Ja jestem obecnie w ciąży.1 marca przyjdzie na świat moja pierworodna.Moj mąż wymyślił że nasza dziewczynka będzie Arlettą :)
to może coś z tych się Tobie spodoba dla dziewczynki: Aurelia, Adrianna, Aleksandra, Amelia, Aneta, Arletta, dla chłopca: Antoni, Aureliusz, Artur, Aleksander, Ambroży, Amadeusz,
Samo imie ja dyskwalifikuje ...
Pewnie z jakiejś mało wykształconej rodziny, że ma takie imię. Te wszystkie Brajany, Dżesiki, Kewiny, Lolity, Arletty i inne to imiona dzieci z rodzin patologicznych z zerowym wykształceniem. Rodzice nadają im takie imiona, aby później w życiu wyróżniali się od innych.
Arletta, jeśli robisz badania rynkowe i prowadzisz na Lobby dyskusję moderowaną, to może po prostu przedstaw się, napisz jaką firmę reprezentujesz, o jaki produkt chodzi, w jaki sposób planujesz wykorzystać zdobytą tu wiedzę. Lobbystki są bardzo życzliwe i cierpliwe (czego dzisiaj dały wyraz
skoro oczekujesz dokładnych wytycznych. Miałam dziś na sobie ten stanik: www.brastop.com/Manager/UploadedImages/freya-daisy-plunge-bra-lilac-bra.jpg i koszulę podobną do
Jak Wam się podoba imię Arletta??
Coz... Znalam tylko jedna Arlettę, chyba wlasnie przez dwa "t". Byla w moim wieku. Niby zdolna, ladna, a taka jakas... Na pewno byla rozpoznawana dzieki swojemu imieniu, ale nigdy to imie nie wzbudzalo we mnie pozytywnych odczuc. -- Piękne imię jest gwiazdą zawieszoną na skroni
Gorąco polecam Willę Arletta , świetne warunki, czysto, przytulnie, miła atmosfera, kaszubska gościnność. Okolica cicha, spokojna, niedaleko lasek, rano obudzi cię świergot ptaków, wieczorem podziwiać można piękne zachody słońca. Przede wszystkim super plac zabaw dla dzieci, duże podwórko, miejsce
serdecznie polecam Willę Arletta - świetne warunki, czysto, przytulnie, świetny plac zabaw dla dzieci, duże podwórko, ok 20 min spacerkiem do morza, okolica cicha, spokojna. Polecam w 100
Serdecznie chciałabym polecić Willę Arletta nad morzem(300m od centrum Jastrzębiej Góry). Warunki typowo dla dzieci, i tych młodszych i tych starszych - super plac zabaw, dzieci nie będą się nudzić! Ponadto duże podwórko, miejsce do grillowania, cicha, spokojna okolica. Co do samego pensjonatu
przy okazji - napisalam na priv -- Kindziorek na wakacjach
Sprawdź lepiej co u bratowej co ?
ale jesteś przykra...dobrze,że cię nie znam.I pewnie się cieszysz,że byłaś taka okropna...fuj.
Arletta kupila te buty na bazarze i nie chciala sie do tego przyznac, wiec zbyla dziewczyne, ktora ja zaczepila.
Polecam Willę Arletta - świetne warunki dla rodzin z dziećmi, super plac zabaw, duże podwórko, wiata do grillowania, wysoki standard pokoi, wszędzie czysto, mili gospodarze, okolica cicha, spokojna. Rano- delikatny śpiew ptaszków, wieczorem - piękne zachody słońca na plaży... :) Można obejrzeć