Do USA jeździłem w celach turystycznych. Po auto nawet nie zamierzam sie tam wybierać, zwyczajnie szkoda mi na to czasu. Są takie wynalazki jak telefony, procedury bankowe, umowy z pośrednikami, zaufane kontakty etc. Po cholerę miałbym tam fruwać przy okazji każdego zakupu? Organizm padłby
robert888 napisał: > Śpiesze również donieść, że sprawdzałem co jest w środku, bo widze co przypływa. Czasem jest gorzej czasem jest lepiej, jak to na aukcji. > Jest mnóstwo "salvage" które nie widziały wypadku i cała > kupa "clean", które maja pofalowane dachy i
Posyłam samochody do Polski. Kupuje auta na terenie calego USA z aukcji ubezpieczeniowych. Także posyłam samochodowe częście. Ceny najniższe!!! Wszystkie rodzaje aut!!!! proszę dzwonić +1-312-927-0297, lub pisać do aldas@autotradeusa.com
autotrade napisał: > Posyłam samochody do Polski. Kupuje auta na terenie calego USA z aukcji > ubezpieczeniowych. Także posyłam samochodowe częście. Ceny najniższe!!! > Wszystkie rodzaje aut!!!! proszę dzwonić +1-312-927-0297, lub pisać do > aldas
Firma która się zajmuje i jest wiarygodna www.usaauto24.com/auto_pl/ ale tam są wystawiane na aukcji i uszkodzone choć czasami bardzo lekko, bo mój kolega już któreś z kolei ściągnął za ich pośrednictwem.Za wszystko pobierają 500$.Transport do portu+prowizja z aukcji+transport do Polski
Korzystał może ktoś z forumowiczów przy zakupie auta w Usa ze strony www.copart.com oraz ich fizycznych przedstawicieli w wiekszosci stanów.Jeśli tak to prosze o opinie na ten temat. Z góry dziękuje....
To wątek dla tych, co wybierają się do USA po samochód. Działa tam wiele "firm", które oferują wyjazdy na aukcje z klientem po tanie samochody. Uwaga, bo niektóre z nich to zwykli złodzieje. Sam sie o tym przekonałem. Jednym z nich jest typ, który działa w rejonie NY i NJ.Ogłasza sie m.in. w
Gość portalu: arek napisał(a): > Witam! > Czy ktoś zna zaufaną firmę która sprowadza auta z Usa. > Przy okazji szukam stron internetowych z komisami w stanach. > Arek Wyraź się trochę precyzyjniej - co Cię intersuje ? ;-) Napisz do mnie - mogę doradzić albo sprowadzić
Nie wiem jak jakosc uslug i czy mozna na nich polegac ale strone internetowa maja (UsaAutoSystem.pl) profesjonalna. Jest tam takze forum z ktorego mozna sie duzo dowiedziec na temat samochodow z USA, sposobu ich sprowadzenia i zwiazanych z tym kosztow. Jako ze sa to dealerzy ktorzy kupuja
Jakie są gwarancje Pana uczciwości? Według jakiego schematu odbywa się transakcja? Nie tak dawno właśnie otrzymałem auto, które miało być w idealnym stanie z zamkniętej aukcji dealera a okazało się, że jest po naprawie blacharsko-lakierniczej. Jak się łatwo domyśleć o reklamacjach nie było
loyezoo napisał: > Mój kolega co chwila kupuje na aukcjach.Prowizja firmy 500$ reszta > to koszt zakupu,transportu etc. eh. ciekawe czy chcialbys jezdzic autem kupionym na aukcji ???
Mój kolega co chwila kupuje na aukcjach.Prowizja firmy 500$ reszta to koszt zakupu,transportu etc.
według mnie ta cena to dopiero cena wywoławacza na aukcji w stanach licytacja jest dopiero 9 września i ten miły pan kupi dla ciebie ten samochód na aukcji doliczajac sobie stosowna prowizje tak więc auto przed wysyłką do Polski może kosztować i 90 tys. doliczając wszystkie haracze
poduszki strzelily, czyli juz cos jest kombinowane, moze tylko upchneli pusty worek spowrotem i przykryli deklem ale jak dla mnie to jest to podejrzane bo jak ogladam fury z aukcji w usa to jak poduszki sa wywalone to wisza na kierownicy. > Zreszta w tym tutaj to naprawde chyba niewiele trzeba
wowo5 napisał: > Inna mozliwoscia sa gieldy dla dilerow gdzie ceny sa niskie ale trzeba sie znac > > na rzeczy. jeszcze trzeba miec tak mala licencje na handel autami, a to kosztuje, drobiazg, ktory skutecznie blokuje mozliwosci zakupu jedmorazow za dobra cene. sa tez