1 044 wyników w czasie 239 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Arletta

Ja jestem obecnie w ciąży.1 marca przyjdzie na świat moja pierworodna.Moj mąż wymyślił że nasza dziewczynka będzie Arlettą :)

Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły??

to może coś z tych się Tobie spodoba dla dziewczynki: Aurelia, Adrianna, Aleksandra, Amelia, Aneta, Arletta, dla chłopca: Antoni, Aureliusz, Artur, Aleksander, Ambroży, Amadeusz,

Arletta

Samo imie ja dyskwalifikuje ...

Re: Arletta

Pewnie z jakiejś mało wykształconej rodziny, że ma takie imię. Te wszystkie Brajany, Dżesiki, Kewiny, Lolity, Arletty i inne to imiona dzieci z rodzin patologicznych z zerowym wykształceniem. Rodzice nadają im takie imiona, aby później w życiu wyróżniali się od innych.

Arletto

Arletta, jeśli robisz badania rynkowe i prowadzisz na Lobby dyskusję moderowaną, to może po prostu przedstaw się, napisz jaką firmę reprezentujesz, o jaki produkt chodzi, w jaki sposób planujesz wykorzystać zdobytą tu wiedzę. Lobbystki są bardzo życzliwe i cierpliwe (czego dzisiaj dały wyraz

Arletto, mam dla Ciebie foolproof zestaw

skoro oczekujesz dokładnych wytycznych. Miałam dziś na sobie ten stanik: www.brastop.com/Manager/UploadedImages/freya-daisy-plunge-bra-lilac-bra.jpg i koszulę podobną do

Arletta (początek wątku)

Jak Wam się podoba imię Arletta??

Re: Arletta

Coz... Znalam tylko jedna Arlettę, chyba wlasnie przez dwa "t". Byla w moim wieku. Niby zdolna, ladna, a taka jakas... Na pewno byla rozpoznawana dzieki swojemu imieniu, ale nigdy to imie nie wzbudzalo we mnie pozytywnych odczuc. -- Piękne imię jest gwiazdą zawieszoną na skroni

Willa Arletta

Gorąco polecam Willę Arletta , świetne warunki, czysto, przytulnie, miła atmosfera, kaszubska gościnność. Okolica cicha, spokojna, niedaleko lasek, rano obudzi cię świergot ptaków, wieczorem podziwiać można piękne zachody słońca. Przede wszystkim super plac zabaw dla dzieci, duże podwórko, miejsce

Willa Arletta

serdecznie polecam Willę Arletta - świetne warunki, czysto, przytulnie, świetny plac zabaw dla dzieci, duże podwórko, ok 20 min spacerkiem do morza, okolica cicha, spokojna. Polecam w 100

Willa Arletta

Serdecznie chciałabym polecić Willę Arletta nad morzem(300m od centrum Jastrzębiej Góry). Warunki typowo dla dzieci, i tych młodszych i tych starszych - super plac zabaw, dzieci nie będą się nudzić! Ponadto duże podwórko, miejsce do grillowania, cicha, spokojna okolica. Co do samego pensjonatu

Re:Arletto...

przy okazji - napisalam na priv -- Kindziorek na wakacjach

Re:Arletto...

Sprawdź lepiej co u bratowej co ?

fuj arletta

ale jesteś przykra...dobrze,że cię nie znam.I pewnie się cieszysz,że byłaś taka okropna...fuj.

Re: fuj arletta

Arletta kupila te buty na bazarze i nie chciala sie do tego przyznac, wiec zbyla dziewczyne, ktora ja zaczepila.

Willa Arletta

Polecam Willę Arletta - świetne warunki dla rodzin z dziećmi, super plac zabaw, duże podwórko, wiata do grillowania, wysoki standard pokoi, wszędzie czysto, mili gospodarze, okolica cicha, spokojna. Rano- delikatny śpiew ptaszków, wieczorem - piękne zachody słońca na plaży... :) Można obejrzeć

1 2 3 4 5 6