Dodaj do ulubionych

Imiona na "A"- jakieś pomysły??

18.11.07, 17:55
Prosze o jakies fajne imiona na literkę A dla chłopczyka oraz
dziewczynki...
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • aloiw1985 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 17:59
      Adam
      Agata
      Agnieszka
      Aleksander
      Aleksandra
      Anastazja
      Andrzej
      Anita
      Anna
      • oliwia_ma Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 18:13
        Ja mam Adama, a dla dziewczynki podoba mi się też Amelka.
        Jest jeszcze:
        Artur
        Aron
        Arleta
        Alfred
        Antoni
        Augustyn
        • ibulka Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 22:52
          Artur albo Alex dla chłopca, Amelia dla dziewczynki.

          w sumie to nie przepadam za imionami na A, żadne mnie nie zachwyca specjalnie.
    • oli77 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 18:19
      skarbczyk.com jest tam masa imion na A
      • zoey7 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 18:39
        Anetka wink
    • kaeira Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 18:50
      Polecam raczej forum "Wszystko o imionach"
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=12924

      oraz tę stronę z imionami nadawanymi w Warszawie:
      gorny.najlepsze.pl/imiona/
      A oto garść oryginalnych imion na A:
      Anatol, Anastazy, Armin, Ari, Aksel, Aron, Abram
      Ariadna, Ariana, Adelajda, Aurelia, Alma, Alodia, Amira, Antea, Anabella,

    • exylia Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 18:53
      Aleks
      Artur
      Alicja
      Anastazja
    • diala Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 19:05
      Adam smile
    • skarbelka Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 20:09
      Aniasmile
      • lena216 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 21:57
        AMELIA
        ANTONINA
        ANTONI
        ALEKSANDER
        ADAM
        ANNA
        to chyba wszystko
    • agnieszkanalecz Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 22:46
      Mój syn ma na drugie Amadeusz . Myślę , że fajne - jak Mozart smile.
    • a.g.g.a Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 18.11.07, 23:56
      AGNIESZKA,ARKADIUSZ,ADRIAN.... Może nie powinnam tego pisać,ale jako
      ciekawostkę podam fakt,że "amelia"(po łacinie) jest jednostką
      chorobową polegającą na wrodzonym braku lub defekcie
      kończyny.Wyczytałam to bodajże na forum o imionach
      • iwonia2 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 00:32
        Moja coreczka ma na imie Ada mowie na nia Adusia,Adulka,Adulinka jest to jedno
        z najpiekniejszych imion i nie tylko w mojej opinismile)
        Dla chlopca Aleksander,Alan
        • gabi_10 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 08:21
          Adalmina i alojzywink
        • maybe_baby Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 20.11.07, 11:33
          znaczy Ada to imie czy zdrobnienie?
      • agi40 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 10:40
        wlasc. amyelia to ta choroba. To jest przypadkowa zbieznosc.
        Imie Amelia wywodzi sie z niem. Amalberga, a nie od nazwy choroby.
        Bylo zreszta na forum kilka razy, ale nie chce mi sie linkow szukac.
    • sylwia080 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 08:58
      Najbardziej podobają mi się imiona Aleks, oraz Alicja...Moja córcia
      3lata ma na imię Amelia i chciałam zeby drugie dziecko tez miało
      imię na A...nie wiem moze troche dziwnie ale mi się podoba...
      Dziękuję
      • monikaa13 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 09:02
        u mnie to samo, corka Amelia, jak bedzie syn bedzie Aleksander
      • agi40 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 10:39
        Moze Alicja?
        Aleksander popularny, ale pasuje ladnie.
      • Gość: sylvia78 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.07, 22:53
        witam dziewczynka to anastazja, a dla chlopca,artur.pa pa
    • milenium5 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 09:29
      Aleksy. Po polsku jest Alkesy (bardzo ładne imię) Aleks to jakiś
      twór zachodniopodobny.
      • Gość: sylwia080 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: 82.139.43.* 21.11.07, 20:20
        Aleksy? Tez ładne imię, wiecie co?? jak bedzie dziewczynka to juz
        zdecydowałam sie na Alicję, ale z chłopcem jest narazie problem,
        podoba mi sie Aleks, Aleksander....
        • gaudencja Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 21.11.07, 20:50
          Aleksy świetne, bo Aleks taki niedokończony..
        • abiela Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 24.11.07, 15:26
          Optuję za Aleksym!
    • Gość: Dee Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.07, 10:03
      Dla chłopca:
      -Antoni
      -Albert
      -Amadeusz
      -Aleksander
      -Aleksy
      -Aron
      -Aureliusz

