sylwia080 18.11.07, 17:55 Prosze o jakies fajne imiona na literkę A dla chłopczyka oraz dziewczynki... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aloiw1985 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 17:59 Adam Agata Agnieszka Aleksander Aleksandra Anastazja Andrzej Anita Anna Odpowiedz Link Zgłoś
oliwia_ma Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 18:13 Ja mam Adama, a dla dziewczynki podoba mi się też Amelka. Jest jeszcze: Artur Aron Arleta Alfred Antoni Augustyn Odpowiedz Link Zgłoś
ibulka Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 22:52 Artur albo Alex dla chłopca, Amelia dla dziewczynki. w sumie to nie przepadam za imionami na A, żadne mnie nie zachwyca specjalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
oli77 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 18:19 skarbczyk.com jest tam masa imion na A Odpowiedz Link Zgłoś
kaeira Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 18:50 Polecam raczej forum "Wszystko o imionach" forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=12924 oraz tę stronę z imionami nadawanymi w Warszawie: gorny.najlepsze.pl/imiona/ A oto garść oryginalnych imion na A: Anatol, Anastazy, Armin, Ari, Aksel, Aron, Abram Ariadna, Ariana, Adelajda, Aurelia, Alma, Alodia, Amira, Antea, Anabella, Odpowiedz Link Zgłoś
exylia Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 18:53 Aleks Artur Alicja Anastazja Odpowiedz Link Zgłoś
lena216 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 21:57 AMELIA ANTONINA ANTONI ALEKSANDER ADAM ANNA to chyba wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszkanalecz Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 22:46 Mój syn ma na drugie Amadeusz . Myślę , że fajne - jak Mozart . Odpowiedz Link Zgłoś
a.g.g.a Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 23:56 AGNIESZKA,ARKADIUSZ,ADRIAN.... Może nie powinnam tego pisać,ale jako ciekawostkę podam fakt,że "amelia"(po łacinie) jest jednostką chorobową polegającą na wrodzonym braku lub defekcie kończyny.Wyczytałam to bodajże na forum o imionach Odpowiedz Link Zgłoś
iwonia2 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 00:32 Moja coreczka ma na imie Ada mowie na nia Adusia,Adulka,Adulinka jest to jedno z najpiekniejszych imion i nie tylko w mojej opini) Dla chlopca Aleksander,Alan Odpowiedz Link Zgłoś
maybe_baby Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 20.11.07, 11:33 znaczy Ada to imie czy zdrobnienie? Odpowiedz Link Zgłoś
agi40 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 10:40 wlasc. amyelia to ta choroba. To jest przypadkowa zbieznosc. Imie Amelia wywodzi sie z niem. Amalberga, a nie od nazwy choroby. Bylo zreszta na forum kilka razy, ale nie chce mi sie linkow szukac. Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia080 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 08:58 Najbardziej podobają mi się imiona Aleks, oraz Alicja...Moja córcia 3lata ma na imię Amelia i chciałam zeby drugie dziecko tez miało imię na A...nie wiem moze troche dziwnie ale mi się podoba... Dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
monikaa13 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 09:02 u mnie to samo, corka Amelia, jak bedzie syn bedzie Aleksander Odpowiedz Link Zgłoś
agi40 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 10:39 Moze Alicja? Aleksander popularny, ale pasuje ladnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylvia78 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.07, 22:53 witam dziewczynka to anastazja, a dla chlopca,artur.pa pa Odpowiedz Link Zgłoś
milenium5 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 09:29 Aleksy. Po polsku jest Alkesy (bardzo ładne imię) Aleks to jakiś twór zachodniopodobny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwia080 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: 82.139.43.* 21.11.07, 20:20 Aleksy? Tez ładne imię, wiecie co?? jak bedzie dziewczynka to juz zdecydowałam sie na Alicję, ale z chłopcem jest narazie problem, podoba mi sie Aleks, Aleksander.... Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 21.11.07, 20:50 Aleksy świetne, bo Aleks taki niedokończony.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dee Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.07, 10:03 Dla chłopca: -Antoni -Albert -Amadeusz -Aleksander -Aleksy -Aron -Aureliusz Dziewczynki: -Aniela -Amelia -Antonia -Antonina -Amalia -Anna -Ariadna -Aurelia Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 11:26 Aleksja Aglaja Abigail Adamina Adela Aurelia Agatonika Aggeusz Anatol Amadeusz Aureliusz Agaton Arkady Apoloniusz Odpowiedz Link Zgłoś
