą ciążę też straciłam w 10 tyg. Ja mam akt urodzenia martwego dziecka,a pochówku nie robiliśmy...U Nas wyglądało to tak-W szpitalu,przy wypisie dostałam zaświadczenie że dziecko zostało martwo urodzone a nie poronione i że należy mi się
mamausie, mam pytanie. moje dziecko urodzi sie we wrześniu w Norwegii. do stycznia będę jeszcze zatrudniona w Polsce ( płatny urlop macierzyński). Czy mogę do Polski do pracodawcy wysłać norweski akt urodzenia, czy mam go tłumaczyć na język rodzimy????
Musisz pojsc do polskiej ambasady w Norwegii i umiejscowic norweski akt urodzenia dziecka w Polsce. To troche kosztuje i troche trwa. Mozesz chyba tez poprosic kogos z rodziny o zrobienie tego w WSC odpowiednim dla twojego miejsca zamieszkania. -- Pozdrawiam Gosia
Pytanie moje dotyczy aktu urodzenia martwego dziecka.Czy zmieniły sie przepisy.Jestem zaskoczona ,bo w marcu urodziłam martwe dziecko i nie miałam żadnego problemu z dokumentami.Dzisiaj dzwonił mój znajomy i powiedział,ze żona poroniła w 8 tyg i urząd odmówił aktu ,bo nie ma określonej płci i
Niestety ,ale w przypadku,gdy dochodzi do straty wczesnej ciazy, lekarze nie sa zobligowani zadnymi przepisami,aby wpisac plec dziecka w pisemnym zgloszeniu urodzeniu dziecka, ktore pozniej jest wysylane do urzedu stanu cywilnego. Lekarze moga ( ale niestety nie musza) zgodzic sie i na