      Dziewczynki:
      -Aniela
      -Amelia
      -Antonia
      -Antonina
      -Amalia
      -Anna
      -Ariadna
      -Aurelia
    • olianka Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 11:26
      Aleksja
      Aglaja
      Abigail
      Adamina
      Adela
      Aurelia
      Agatonika

      Aggeusz
      Anatol
      Amadeusz
      Aureliusz
      Agaton
      Arkady
      Apoloniusz
      • inesitaa Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 11:39
        Aurelka jest śliczne
        • melissa79 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 13:02
          a ja mam Adelkę i bardzo polecam to imię, wszystkim się podoba smile
    • vi-23 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 16:43
      antonina
      alicja
      amelia

      antoni
      alan
      • pluskotka Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 19.11.07, 20:00
        Moje ulubione na A to Antonia i Aniela oraz Aleksy i Antoni. Może te?
    • gaudencja Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 20.11.07, 00:02
      pl.wikipedia.org/wiki/Imiona_na_literę_A
    • Gość: lilija Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.07, 14:35
      Podobają mi się: Aldona, Alodia, Aurelia, Aniela
    • Gość: przyszla mama Arletta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.07, 11:02
      Ja jestem obecnie w ciąży.1 marca przyjdzie na świat moja
      pierworodna.Moj mąż wymyślił że nasza dziewczynka będzie Arlettą smile
    • Gość: moniś Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.07, 11:55
      to może coś z tych się Tobie spodoba
      dla dziewczynki:
      Aurelia, Adrianna, Aleksandra, Amelia, Aneta, Arletta,
      dla chłopca:
      Antoni, Aureliusz, Artur, Aleksander, Ambroży, Amadeusz,
    • Gość: Doma Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.07, 14:45
      Anastazja wink
    • Gość: m.k. Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.07, 23:36
      Adaś i Anulka (Anna nie jest już tak bardzo popularne jak dawniej).
      Są rozpoznawane na całym świecie. Klasyka jest zawsze elegancka i
      ponadczasowa.
    • aniahs Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 28.11.07, 22:52
      ja polecam imię dla chłopca : Alan sama bardzo bym chciała mieć
      synka Alanka pozdrawiam smile ps dlaczego właśnie na A?
    • Gość: Agata;) Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.07, 15:41
      Dla dziewczynki - Agatka wink) uważam,ze imie ma znaczenie i w jakis
      sposob oddzialuje na osobe,ktora je nosi.gdzies spotkalam sie z
      opisem dla Agaty(sama nosze to imie):"samo imie brzmi twardo, jak
      wojskowa komenda,dlatego osoby,ktore je nosza sa silne,
      nieustepliwe, mocno stapaja po ziemi,bywaja opryskliwe i chlodne,ale
      sa sprawiedliwe.a w gruncie rzeczy wrazliwe.." jak kazdy twardzielwink
      COS W TYM JEST.kiedys nie lubilam swojego imienia,teraz bardzo mi
      sie ono podoba, bo cos w sobie ma... jest oryginalne
      Dla chłopca - Adrian
    • Gość: Daria Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.chello.pl 01.12.07, 19:25
      Chłopczyk

      Alan
      Ariel
      Aleks

      dziewczynka

      Adriana
      Alina
      Agnesa
      • abiela Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? 01.12.07, 19:33
        Gość portalu: Daria napisał(a):

        > Agnesa

        ??? A czemu nie Agnieszka?
    • Gość: marta26_77 Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.smsnet.pl 09.12.07, 15:16
      Witam w internecie jest pelno przykladów imion na litere "A" podaje
      str.: www.skarbczyk.com/
    • Gość: D.G.S Re: Imiona na "A"- jakieś pomysły?? IP: *.subscribers.sferia.net 13.12.07, 14:44
      Imię na A.Więc może Alicja Albo Agata lub Aneta to dla dziewczynki.
      Dla cłopca Adrian albo Andrzej lub Artur. Te imiona mi się podobają
      które wybierzesz to już ty masz do roboty. Ajeś li nie na bo się
      srozdecydujesz to Daria Karolina Gabriela Sebastian Damian Michał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.