inesitaa Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 11:39 Aurelka jest śliczne Odpowiedz Link Zgłoś
melissa79 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 13:02 a ja mam Adelkę i bardzo polecam to imię, wszystkim się podoba Odpowiedz Link Zgłoś
vi-23 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 16:43 antonina alicja amelia antoni alan Odpowiedz Link Zgłoś
pluskotka Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 20:00 Moje ulubione na A to Antonia i Aniela oraz Aleksy i Antoni. Może te? Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 20.11.07, 00:02 pl.wikipedia.org/wiki/Imiona_na_literę_A Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lilija Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.07, 14:35 Podobają mi się: Aldona, Alodia, Aurelia, Aniela Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przyszla mama Arletta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.07, 11:02 Ja jestem obecnie w ciąży.1 marca przyjdzie na świat moja pierworodna.Moj mąż wymyślił że nasza dziewczynka będzie Arlettą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moniś Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.07, 11:55 to może coś z tych się Tobie spodoba dla dziewczynki: Aurelia, Adrianna, Aleksandra, Amelia, Aneta, Arletta, dla chłopca: Antoni, Aureliusz, Artur, Aleksander, Ambroży, Amadeusz, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Doma Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.07, 14:45 Anastazja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m.k. Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.07, 23:36 Adaś i Anulka (Anna nie jest już tak bardzo popularne jak dawniej). Są rozpoznawane na całym świecie. Klasyka jest zawsze elegancka i ponadczasowa. Odpowiedz Link Zgłoś
aniahs Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 28.11.07, 22:52 ja polecam imię dla chłopca : Alan sama bardzo bym chciała mieć synka Alanka pozdrawiam ps dlaczego właśnie na A? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agata;) Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.07, 15:41 Dla dziewczynki - Agatka ) uważam,ze imie ma znaczenie i w jakis sposob oddzialuje na osobe,ktora je nosi.gdzies spotkalam sie z opisem dla Agaty(sama nosze to imie):"samo imie brzmi twardo, jak wojskowa komenda,dlatego osoby,ktore je nosza sa silne, nieustepliwe, mocno stapaja po ziemi,bywaja opryskliwe i chlodne,ale sa sprawiedliwe.a w gruncie rzeczy wrazliwe.." jak kazdy twardziel COS W TYM JEST.kiedys nie lubilam swojego imienia,teraz bardzo mi sie ono podoba, bo cos w sobie ma... jest oryginalne Dla chłopca - Adrian Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daria Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.chello.pl 01.12.07, 19:25 Chłopczyk Alan Ariel Aleks dziewczynka Adriana Alina Agnesa Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 01.12.07, 19:33 Gość portalu: Daria napisał(a): > Agnesa ??? A czemu nie Agnieszka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta26_77 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.smsnet.pl 09.12.07, 15:16 Witam w internecie jest pelno przykladów imion na litere "A" podaje str.: www.skarbczyk.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: D.G.S Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.subscribers.sferia.net 13.12.07, 14:44 Imię na A.Więc może Alicja Albo Agata lub Aneta to dla dziewczynki. Dla cłopca Adrian albo Andrzej lub Artur. Te imiona mi się podobają które wybierzesz to już ty masz do roboty. Ajeś li nie na bo się srozdecydujesz to Daria Karolina Gabriela Sebastian Damian Michał. Odpowiedz Link Zgłoś